Luftfilter

I lager
Varenummer:
OE No.:
1118607300
T06129620
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Filterutförande Filterinsats
Höjd [mm] 338
Ytterdiameter [mm] 150
Innerdiameter 1 [mm] 71
Innerdiameter 2 [mm] 8,5
Biltillverkning OE
FIAT 75204063
FIAT 9927846
FIAT 9985779
FORD 5011314
FORD 5011547
FORD 79TU9601B
FORD A830X9601BSA
FORD A830X9601SA
FORD BE1C9601A
MERCEDES-BENZ 0010948204
MERCEDES-BENZ 0020943404
MERCEDES-BENZ 0030943204
MERCEDES-BENZ 6920947004
MERCEDES-BENZ A0010948204
MERCEDES-BENZ A0020943404
NISSAN 16546G9601
OPEL 0834284
OPEL 834284
PEUGEOT 834284
RENAULT 0003563570
RENAULT 3563570
TOYOTA 1781198003
VAUXHALL 90137364
VAUXHALL 9974133
VAG T06129620
GENERAL MOTORS 09974133
GENERAL MOTORS 90137364
GENERAL MOTORS 93240236
IVECO 1902101
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
NISSAN NISSAN TRADE 04/93 - 10/98 3,0 Diesel Platform/Chassis 86 BD30II
NISSAN NISSAN TRADE 01/94 - 12/98 3,0 Diesel Platform/Chassis 86 BD30II
NISSAN NISSAN TRADE 04/93 - 10/98 3,0 Diesel Van 86 BD30II
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram