Bränslefilter

I lager
Varenummer:
OE No.:
1118705300
061198552
Brand:
Applikation Motor År
VW Transporter T3 1.6-1.7 D/TD 01/81-07/92
Attribut Värde
Filterutförande Filterinsats
Höjd [mm] 71
Ytterdiameter 1 [mm] 84
Ytterdiameter 2 [mm] 87
Innerdiameter 1 [mm] 19
Innerdiameter 2 [mm] 17,5
Biltillverkning OE
ALFA ROMEO 105640606001
ALFA ROMEO 105640606002
ALFA ROMEO 140600406100
AUDI 061198552
AUDI ND10420201
AUDI SE021020200A
AUDI SE022119900B
AUDI XE021020200A
BMW 13321277481
BMW 13321277497
BMW 13321278272
CITROËN 190632
CITROËN 1906C9
CITROËN 32143065
CITROËN 321430650
CITROËN 5470709
CITROËN 5470709D
CITROËN 5490862
CITROËN 9401906138
CITROËN 95551283
CITROËN 95575783
CITROËN 95608917
CITROËN ND14365
CITROËN ND14665
CITROËN PD14365
CITROËN PD14365A
CITROËN SRV000503
FIAT 1901687
FIAT 1909100
FIAT 4561986
FIAT 4612227
FIAT 4621540
FIAT 4621739
FIAT 4621740
FIAT 4651986
FIAT 4669550
FIAT 4669551
FIAT 4680444
FIAT 5983298
FIAT 5983958
FIAT 62775368
FIAT 70251397
FIAT 71736104
FIAT 74680444
FIAT 82323784
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FIAT 9280124
FIAT 9819500
FIAT 9918114
FIAT 9918144
FIAT 9918184
FIAT 9924318
FORD 1423477
FORD 1582261
FORD 1635103
FORD 1823491
FORD 2701E9176B
FORD 3914074
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5010518
FORD 5015543
FORD 5015544
FORD 5029459
FORD 6130358
FORD 6149716
FORD 6149717
FORD 6161789
FORD 7235770
FORD 825F9150A2B
FORD 93FF9150AA
FORD C5NE9176C
FORD D0NN9N074B
FORD D8NN9N074AA
FORD DONN9N074B
FORD EDL6744A2
FORD EDPN9N074AA
MAZDA 22213470B
MAZDA 486823570
OPEL 0813561
OPEL 0813562
OPEL 813561
OPEL 813562
PEUGEOT 156721
PEUGEOT 190608
PEUGEOT 190613
PEUGEOT 1906C9
RENAULT 0001231108
RENAULT 0855589600
RENAULT 7700544588
RENAULT 7700858863
RENAULT 7701010100
RENAULT 7701016181
RENAULT 7701349332
SEAT 061198552
SEAT ND10420201
SEAT SE021020200A
SEAT SE022119900B
SEAT XE021020200A
SUBARU 642010020
SUZUKI 1541086CA3
SUZUKI 1541266G00
VOLVO 236628
VOLVO 2366284
VOLVO 3581078
VOLVO 35810787
VOLVO 3713186
VOLVO 464728
VOLVO 6211585
VOLVO 66136656
VOLVO 66488453
VOLVO 7236628
VOLVO 858201
VW 061198552
VW ND10420201
VW SE021020200A
VW SE022119900B
VW XE021020200A
VAG 061198552
VAG ND10420201
VAG SE021020200A
VAG SE022119900B
VAG XE021020200A
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 6435109
GENERAL MOTORS 6436629
GENERAL MOTORS 7961161
GENERAL MOTORS 7973411
GENERAL MOTORS 7984288
GENERAL MOTORS 7984544
GENERAL MOTORS 9307872
GENERAL MOTORS 93156490
GENERAL MOTORS 93156782
GENERAL MOTORS 9975157
GENERAL MOTORS 9975348
LAND ROVER 90517711
LAND ROVER PHB000450
LAND ROVER RTC6079
LAND ROVER STC4202
LADA 212151117015
IVECO 1901629
IVECO 1901687
IVECO 1901929
IVECO 1909100
IVECO 4384509
IVECO 4621740
IVECO 7984428
IVECO 9918114
IVECO 9918144
IVECO 9918184
IVECO 9924318
TALBOT 0005038883
ROLLS-ROYCE OD11917
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
ALFA ROMEO ALFA ROMEO AR 8 04/78 - 08/86 2,4 Diesel Platform/Chassis 72 8140.61.200
ALFA ROMEO ALFA ROMEO AR 8 04/78 - 08/86 2,4 Diesel Van 72 8140.61.200
ALFA ROMEO ALFA ROMEO GIULIA 06/76 - 12/78 1,8 Diesel Saloon 52 4.108
ALFA ROMEO ALFA ROMEO GIULIETTA 01/83 - 12/85 2,0 Diesel Saloon 83 VM 4 HT
AUDI AUDI 80 08/80 - 08/86 1,6 Diesel Saloon 54 CR,JK
AUDI AUDI 80 08/81 - 05/86 1,6 Diesel Saloon 70 CY
BEDFORD BEDFORD BLITZ 01/73 - 10/87 2,3 Diesel Van 63 23D
CARBODIES CARBODIES FL2 01/85 - 12/89 2,5 Diesel Saloon 67 25V
CARBODIES CARBODIES FX4 09/85 - 12/89 2,5 Diesel Saloon 68 25V
CARBODIES CARBODIES FX4S 01/86 - 12/89 2,5 Diesel Saloon 67 25V
CHEVROLET CHEVROLET BONANZA 03/92 - 10/95 4,0 Diesel Closed Off-Road Vehicle 92
CITROËN CITROËN C25 10/85 - 02/94 2,5 Diesel Bus 73 CRD93L (U25/661)
CITROËN CITROËN C25 01/87 - 02/94 2,5 Diesel Bus 73 CRD93L (U25/661)
CITROËN CITROËN C25 11/83 - 01/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 CRD93L (U25/661)
CITROËN CITROËN C25 11/83 - 12/86 2,5 Diesel Van 75 CRD93L (U25/661)
CITROËN CITROËN C35 11/73 - 01/80 2,2 Diesel Bus 61 B22615
CITROËN CITROËN C35 11/73 - 01/80 2,2 Diesel Pickup 61 B22615
CITROËN CITROËN C35 11/73 - 01/80 2,2 Diesel Van 61 B22615
CITROËN CITROËN C35 02/80 - 01/94 2,5 Diesel Bus 69 B25637
CITROËN CITROËN C35 02/80 - 01/94 2,5 Diesel Pickup 69 B25637
CITROËN CITROËN C35 02/80 - 01/94 2,5 Diesel Van 69 B25637
CITROËN CITROËN JUMPER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY (XUD9A)
CITROËN CITROËN JUMPER 01/99 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 D9B (XUD9A/U)
CITROËN CITROËN JUMPER 02/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 D9B (XUD9A/U)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 02/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 11/00 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN VISA 04/84 - 03/91 1,8 Diesel Hatchback 60 161A (XUD7)
CITROËN CX MK 1 08/76 - 02/79 2,2 Diesel Estate 67 M22-621
CITROËN CX MK 1 10/75 - 02/79 2,2 Diesel Hatchback 67 M22-621
CITROËN CX MK 1 02/78 - 08/85 2,5 Diesel Estate 75 M25-629
CITROËN CX MK 1 02/78 - 06/82 2,5 Diesel Hatchback 75 M25-629
CITROËN CX MK 2 08/85 - 12/92 2,5 Diesel Hatchback 73 M25-660
CITROËN II 05/86 - 12/92 2,5 Diesel Estate 73 M25-660
DAEWOO II 04/97 - / 2,4 Diesel Platform/Chassis 71 4C90
DAEWOO II 04/97 - / 2,4 Diesel Van 71 4C90
DAEWOO II 04/97 - 02/99 2,4 Diesel Van 87 4CT90-1
DAEWOO II 04/97 - / 2,4 Diesel Platform/Chassis 90 4CT90-1
DAEWOO II 04/97 - / 2,4 Diesel Van 90 4CT90-1
DAEWOO LUBLIN II 04/97 - 02/99 2,4 Diesel Bus 87 4CT90-1
DAEWOO LUBLIN II 03/99 - 02/02 2,4 Diesel Bus 90 4CT90-1
FIAT FIAT 131 07/78 - 08/84 2,0 Diesel Estate 60 8144.65
FIAT FIAT 131 03/78 - 03/87 2,0 Diesel Saloon 60 8144.65
FIAT FIAT 131 03/79 - 12/84 2,5 Diesel Estate 72 8144.61
FIAT FIAT 131 06/78 - 02/84 2,5 Diesel Saloon 72 8144.61
FIAT FIAT 132 07/78 - 07/82 2,0 Diesel Saloon 60 8144.65
FIAT FIAT 132 07/78 - 07/82 2,5 Diesel Saloon 72 8144.61
FIAT FIAT 242-SERIE 10/75 - 08/80 2,2 Diesel Van 63 B22615
FIAT FIAT 242-SERIE 08/80 - 07/82 2,5 Diesel Van 71 B 25.637
FIAT FIAT ARGENTA 06/81 - 11/85 2,5 Diesel Saloon 72 8144.61
FIAT FIAT ARGENTA 07/83 - 08/85 2,4 Diesel Saloon 90 8144.61.500.81
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Bus 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 06/95 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 07/82 - 12/85 2,4 Diesel Bus 72 8144.61
FIAT FIAT DUCATO 01/82 - 08/90 2,4 Diesel Van 72 8144.61
FIAT FIAT DUCATO 09/86 - 10/87 2,5 Diesel Van 72 8140.61
FIAT FIAT DUCATO 01/87 - 08/90 2,5 Diesel Bus 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Bus 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Bus 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 01/86 - 08/90 2,5 Diesel Bus 75 8144.67,CRD93L (U25-661)
FIAT FIAT DUCATO 03/89 - 03/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 03/89 - 08/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 07/82 - 08/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8144.67,CRD93L (U25-661)
FIAT FIAT DUCATO 09/86 - 05/90 2,5 Diesel Van 75 8140.61
FIAT FIAT DUCATO 09/86 - 05/90 2,5 Diesel Van 75 8140.61,8144.61
FIAT FIAT DUCATO 03/89 - 08/90 2,5 Diesel Van 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Van 75 8144.67
FIAT FIAT DUCATO 01/82 - 08/90 2,5 Diesel Van 75 8144.67,CRD93L (U25-661)
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 01/86 - 08/90 2,5 Diesel Bus 92 8144.21
FIAT FIAT DUCATO 01/87 - 08/90 2,5 Diesel Bus 92 8144.21,8144.21.220
FIAT FIAT DUCATO 01/86 - 08/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 92 8144.21
FIAT FIAT DUCATO 01/86 - 08/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 92 8144.21
FIAT FIAT DUCATO 06/90 - 05/94 2,5 Diesel Bus 95 8140.27
FIAT FIAT DUCATO 01/91 - 03/94 2,5 Diesel Bus 95 8140.27
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 95 8140.27
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 95 8140.27
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Van 95 8140.27
FIAT FIAT DUCATO 07/90 - 03/94 2,5 Diesel Van 95 8140.27
FIAT FIAT REGATA 09/83 - 12/86 1,7 Diesel Saloon 58 138 B6.000
FIAT FIAT REGATA 01/84 - 12/89 1,7 Diesel Estate 60 149 B3.000
FIAT FIAT REGATA 05/85 - 03/89 1,7 Diesel Saloon 60 149 B3.000
FIAT FIAT REGATA 04/84 - 07/89 1,9 Diesel Estate 65 149 A1.000
FIAT FIAT REGATA 04/84 - 07/89 1,9 Diesel Saloon 65 149 A1.000
FIAT STRADA 10/79 - 09/82 1,7 Diesel Hatchback 55 138 A5.000
FIAT STRADA 05/85 - 12/87 1,7 Diesel Hatchback 60 138 C.000,149 B3.000
FORD '81 02/84 - 02/86 1,6 Diesel Van 54 LTA
FORD '86 02/86 - 07/90 1,6 Diesel Van 54 LTA
FORD '86 07/88 - 07/90 1,8 Diesel Van 60 RTA,RTB
FORD '91 07/90 - 12/94 1,8 Diesel Van 60 RTA,RTE,RTF,RTH
FORD '95 01/95 - 08/00 1,8 Diesel Van 60 RTE,RTF,RTH
FORD '95 12/95 - 06/01 1,8 Diesel Van 70 RVA
FORD '95 01/95 - 08/00 1,8 Diesel Van 90 RFD,RFK,RFS
FORD FORD ESCORT CLASSIC 02/99 - 07/00 1,8 Diesel Estate 90 RFD,RFK
FORD FORD ESCORT CLASSIC 10/98 - 07/00 1,8 Diesel Hatchback 90 RFD,RFK
FORD FORD FIESTA 09/83 - 09/89 1,6 Diesel Van 54 LTB
FORD FORD FIESTA 09/91 - 02/96 1,8 Diesel Van 60 RTC,RTD,RTG
FORD FORD FIESTA 03/89 - 12/95 1,8 Diesel Van 60 RTC,RTD,RTG
FORD FORD FIESTA 02/96 - 04/02 1,8 Diesel Van 60 RTJ,RTK
FORD FORD FIESTA 05/98 - 04/02 1,8 Diesel Van 60 RTJ,RTK
FORD FORD TRANSIT 11/77 - 09/85 2,4 Diesel Platform/Chassis 62 4AA
FORD FORD TRANSIT 12/77 - 10/86 2,4 Diesel Bus 63 4AA
FORD FORD TRANSIT 11/77 - 10/86 2,4 Diesel Van 63 4AA
FORD I 02/84 - 03/86 1,6 Diesel Saloon 54 LTA
FORD I 06/93 - 08/96 1,8 Diesel Saloon 88 RFM,RFN
FORD I 10/95 - 08/96 1,8 Diesel Saloon 90 RFM,RFN
FORD I 08/93 - 09/94 2,5 Diesel Estate 115 SCB
FORD II 04/84 - 02/89 1,6 Diesel Hatchback 54 LTB
FORD II 12/85 - 01/89 1,6 Diesel Saloon 54 LTC
FORD II 01/89 - 07/90 1,8 Diesel Saloon 60 RTA,RTB
FORD II 10/87 - 12/92 1,8 Diesel Pickup 75 RFA
FORD II 08/96 - 09/00 1,8 Diesel Estate 90 RFN
FORD II 08/96 - 09/00 1,8 Diesel Hatchback 90 RFN
FORD II 08/96 - 09/00 1,8 Diesel Saloon 90 RFN
FORD II 10/94 - 08/98 2,5 Diesel Estate 115 SCC
FORD II 10/94 - 08/98 2,5 Diesel Saloon 115 SCC
FORD II 09/96 - 08/98 2,5 Diesel Estate 125 VM
FORD II 09/96 - 08/98 2,5 Diesel Saloon 125 VM
FORD III 02/84 - 12/85 1,6 Diesel Estate 54 LTA
FORD III 02/84 - 12/85 1,6 Diesel Hatchback 54 LTA
FORD III 03/89 - 12/95 1,8 Diesel Hatchback 60 RTC,RTD,RTG
FORD III 11/90 - 12/93 1,8 Diesel Saloon 60 RTE,RTF,RTH
FORD III 03/93 - 12/95 1,8 Diesel Hatchback 75 RFL
FORD III 03/92 - 12/93 1,8 Diesel Saloon 90 RFD,RFK
FORD IV 01/86 - 01/89 1,6 Diesel Estate 54 LTC
FORD IV 01/86 - 01/89 1,6 Diesel Hatchback 54 LTC
FORD IV 01/89 - 07/90 1,8 Diesel Estate 60 RTA,RTB
FORD IV 01/89 - 07/90 1,8 Diesel Hatchback 60 RTA,RTB
FORD IV 08/95 - 04/00 1,8 Diesel Hatchback 60 RTJ,RTK
FORD MONDEO MK 1 ESTATE 06/93 - 08/96 1,8 Diesel Estate 88 RFM,RFN
FORD MONDEO MK 1 ESTATE 11/95 - 08/96 1,8 Diesel Estate 90 RFM,RFN
FORD MONDEO MK 1 HATCH 06/93 - 08/96 1,8 Diesel Hatchback 88 RFM,RFN
FORD MONDEO MK 1 HATCH 10/95 - 08/96 1,8 Diesel Hatchback 90 RFM,RFN
FORD SCORPIO I 08/93 - 09/94 2,5 Diesel Hatchback 115 SCB
FORD SCORPIO I 08/93 - 09/94 2,5 Diesel Saloon 115 SCB
FORD V 07/90 - 01/95 1,8 Diesel Estate 60 RTE,RTF,RTH
FORD V 07/90 - 01/95 1,8 Diesel Hatchback 60 RTE,RTF,RTH
FORD V 05/91 - 12/92 1,8 Diesel Estate 75
FORD V 02/93 - 01/95 1,8 Diesel Estate 90 RFD,RFK,RFS
FORD V 02/93 - 01/95 1,8 Diesel Hatchback 90 RFD,RFK,RFS
FORD VI 08/93 - 01/95 1,8 Diesel Saloon 60 RTE,RTF,RTH
FORD VI 08/93 - 01/95 1,8 Diesel Saloon 90 RFD,RFK
FORD VII 01/95 - 02/99 1,8 Diesel Estate 60 RTE,RTF,RTH
FORD VII 01/95 - 12/96 1,8 Diesel Hatchback 60 RTE,RTF,RTH
FORD VII 01/95 - 12/96 1,8 Diesel Saloon 60 RTE,RTF,RTH
FORD VII 10/96 - 08/99 1,8 Diesel Convertible 70 RVA
FORD VII 12/95 - 02/99 1,8 Diesel Estate 70 RVA
FORD VII 12/95 - 10/98 1,8 Diesel Hatchback 70 RVA
FORD VII 12/95 - 02/99 1,8 Diesel Saloon 70 RVA
FORD VII 09/95 - 08/98 1,8 Diesel Convertible 90 RFD,RFK
FORD VII 01/95 - 02/99 1,8 Diesel Estate 90 RFD,RFK
FORD VII 01/95 - 10/98 1,8 Diesel Hatchback 90 RFD,RFK
FORD VII 01/95 - 02/99 1,8 Diesel Saloon 90 RFD,RFK
IVECO IVECO DAILY I 01/78 - 12/89 2,4 Diesel Estate Van 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/78 - 12/89 2,4 Diesel Estate Van 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/83 - 06/89 2,4 Diesel Estate Van 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/78 - 12/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/78 - 12/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/83 - 06/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 72 8140.61.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Estate Van 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Estate Van 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Estate Van 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,4 Diesel Platform/Chassis 92 8140.21.200
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,5 Diesel Estate Van 92 8140.27 S
IVECO IVECO DAILY I 01/85 - 12/89 2,5 Diesel Platform/Chassis 92 8140.27 S
IVECO IVECO Daily II 01/89 - 08/98 2,5 Diesel Estate Van 75 8140.07
IVECO IVECO Daily II 01/91 - 08/98 2,5 Diesel Estate Van 75 8140.07
IVECO IVECO Daily II 01/92 - 08/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8140.07
IVECO IVECO Daily II 01/89 - 08/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 8140.07
IVECO IVECO Daily II 01/91 - 08/98 2,5 Diesel Estate Van 82 8140.67F.
IVECO IVECO Daily II 01/89 - 08/98 2,5 Diesel Estate Van 82 8140.67F.
IVECO IVECO Daily II 01/92 - 08/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 82 8140.67F.
IVECO IVECO Daily II 01/89 - 08/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 82 8140.67F.
LADA LADA NIVA 01/93 - 08/99 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 65 XUD9SD
LADA LADA NIVA 01/99 - 12/06 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 75 XUD9SD
LAND ROVER LAND ROVER 90/110 09/86 - 07/90 2,5 Diesel Closed Off-Road Vehicle 86 19 J
LDV LDV SHERPA 03/74 - 12/82 1,8 Diesel Bus 65 KD18
LDV LDV SHERPA 01/83 - 09/88 2,6 Diesel Bus 80 K25D
MAHINDRA MAHINDRA ARMADA 10/97 - 09/01 2,5 Diesel Closed Off-Road Vehicle 72 XD3PBM
MAHINDRA MAHINDRA ARMADA 10/97 - 09/01 2,5 Diesel Closed Off-Road Vehicle 72 XD3PBM
MAHINDRA MAHINDRA CJ 3 10/88 - 09/92 2,3 Diesel Closed Off-Road Vehicle 38
MAHINDRA MAHINDRA CJ 3 10/88 - 09/92 2,3 Diesel Open Off-Road Vehicle 38
MAHINDRA MAHINDRA CJ 3 10/88 - 09/92 2,5 Diesel Closed Off-Road Vehicle 39
MAHINDRA MAHINDRA CJ 3 10/88 - 09/92 2,5 Diesel Open Off-Road Vehicle 39
MAZDA III 03/96 - 04/03 1,8 Diesel Hatchback 60 RTJ,RTK
MORRIS III 10/78 - 10/80 1,7 Petrol Saloon 95
MORRIS III 10/78 - 10/80 1,7 Petrol Saloon 106
OPEL REKORD D 08/74 - 08/77 2,0 Diesel Estate 54 20 D
OPEL REKORD D 08/74 - 08/77 2,0 Diesel Saloon 54 20 D
OPEL REKORD D 09/72 - 08/77 2,1 Diesel Estate 60 21 D
OPEL REKORD D 09/72 - 08/77 2,1 Diesel Saloon 60 21 D
PEUGEOT 305 MK 1 ESTATE 08/80 - 09/82 1,5 Diesel Estate 49 149 (XID)
PEUGEOT 305 MK 1 SALOON 11/77 - 09/82 1,5 Diesel Saloon 49 149 (XID)
PEUGEOT 305 MK 2 ESTATE 10/82 - 12/88 1,9 Diesel Estate 64 162 (XUD9),D9A (XUD9)
PEUGEOT 305 MK 2 ESTATE 10/82 - 12/88 1,9 Diesel Estate 65 162 (XUD9)
PEUGEOT 305 MK 2 SALOON 10/82 - 07/88 1,9 Diesel Saloon 64 162 (XUD9),D9A (XUD9)
PEUGEOT 305 MK 2 SALOON 10/82 - 07/88 1,9 Diesel Saloon 65 162 (XUD9)
PEUGEOT PEUGEOT 504 01/80 - 12/89 1,9 Diesel Pickup 54 XD4x88
PEUGEOT PEUGEOT 504 03/73 - 07/86 1,9 Diesel Saloon 54 XD4x88
PEUGEOT PEUGEOT 504 08/81 - 10/86 1,9 Diesel Pickup 56 XD4x88
PEUGEOT PEUGEOT 504 09/79 - 08/82 2,1 Diesel Saloon 58 XD90
PEUGEOT PEUGEOT 504 04/71 - 07/86 2,1 Diesel Estate 65 XD4x90
PEUGEOT PEUGEOT 504 02/71 - 07/86 2,1 Diesel Saloon 65 XD4x90
PEUGEOT PEUGEOT 504 09/79 - 08/82 2,1 Diesel Saloon 67 XD4x90
PEUGEOT PEUGEOT 504 07/75 - 07/86 2,3 Diesel Estate 69 134 (XD2)
PEUGEOT PEUGEOT 504 01/80 - 12/89 2,3 Diesel Pickup 69 134 (XD2)
PEUGEOT PEUGEOT 504 07/75 - 12/83 2,3 Diesel Saloon 69 134 (XD2)
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/81 - 11/90 2,5 Diesel Saloon 69 155 (XD3)
PEUGEOT PEUGEOT 505 01/86 - 12/93 2,5 Diesel Estate 70 155 (XD3)
PEUGEOT PEUGEOT 505 08/83 - 12/93 2,5 Diesel Estate 75 155 (XD3)
PEUGEOT PEUGEOT 505 06/81 - 12/93 2,5 Diesel Saloon 75 155 (XD3)
PEUGEOT PEUGEOT 505 04/82 - 06/86 2,3 Diesel Estate 80 147 (XD2S)
PEUGEOT PEUGEOT 505 09/80 - 06/86 2,3 Diesel Saloon 80 147 (XD2S)
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/85 - 11/87 2,5 Diesel Estate 90 152A (XD3T)
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/83 - 12/93 2,5 Diesel Saloon 90 152A (XD3T)
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/83 - 12/90 2,5 Diesel Saloon 95 XD3T
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/86 - 12/93 2,5 Diesel Estate 105 152B (XD3TE)
PEUGEOT PEUGEOT 505 10/86 - 12/93 2,5 Diesel Saloon 105 152B (XD3TE)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 D9B (XUD9AU)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 69 DJY (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 D9B (XUD9AU)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/97 - 11/01 2,5 Diesel Bus 84
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/97 - 11/01 2,5 Diesel Van 84
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 DHY (XUD9TE)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 06/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHY (XUD9TE),XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/96 - 09/98 1,9 Diesel Van 90 XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 92 D8C (XUD9UTF),XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 1,9 Diesel Bus 70 D9B (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 1,9 Diesel Platform/Chassis 70 D9B (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 03/94 1,9 Diesel Van 70 D9B (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 09/90 2,5 Diesel Bus 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Bus 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Bus 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 09/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 08/90 2,5 Diesel Van 73 CRD93
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/90 - 01/94 2,5 Diesel Van 73 CRD93
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 03/94 2,5 Diesel Van 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Bus 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Bus 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/90 - 01/94 2,5 Diesel Van 95 CRD93L
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 08/90 2,5 Diesel Van 95 CRD93L,CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 03/94 2,5 Diesel Van 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/78 1,9 Diesel Bus 55 XDP88
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/78 1,9 Diesel Platform/Chassis 55 XDP88
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/78 1,9 Diesel Van 55 XDP88
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/77 2,1 Diesel Bus 57 XDP90
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/77 2,1 Diesel Platform/Chassis 57 XDP90
PEUGEOT PEUGEOT J7 08/68 - 07/77 2,1 Diesel Van 57 XDP90
PEUGEOT PEUGEOT J7 07/77 - 03/80 2,3 Diesel Bus 67 XD2P94
PEUGEOT PEUGEOT J7 07/77 - 03/80 2,3 Diesel Platform/Chassis 67 XD2P94
PEUGEOT PEUGEOT J7 07/77 - 03/80 2,3 Diesel Van 67 XD2P94
PEUGEOT PEUGEOT J9 03/80 - 06/87 2,1 Diesel Van 56 XDPX90
PEUGEOT PEUGEOT J9 03/80 - 07/82 2,3 Diesel Bus 67 XD2PX94
PEUGEOT PEUGEOT J9 03/80 - 07/82 2,3 Diesel Platform/Chassis 67 XD2PX94
PEUGEOT PEUGEOT J9 03/80 - 07/82 2,3 Diesel Van 67 XD2PX94
PEUGEOT PEUGEOT J9 08/82 - 06/87 2,5 Diesel Bus 72 XD3P
PEUGEOT PEUGEOT J9 07/82 - 06/87 2,5 Diesel Platform/Chassis 72 XD3P
PEUGEOT PEUGEOT J9 07/82 - 06/87 2,5 Diesel Van 72 XD3P
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,9 Diesel Hatchback 64 F8Q 730,F8Q 732
RENAULT I 08/80 - 07/98 2,0 Diesel Bus 60 J8S 330
RENAULT I 08/80 - 07/98 2,0 Diesel Van 60 J8S 330
RENAULT I 11/89 - 04/95 2,1 Diesel Bus 60 J8S 330
RENAULT I 11/89 - 07/93 2,1 Diesel Platform/Chassis 63 J8S 330
RENAULT I 09/88 - 04/92 1,9 Diesel Hatchback 64 F8Q 706,F8Q 742
RENAULT I 10/89 - 04/92 1,9 Diesel Saloon 64 F8Q 706,F8Q 742
RENAULT I 01/88 - 12/92 1,9 Diesel Van 65 F8Q 706,F8Q 742
RENAULT I 01/91 - 09/98 1,9 Diesel Van 65 F8Q 730,F8Q 732
RENAULT I 08/80 - 08/89 2,4 Diesel Bus 71 8140.61.2300,S8U 731
RENAULT I 08/93 - 02/98 2,4 Diesel Platform/Chassis 71 S8U 730
RENAULT I 08/80 - 08/89 2,4 Diesel Van 71 8140.61.2300,S8U 731
RENAULT I 09/80 - 07/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 71 8140.61.2300,S8U 731
RENAULT I 09/86 - 10/89 2,4 Diesel Bus 72 S8U 731
RENAULT I 10/84 - 12/90 2,1 Diesel MPV 88 J8S 240,J8S 774,J8S 776
RENAULT I 09/90 - 04/92 1,9 Diesel Saloon 92 F8Q 740
RENAULT I 08/89 - 07/98 2,5 Diesel Bus 94 8140.27.2500,8140.27.2510,S9U 714
RENAULT I 11/89 - 10/93 2,5 Diesel Platform/Chassis 94 S9U 702
RENAULT I 08/89 - 07/98 2,5 Diesel Van 94 8140.27.2500,8140.27.2510,S9U 714,S9U 740
RENAULT I 08/93 - 02/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 95 S9U 740
RENAULT I 08/89 - 07/98 2,5 Diesel Van 98 8140.27.2580,S9U 702
RENAULT II 04/92 - 12/95 1,9 Diesel Hatchback 64 F8Q 742
RENAULT II 04/92 - 12/95 1,9 Diesel Saloon 64 F8Q 742
RENAULT II 03/92 - 12/95 1,9 Diesel Van 65 F8Q 706,F8Q 742
RENAULT II 01/91 - 10/96 2,1 Diesel MPV 88 J8S 610,J8S 772,J8S 776,J8S 778
RENAULT II 04/92 - 12/95 1,9 Diesel Hatchback 90 F8Q 744
RENAULT II 04/92 - 12/95 1,9 Diesel Saloon 90 F8Q 744
RENAULT II 11/94 - 10/96 2,1 Diesel MPV 90 J8S 612
RENAULT II 05/92 - 11/95 1,9 Diesel Saloon 92 F8Q 740,F8Q 744
RENAULT II 03/92 - 12/95 1,9 Diesel Van 92 F8Q 740
RENAULT RENAULT 11 08/83 - 12/88 1,6 Diesel Hatchback 55 F8M 700,F8M 720,F8M 730
RENAULT RENAULT 11 08/83 - 12/88 1,6 Diesel Van 55 F8M 700,F8M 720,F8M 730
RENAULT RENAULT 18 11/80 - 07/86 2,1 Diesel Estate 67 852 710,J8S 711
RENAULT RENAULT 18 11/81 - 07/86 2,1 Diesel Saloon 67 852 710,J8S 711
RENAULT RENAULT 18 11/81 - 07/86 2,1 Diesel Van 67 852 710,J8S 711
RENAULT RENAULT 18 05/79 - 07/86 2,1 Diesel Estate 72 J8S 711
RENAULT RENAULT 18 11/81 - 07/86 2,1 Diesel Saloon 72 J8S 711
RENAULT RENAULT 20 10/80 - 12/83 2,1 Diesel Hatchback 64 852
RENAULT RENAULT 21 03/86 - 08/94 1,9 Diesel Estate 64 F8Q 710
RENAULT RENAULT 21 09/89 - 01/94 1,9 Diesel Hatchback 64 F8Q 710
RENAULT RENAULT 21 08/89 - 10/93 1,9 Diesel Saloon 64 F8Q 710
RENAULT RENAULT 21 06/86 - 08/94 1,9 Diesel Van 64 F8Q 710
RENAULT RENAULT 25 04/84 - 05/89 2,1 Diesel Hatchback 63 J8S 706
RENAULT RENAULT 25 04/84 - 12/92 2,1 Diesel Hatchback 86 J8S 708,J8S 738
RENAULT RENAULT 30 02/82 - 03/86 2,1 Diesel Hatchback 86 J8S 702
RENAULT RENAULT 9 10/82 - 12/88 1,6 Diesel Saloon 55 F8M 700,F8M 720,F8M 730
RENAULT RENAULT EXPRESS Box Body / Estate 07/95 - 03/98 1,9 Diesel Estate Van 64
RENAULT RENAULT RAPID 09/93 - 04/95 1,6 Diesel Van 54 F8M 736
RENAULT RENAULT RAPID 09/94 - 03/98 1,9 Diesel Van 54 F8Q 640,F8Q 648,F8Q 682
RENAULT RENAULT RAPID 03/86 - 08/98 1,6 Diesel Van 55 F8M 720,F8M 730,F8M 736,F8M 760
RENAULT RENAULT RAPID 09/91 - 03/98 1,9 Diesel Van 64 F8Q 646,F8Q 722,F8Q 724,F8Q 774,F8Q 776
RENAULT RENAULT SUPER 5 10/84 - 12/96 1,6 Diesel Van 54 F8M 720
RENAULT RENAULT SUPER 5 08/85 - 12/96 1,6 Diesel Hatchback 55 F8M 720,F8M 730
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 06/94 2,1 Diesel Bus 58 852 720,852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 03/80 - 04/89 2,1 Diesel Bus 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/85 - 02/89 2,1 Diesel Bus 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 06/94 2,1 Diesel Platform/Chassis 58 852 720
RENAULT RENAULT TRAFIC 03/80 - 04/89 2,1 Diesel Platform/Chassis 58 852 720
RENAULT RENAULT TRAFIC 07/80 - 04/85 2,1 Diesel Platform/Chassis 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/85 - 02/89 2,1 Diesel Platform/Chassis 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 09/80 - 04/89 2,1 Diesel Van 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 06/94 2,1 Diesel Van 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 11/86 - 04/89 2,1 Diesel Van 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/86 - 02/89 2,1 Diesel Van 58 852 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/85 - 02/89 2,1 Diesel Platform/Chassis 60 J8S 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 06/94 - 10/97 2,1 Diesel Bus 64 J8S 620,J8S 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 09/94 - 04/98 2,1 Diesel Platform/Chassis 64 J8S 620
RENAULT RENAULT TRAFIC 06/94 - 10/97 2,1 Diesel Platform/Chassis 64 J8S 620,J8S 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 06/94 - 10/97 2,1 Diesel Van 64 J8S 620,J8S 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 03/01 2,5 Diesel Bus 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 08/89 - 03/01 2,5 Diesel Bus 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/98 - 03/01 2,5 Diesel Platform/Chassis 75 S8U 758,S8U 780
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 03/01 2,5 Diesel Van 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758
RENAULT RENAULT TRAFIC 05/89 - 03/01 2,5 Diesel Van 75 8140.67.2500,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752
RENAULT RENAULT TRAFIC 03/89 - 08/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 76 S8U 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 03/89 - 08/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 76 S8U 750
RENAULT RENAULT TRAFIC 09/94 - 04/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 79 S8U 758
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS B 08/90 - 01/92 2,4 Diesel Platform/Chassis 92 8140.21.235 IDS
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS B 08/90 - 01/92 2,5 Diesel Estate Van 97 8140.27.2530 IDS
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS B 08/90 - 01/92 2,5 Diesel Platform/Chassis 97 8140.27.2530 IDS
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS B 08/90 - 01/92 2,5 Diesel Platform/Chassis 97 8140.27.2530 IDS
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 09/96 - 06/99 2,8 Diesel Estate Van 106 8140.23.2565
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 09/96 - 06/99 2,8 Diesel Platform/Chassis 106 8140.23.2565
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 01/94 - 09/96 2,5 Diesel Estate Van 116 8140.47.2585
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 10/91 - 07/96 2,5 Diesel Platform/Chassis 116 8140.47.2530 IDR,8140.47.2590
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 01/94 - 09/96 2,5 Diesel Platform/Chassis 116 8140.47.2585
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 01/94 - 09/96 2,5 Diesel Platform/Chassis 116 8140.47.2585
RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS Messenger 01/94 - 09/96 2,5 Diesel Truck Tractor 116 8140.47.2585
SEAT IBIZA I 06/84 - 05/93 1,7 Diesel Hatchback 54 022 A.5000
SEAT IBIZA I 08/90 - 05/93 1,7 Diesel Hatchback 57 022 A.5000
SEAT SEAT 131 06/78 - 12/86 2,4 Diesel Saloon 72 8144.61
SEAT SEAT MALAGA 05/85 - 12/93 1,7 Diesel Saloon 54 022 A.5000
SEAT SEAT MALAGA 05/90 - 12/93 1,7 Diesel Saloon 57 022 A.5000
SEAT SEAT RITMO 10/79 - 09/83 1,7 Diesel Hatchback 56 022 A.5000
SEAT SEAT RONDA 06/82 - 12/86 1,7 Diesel Hatchback 54 022 A.5000
SEAT SEAT RONDA 06/82 - 12/86 1,7 Diesel Hatchback 56 022 A.5000
SUZUKI SUZUKI BALENO 04/98 - 05/02 1,9 Diesel Estate 75 DHV (XUD9BSD),DHW (XUD9SD)
SUZUKI SUZUKI BALENO 04/98 - 05/02 1,9 Diesel Hatchback 75 DHW (XUD9SD)
SUZUKI SUZUKI BALENO 04/98 - 05/02 1,9 Diesel Saloon 75 DHV (XUD9BSD),DHW (XUD9SD)
SUZUKI SUZUKI SAMURAI 11/98 - 12/04 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 63 XUD9
SUZUKI SUZUKI SAMURAI 11/98 - 12/04 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 64
SUZUKI SUZUKI VITARA 01/95 - 03/98 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 68 XUD9A
SUZUKI SUZUKI VITARA 01/95 - 03/98 1,9 Diesel Open Off-Road Vehicle 68 XUD9A
SUZUKI SUZUKI VITARA 08/96 - 03/98 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 75 XUD9SD
SUZUKI SUZUKI VITARA 08/96 - 03/99 1,9 Diesel Open Off-Road Vehicle 75 XUD9SD
TALBOT TALBOT EXPRESS 1000 -1500 07/82 - 10/94 2,5 Diesel Bus 73 CRD93
TALBOT TALBOT EXPRESS 1000 -1500 07/82 - 10/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93
TALBOT TALBOT HORIZON 07/84 - 06/86 1,9 Diesel Hatchback 64 XUD9
TALBOT TALBOT HORIZON 07/82 - 06/86 1,9 Diesel Hatchback 65 XUD9
TATA TATA INDICA 10/98 - 02/08 1,4 Diesel Hatchback 53 475 DL
TATA TATA INDIGO 01/03 - 12/10 1,4 Diesel Estate 62 475 DL
TATA TATA INDIGO 01/03 - / 1,4 Diesel Saloon 62 475 DL
TATA TATA LOADBETA 08/94 - 12/06 2,0 Diesel Pickup 68 483 DL 45
TATA TATA LOADBETA 11/95 - 12/06 2,0 Diesel Pickup 90 483 DL
TATA TATA LOADBETA 11/95 - 12/06 2,0 Diesel Pickup 90 483 DL
TATA TATA SAFARI 04/98 - / 2,0 Diesel SUV 90 483 DL
TATA TATA SIERRA 06/97 - 10/99 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 63 483 DL 45
TATA TATA SIERRA 08/95 - 02/00 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 68
TATA TATA SIERRA 08/95 - 02/00 1,9 Diesel Closed Off-Road Vehicle 68 483 DL 45
TATA TATA SIERRA 06/97 - 12/02 2,0 Diesel Closed Off-Road Vehicle 90 483 DL
TATA TATA SIERRA 06/97 - 12/00 2,0 Diesel Closed Off-Road Vehicle 92 483 DL
TATA TATA TELCOLINE 07/03 - 12/11 1,9 Diesel Pickup 87 483 DL
TRIUMPH MK I 01/68 - 12/75 2,0 Petrol Estate 90 20TC
TRIUMPH MK I 01/68 - 03/72 2,0 Petrol Saloon 90
TRIUMPH MKII 03/72 - 04/75 2,0 Petrol Saloon 88 20TC
TRIUMPH MKII 03/72 - 12/75 2,0 Petrol Saloon 90 20TC
TRIUMPH MKII 03/72 - 12/75 2,0 Petrol Estate 91 20TC
TRIUMPH TRIUMPH 2500 05/74 - 04/75 2,5 Petrol Estate 100
TRIUMPH TRIUMPH 2500 05/74 - 04/75 2,5 Petrol Saloon 100
VOLVO 460 L SALOON 07/94 - 07/96 1,9 Diesel Saloon 90 D 19 T
VOLVO VOLVO 440 K HATCH (445) 07/94 - 12/96 1,9 Diesel Hatchback 90 D 19 T
VW BUS/TRANSPORTER T3 01/81 - 07/87 1,6 Diesel Bus 50 CS
VW BUS/TRANSPORTER T3 01/81 - 07/87 1,6 Diesel Platform/Chassis 50 CS
VW BUS/TRANSPORTER T3 01/81 - 07/87 1,6 Diesel Van 50 CS
VW BUS/TRANSPORTER T3 10/86 - 07/92 1,7 Diesel Bus 57 KY
VW BUS/TRANSPORTER T3 07/89 - 07/92 1,7 Diesel Platform/Chassis 57 KY
VW BUS/TRANSPORTER T3 08/84 - 07/92 1,7 Diesel Van 57 KY
VW BUS/TRANSPORTER T3 03/86 - 07/92 1,6 Diesel Platform/Chassis 69 JX
VW BUS/TRANSPORTER T3 10/84 - 07/92 1,6 Diesel Van 69 JX
VW BUS/TRANSPORTER T3 03/86 - 07/92 1,6 Diesel Van 69 JX
VW BUS/TRANSPORTER T3 08/84 - 07/92 1,6 Diesel Bus 70 JX
VW BUS/TRANSPORTER T3 03/86 - 07/92 1,6 Diesel Bus 70 JX
VW BUS/TRANSPORTER T3 10/84 - 07/92 1,6 Diesel Platform/Chassis 70 JX
VW GOLF 1 08/76 - 07/80 1,5 Diesel Hatchback 50 CK
VW GOLF 1 08/80 - 07/83 1,6 Diesel Hatchback 54 CR,JK
VW JETTA 1 08/80 - 02/84 1,6 Diesel Saloon 54 CR,JK
VW JETTA 2 01/84 - 10/91 1,6 Diesel Saloon 54 JP,ME
VW JETTA 2 01/84 - 10/91 1,6 Diesel Saloon 70 JR,MF
VW VW LT 28-35 11/75 - 01/80 2,7 Diesel Platform/Chassis 65 CG
VW VW LT 28-35 11/75 - 01/80 2,7 Diesel Van 65 CG
VW VW PASSAT 02/77 - 07/80 1,5 Diesel Estate 50 CK
VW VW PASSAT 08/77 - 07/80 1,5 Diesel Hatchback 50 CK
VW VW PASSAT 02/79 - 07/80 1,6 Diesel Estate 54 CR
VW VW PASSAT 08/80 - 03/88 1,6 Diesel Estate 54 CR,JK
VW VW PASSAT 08/80 - 03/88 1,6 Diesel Hatchback 54 CR,JK
VW VW PASSAT 08/84 - 03/88 1,6 Diesel Saloon 54 JK
VW VW SANTANA 08/81 - 12/84 1,6 Diesel Saloon 54 CR,JK
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram