Bromsslang

I lager
Varenummer:
OE No.:
1161601800
6U0611701A
Brand:
Applikation Motor År
Caddy 1.6 1.9D 06/96-12/00
Skoda Favorit 1.3 08/87-07/95
Skoda Felicia 1.3-1.9 (incl. D) 10/94-09/96
Skoda Pickup 1.3-1.9 (incl. D) 10/95-09/96
Attribut Värde
Position Framaxel, båda sidor
Längd[mm] 325
Biltillverkning OE
SKODA 005312593
SKODA 05312593
SKODA 115595610
SKODA 115595611
SKODA 115595612
SKODA 531259300
SKODA 6U0611701
SKODA 6U0611701A
SKODA 6U0611701B
VW 005312593
VW 05312593
VW 115595610
VW 115595611
VW 115595612
VW 531259300
VW 6U0611701
VW 6U0611701A
VW 6U0611701B
VAG 005312593
VAG 05312593
VAG 115595610
VAG 115595611
VAG 115595612
VAG 531259300
VAG 6U0611701
VAG 6U0611701A
VAG 6U0611701B
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
SKODA FELICIA I 10/95 - 03/98 1,9 Diesel Estate 64 AEF
SKODA FELICIA I 10/95 - 03/98 1,9 Diesel Hatchback 64 AEF
SKODA FELICIA I 06/97 - 04/02 1,9 Diesel Pickup 64 AEF
SKODA FELICIA I 08/95 - 03/98 1,3 Petrol Estate 54 135B,AMG
SKODA FELICIA I 10/94 - 03/98 1,3 Petrol Hatchback 54 135B,AMG
SKODA FELICIA I 06/97 - 04/02 1,3 Petrol Pickup 54 135B,135M,AMG
SKODA FELICIA I 08/95 - 03/98 1,3 Petrol Estate 58 135L,AMJ
SKODA FELICIA I 10/94 - 03/98 1,3 Petrol Hatchback 58 135L,AMJ
SKODA FELICIA I 10/95 - 04/02 1,3 Petrol Pickup 58 AMJ
SKODA FELICIA I 08/95 - 03/98 1,3 Petrol Estate 68 136B,AMH
SKODA FELICIA I 10/94 - 03/98 1,3 Petrol Hatchback 68 136B,AMH
SKODA FELICIA I 06/97 - 04/02 1,3 Petrol Pickup 68 136B,136M,AMH
SKODA FELICIA I 08/95 - 03/98 1,6 Petrol Estate 75 AEE
SKODA FELICIA I 08/95 - 03/98 1,6 Petrol Hatchback 75 AEE
SKODA FELICIA I 06/97 - 04/02 1,6 Petrol Pickup 75 AEE
SKODA FELICIA II 01/98 - 06/01 1,9 Diesel Hatchback 64 AEF
SKODA FELICIA II 01/98 - 06/01 1,3 Petrol Hatchback 54 AMG
SKODA FELICIA II 01/98 - 06/01 1,3 Petrol Hatchback 58 AMJ
SKODA FELICIA II 01/98 - 06/01 1,3 Petrol Hatchback 68 AMH
SKODA FELICIA II 01/98 - 06/01 1,6 Petrol Hatchback 75 AEE
SKODA II 01/98 - 06/01 1,9 Diesel Estate 64 AEF
SKODA II 01/98 - 06/01 1,3 Petrol Estate 68 AMH
SKODA II 01/98 - 06/01 1,6 Petrol Estate 75 AEE
SKODA SKODA FAVORIT 01/90 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 54 781.13540,781.135E,781.135I40
SKODA SKODA FAVORIT 12/91 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 57 781.135
SKODA SKODA FAVORIT 01/93 - 12/93 1,3 Petrol Estate 58 135,781.135
SKODA SKODA FAVORIT 05/89 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 58 781.135
SKODA SKODA FAVORIT 12/91 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 58 781.135
SKODA SKODA FAVORIT 10/90 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 60 781.135
SKODA SKODA FAVORIT 10/90 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 61 136 L
SKODA SKODA FAVORIT 06/88 - 07/91 1,3 Petrol Estate 63
SKODA SKODA FAVORIT 06/92 - 09/93 1,3 Petrol Pickup 63 136,781.136
SKODA SKODA FAVORIT 01/94 - 09/94 1,3 Petrol Hatchback 68 136B,781.13650,781.136I50
VW CADDY II 06/96 - 12/00 1,9 Diesel Pickup 64 AEF
VW CADDY II 06/96 - 12/00 1,6 Petrol Pickup 75 AEE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram