Kylarslang

I lager
Varenummer:
OE No.:
1214300800
1337138
Brand:
Applikation Motor År
Astra F a/c C1.4SE X1.6SZ C1.6NZ X1.6SZR C1.6SE 91-98
Attribut Värde
Utrustningsvariant Radiator i
Biltillverkning OE
OPEL 1337133
OPEL 1337138
OPEL 1337389
GENERAL MOTORS 90442386
GENERAL MOTORS 90442393
GENERAL MOTORS 90570054
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
OPEL ASTFRA F 03/93 - 08/96 1,6 Petrol Convertible 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 01/96 - 03/01 1,6 Petrol Convertible 75 X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 09/95 - 01/98 1,6 Petrol Hatchback 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 09/95 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 05/93 - 03/01 1,4 Petrol Convertible 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
OPEL ASTRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Estate 71 X 16 SZ
OPEL ASTRA F 02/93 - 07/96 1,6 Petrol Van 71 X 16 SZ
OPEL ASTRA F 09/95 - 01/98 1,6 Petrol Estate 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 10/91 - 02/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 14 SE
OPEL ASTRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
OPEL ASTRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Estate 101 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/93 - 08/96 1,6 Petrol Convertible 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 07/94 - 02/98 1,6 Petrol Estate 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 02/93 - 12/96 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 08/94 - 07/96 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/94 - 08/96 1,6 Petrol Van 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 01/96 - 03/01 1,6 Petrol Convertible 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 12/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 75 16 NZR,C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 10/91 - 08/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 02/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 04/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 12/94 1,6 Petrol Estate 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram