Kylarslang

I lager
Varenummer:
OE No.:
1214301400
1337009
Brand:
Applikation Motor År
Kadett E 1.6D 1.6DA 1.7D 1.7DR 88-91
Attribut Värde
Utrustningsvariant Radiator i
Position Upptill
Biltillverkning OE
OPEL 1336400
OPEL 1336401
OPEL 1336426
OPEL 1337009
GENERAL MOTORS 90007452
GENERAL MOTORS 90200306
GENERAL MOTORS 90200309
GENERAL MOTORS 90233006
GENERAL MOTORS 90325853
GENERAL MOTORS 90349721
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
BEDFORD BEDFORD ASTRA VAN 07/82 - 08/84 1,6 Diesel Estate Van 54 16 D
BEDFORD BEDFORD ASTRA VAN 09/85 - 08/88 1,6 Diesel Estate Van 54 16 D
BEDFORD BEDFORD ASTRA VAN 09/87 - 08/89 1,6 Diesel Estate Van 57 16 DA
BEDFORD BEDFORD ASTRA VAN 09/88 - 08/91 1,7 Diesel Estate Van 57 17 D
BEDFORD BEDFORD ASTRAMAX 09/85 - 08/88 1,6 Diesel Van 54 16 D
BEDFORD BEDFORD ASTRAMAX 09/85 - 08/88 1,6 Diesel Van 57 16 DA
BEDFORD BEDFORD ASTRAMAX 09/88 - 06/90 1,7 Diesel Van 57 17 D
OPEL KADETT E 09/84 - 01/89 1,6 Diesel Estate 54 16 D,16 DA
OPEL KADETT E 09/84 - 01/89 1,6 Diesel Hatchback 54 16 D,16 DA
OPEL KADETT E 09/84 - 01/89 1,6 Diesel Saloon 54 16 D,16 DA
OPEL KADETT E 01/86 - 12/89 1,6 Diesel Van 54 16 D,16 DA
OPEL KADETT E 08/84 - 08/88 1,6 Diesel Van 54 16 D,16 DA
OPEL KADETT E 02/89 - 08/91 1,7 Diesel Estate 57 17 D
OPEL KADETT E 02/89 - 08/91 1,7 Diesel Hatchback 57 17 D
OPEL KADETT E 02/89 - 08/91 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
OPEL KADETT E 01/89 - 07/94 1,7 Diesel Van 57 17 D
OPEL KADETT E 08/88 - 09/92 1,7 Diesel Van 57 17 D
OPEL KADETT E 07/92 - 07/94 1,7 Diesel Van 60 17 DR
VAUXHALL Mk II 09/84 - 12/89 1,6 Diesel Estate 54 16 DA
VAUXHALL Mk II 09/84 - 12/89 1,6 Diesel Hatchback 54 16 D,16 DA
VAUXHALL Mk II 09/85 - 08/91 1,6 Diesel Saloon 54 16 D,16 DA
VAUXHALL Mk II 02/89 - 08/91 1,7 Diesel Estate 57 17 D
VAUXHALL Mk II 09/88 - 08/91 1,7 Diesel Hatchback 57 17 DR
VAUXHALL Mk II 01/89 - 12/91 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
VAUXHALL VAUXHALL ASTRAMAX 05/86 - 06/90 1,6 Diesel Van 54 16 DA
VAUXHALL VAUXHALL ASTRAMAX 01/89 - 07/94 1,7 Diesel Van 57 17 D
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram