Expansionskärl, kylvätska

I lager
Varenummer:
OE No.:
1214700900
1304218
Brand:
Applikation Motor År
Vectra B 1.6LZ2 X1.6XEL X1.8XE 2.0NEJ C2.0SEL 95-02
Vectra B C2.2SEL Z2.2SE Y2.6SE Y2.0DTH Y2.2DTR 95-02
Vectra B X2.0XEV X2.5XE 1.7TD X2.0DTL X2.0DTH 95-02
Vectra B Y1.6XE Z1.6XE X1.8XE1 Z1.8XE Z1.8XEL 95-02
Attribut Värde
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 063
Färg vit
Material PP (polypropylen)
Vikt [kg] 0,446
Biltillverkning OE
OPEL 1304207
OPEL 1304209
OPEL 1304218
VAUXHALL 90499809
GENERAL MOTORS 90499767
GENERAL MOTORS 90499809
GENERAL MOTORS 90542964
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
OPEL VECTRA B 06/97 - 07/03 2,0 Diesel Estate 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
OPEL VECTRA B 06/97 - 07/03 2,0 Diesel Hatchback 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
OPEL VECTRA B 06/97 - 04/02 2,0 Diesel Saloon 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 2,2 Diesel Estate 120 Y 22 DTR
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 2,2 Diesel Hatchback 120 Y 22 DTR
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Estate 125 Y 22 DTR
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Hatchback 125 Y 22 DTR
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 2,2 Diesel Saloon 125 Y 22 DTR
OPEL VECTRA B 11/96 - 06/00 1,6 Petrol Estate 75 16 LZ2
OPEL VECTRA B 10/95 - 07/03 1,6 Petrol Hatchback 75 16 LZ2
OPEL VECTRA B 10/95 - 04/02 1,6 Petrol Saloon 75 16 LZ2
OPEL VECTRA B 11/96 - 07/02 1,6 Petrol Estate 100 X 16 XEL,Y 16 XE,Z 16 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 04/02 1,6 Petrol Saloon 100 X 16 XEL,Y 16 XE,Z 16 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 07/02 1,6 Petrol Hatchback 101 X 16 XEL,Y 16 XE,Z 16 XE
OPEL VECTRA B 11/96 - 02/02 2,0 Petrol Estate 112 20 NEJ
OPEL VECTRA B 10/95 - 02/02 2,0 Petrol Hatchback 112 20 NEJ
OPEL VECTRA B 10/95 - 04/02 2,0 Petrol Saloon 112 20 NEJ
OPEL VECTRA B 11/96 - 09/00 1,8 Petrol Estate 115 X 18 XE1,Z 18 XEL
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Saloon 115 X 18 XE1,Z 18 XEL
OPEL VECTRA B 11/96 - 09/00 1,8 Petrol Estate 116 X 18 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Hatchback 116 X 18 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Hatchback 116 X 18 XE1,Z 18 XEL
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Saloon 116 X 18 XE
OPEL VECTRA B 07/00 - 07/03 2,0 Petrol Estate 116 C 20 SEL
OPEL VECTRA B 07/00 - 07/03 2,0 Petrol Hatchback 116 C 20 SEL
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 1,8 Petrol Estate 125 Z 18 XE
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 1,8 Petrol Hatchback 125 Z 18 XE
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 1,8 Petrol Saloon 125 Z 18 XE
OPEL VECTRA B 11/96 - 06/00 2,0 Petrol Estate 136 C 20 SEL,X 20 XEV
OPEL VECTRA B 09/95 - 06/00 2,0 Petrol Hatchback 136 C 20 SEL,X 20 XEV
OPEL VECTRA B 09/95 - 06/00 2,0 Petrol Saloon 136 C 20 SEL,X 20 XEV
OPEL VECTRA B 07/00 - 07/02 2,2 Petrol Estate 139 C 22 SEL
OPEL VECTRA B 07/00 - 07/02 2,2 Petrol Hatchback 139 C 22 SEL
OPEL VECTRA B 07/00 - 07/02 2,2 Petrol Saloon 139 C 22 SEL
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,2 Petrol Estate 147 Z 22 SE
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,2 Petrol Hatchback 147 Z 22 SE
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 2,2 Petrol Saloon 147 Z 22 SE
OPEL VECTRA B 11/96 - 09/00 2,5 Petrol Estate 170 X 25 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 2,5 Petrol Hatchback 170 X 25 XE
OPEL VECTRA B 10/95 - 09/00 2,5 Petrol Saloon 170 X 25 XE
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,6 Petrol Estate 170 Y 26 SE
OPEL VECTRA B 09/00 - 07/03 2,6 Petrol Hatchback 170 Y 26 SE
OPEL VECTRA B 09/00 - 04/02 2,6 Petrol Saloon 170 Y 26 SE
OPEL VECTRA B 10/99 - 06/00 2,5 Petrol Hatchback 196 X 25 XE
VAUXHALL (B) 10/95 - 11/96 1,7 Diesel Hatchback 82
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,0 Diesel Estate 82 X 20 DTL
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,0 Diesel Hatchback 82 X 20 DTL
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,0 Diesel Saloon 82 X 20 DTL
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,0 Diesel Estate 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
VAUXHALL (B) 06/97 - 10/01 2,0 Diesel Hatchback 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,0 Diesel Saloon 101 X 20 DTH,Y 20 DTH
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,2 Diesel Estate 125 Y 22 DTR
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,2 Diesel Hatchback 125 Y 22 DTR
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,2 Diesel Saloon 125 Y 22 DTR
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 1,6 Petrol Saloon 100 X 16 XEL,Y 16 XE,Z 16 XE
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 1,6 Petrol Hatchback 101 X 16 XEL,Y 16 XE,Z 16 XE
VAUXHALL (B) 11/96 - 09/00 1,8 Petrol Estate 115 X 18 XE1
VAUXHALL (B) 09/96 - 09/00 1,8 Petrol Estate 116 X 18 XE
VAUXHALL (B) 09/95 - 09/00 1,8 Petrol Hatchback 116 X 18 XE
VAUXHALL (B) 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Hatchback 116 X 18 XE1
VAUXHALL (B) 10/95 - 09/00 1,8 Petrol Saloon 116 X 18 XE
VAUXHALL (B) 09/00 - 03/02 1,8 Petrol Estate 125 Z 18 XE
VAUXHALL (B) 09/00 - 07/03 1,8 Petrol Hatchback 125 Z 18 XE
VAUXHALL (B) 09/00 - 03/02 1,8 Petrol Saloon 125 Z 18 XE
VAUXHALL (B) 10/95 - 01/01 2,0 Petrol Estate 136 X 20 XEV
VAUXHALL (B) 10/95 - 01/01 2,0 Petrol Hatchback 136 X 20 XEV
VAUXHALL (B) 10/95 - 01/01 2,0 Petrol Saloon 136 X 20 XEV
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,2 Petrol Estate 147 Z 22 SE
VAUXHALL (B) 09/00 - 07/03 2,2 Petrol Hatchback 147 Z 22 SE
VAUXHALL (B) 08/95 - 10/01 2,2 Petrol Saloon 147 Z 22 SE
VAUXHALL (B) 11/96 - 08/00 2,5 Petrol Estate 170 X 25 XE
VAUXHALL (B) 09/95 - 08/00 2,5 Petrol Hatchback 170 X 25 XE
VAUXHALL (B) 09/95 - 08/00 2,5 Petrol Saloon 170 X 25 XE
VAUXHALL (B) 09/00 - 03/02 2,6 Petrol Estate 170 Y 26 SE
VAUXHALL (B) 09/00 - 07/03 2,6 Petrol Hatchback 170 Y 26 SE
VAUXHALL (B) 09/00 - 03/02 2,6 Petrol Saloon 170 Y 26 SE
VAUXHALL (B) 05/98 - 09/99 2,5 Petrol Estate 194 X 25 XE
VAUXHALL (B) 03/98 - 07/00 2,5 Petrol Hatchback 194 X 25 XE
VAUXHALL (B) 03/98 - 07/00 2,5 Petrol Saloon 194 X 25 XE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram