Luftfilter

I lager
Varenummer:
OE No.:
1218602000
0835617
Brand:
Applikation Motor År
Omega B X2.0XEV Y2.2XE Z2.2XE 94-
Omega B X2.5XE Y2.6SE X3.0XE Y3.2SE X2.0DTH 94-
Omega B Y2.2DTH U2.5TD X2.5TD Y2.5TD 94-
Attribut Värde
Filterutförande Filterinsats
Höjd [mm] 58
Längd[mm] 262
Bredd[mm] 246
Biltillverkning OE
OPEL 0835607
OPEL 0835608
OPEL 0835609
OPEL 0835617
OPEL 835607
OPEL 835608
OPEL 835609
OPEL 835617
GENERAL MOTORS 90448737
GENERAL MOTORS 90448738
GENERAL MOTORS 90469412
GENERAL MOTORS 90510292
GENERAL MOTORS 90510293
GENERAL MOTORS 90512448
GENERAL MOTORS 90528818
GENERAL MOTORS 91149684
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
OPEL OMEGA B 09/97 - 09/00 2,0 Diesel Estate 101 X 20 DTH
OPEL OMEGA B 09/97 - 09/00 2,0 Diesel Saloon 101 X 20 DTH
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Estate 110 Y 22 DTH
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Saloon 110 Y 22 DTH
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Estate 120 Y 22 DTH
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,2 Diesel Saloon 120 Y 22 DTH
OPEL OMEGA B 04/94 - 07/03 2,5 Diesel Saloon 130 U 25 DT,U 25 TD,X 25 DT,X 25 TD
OPEL OMEGA B 04/94 - 07/01 2,5 Diesel Estate 131 U 25 DT,U 25 TD,X 25 DT,X 25 TD
OPEL OMEGA B 09/01 - 07/03 2,5 Diesel Estate 150 Y 25 DT,Y 25 TD
OPEL OMEGA B 09/01 - 07/03 2,5 Diesel Saloon 150 Y 25 DT,Y 25 TD
OPEL OMEGA B 03/94 - 12/00 2,0 Petrol Saloon 115 20 SE
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Estate 116 X 20 SE
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Saloon 116 X 20 SE
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Estate 136 X 20 XEV
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Saloon 136 X 20 XEV
OPEL OMEGA B 09/99 - 07/03 2,2 Petrol Estate 144 Y 22 XE,Z 22 XE
OPEL OMEGA B 09/99 - 07/03 2,2 Petrol Saloon 144 Y 22 XE,Z 22 XE
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/00 2,5 Petrol Estate 170 X 25 XE
OPEL OMEGA B 03/94 - 09/00 2,5 Petrol Saloon 170 X 25 XE
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,6 Petrol Estate 180 Y 26 SE
OPEL OMEGA B 09/00 - 07/03 2,6 Petrol Saloon 180 Y 26 SE
OPEL OMEGA B 04/94 - 02/01 3,0 Petrol Estate 211 X 30 XE
OPEL OMEGA B 04/94 - 02/01 3,0 Petrol Saloon 211 X 30 XE
OPEL OMEGA B 02/01 - 07/03 3,2 Petrol Estate 218 Y 32 SE
OPEL OMEGA B 02/01 - 07/03 3,2 Petrol Saloon 218 Y 32 SE
VAUXHALL (B) 01/98 - 09/00 2,0 Diesel Estate 101 X 20 DTH
VAUXHALL (B) 01/98 - 09/00 2,0 Diesel Saloon 101 X 20 DTH
VAUXHALL (B) 08/00 - 06/03 2,2 Diesel Estate 120 Y 22 DTH
VAUXHALL (B) 08/00 - 07/03 2,2 Diesel Saloon 120 Y 22 DTH
VAUXHALL (B) 04/94 - 07/01 2,5 Diesel Estate 131 U 25 DT,U 25 TD,X 25 DT,X 25 TD
VAUXHALL (B) 04/94 - 07/01 2,5 Diesel Saloon 131 U 25 DT,U 25 TD,X 25 DT,X 25 TD
VAUXHALL (B) 09/95 - 09/96 2,0 Petrol Saloon 115 20 SE,X 20 SE
VAUXHALL (B) 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Estate 116 X 20 SE
VAUXHALL (B) 03/94 - 09/99 2,0 Petrol Saloon 116 20 SE,X 20 SE
VAUXHALL (B) 03/94 - 07/01 2,0 Petrol Estate 136 X 20 XEV
VAUXHALL (B) 03/94 - 07/01 2,0 Petrol Saloon 136 X 20 XEV
VAUXHALL (B) 02/94 - 06/03 2,2 Petrol Estate 144 Y 22 XE,Z 22 XE
VAUXHALL (B) 01/94 - 06/03 2,2 Petrol Saloon 144 Y 22 XE,Z 22 XE
VAUXHALL (B) 03/94 - 09/00 2,5 Petrol Estate 170 X 25 XE
VAUXHALL (B) 03/94 - 09/00 2,5 Petrol Saloon 170 X 25 XE
VAUXHALL (B) 08/00 - 06/03 2,6 Petrol Estate 180 Y 26 SE
VAUXHALL (B) 08/00 - 07/03 2,6 Petrol Saloon 180 Y 26 SE
VAUXHALL (B) 07/94 - 07/00 3,0 Petrol Estate 211 X 30 XE
VAUXHALL (B) 04/94 - 07/00 3,0 Petrol Saloon 211 X 30 XE
VAUXHALL (B) 02/01 - 06/03 3,2 Petrol Estate 218 Y 32 SE
VAUXHALL (B) 02/01 - 07/03 3,2 Petrol Saloon 218 Y 32 SE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram