Luftfilter

I lager
Varenummer:
OE No.:
1218606000
0835529
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Filterutförande Filterinsats
Längd[mm] 298
Bredd[mm] 235
Höjd [mm] 51
Biltillverkning OE
OPEL 0834857
OPEL 0835529
OPEL 5835142
OPEL 834857
OPEL 835529
SAAB 12786800
SAAB 32016012
SAAB 4080320801
GENERAL MOTORS 55557597
GENERAL MOTORS 93185452
GENERAL MOTORS 95517655
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,0 Petrol Estate 175 Z 20 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 04/06 - / 2,0 Petrol Saloon 175 B207L,LK9(122CUL4),Z 20 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,0 Petrol Estate 210 B207R
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,0 Petrol Estate 210 Z 20 NER
CADILLAC CADILLAC BLS 04/06 - / 2,0 Petrol Saloon 210 B207R,LK9(122CUL4)
CADILLAC CADILLAC BLS 04/06 - / 2,0 Petrol Saloon 210 B207R,LK9(122CUL4)
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,8 Petrol Estate 255 Z 28 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 04/06 - / 2,8 Petrol Saloon 255 B284L
CADILLAC CADILLAC BLS 08/10 - / 2,8 Petrol Estate 280 B284R
CADILLAC CADILLAC BLS 10/08 - / 2,8 Petrol Estate 280 Z 28 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 12/09 - 12/10 2,8 Petrol Saloon 280 B284R,Z 28 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 10/08 - / 2,8 Petrol Saloon 280 Z 28 NET
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,0 Petrol/Ethanol Estate 200 Z 20 LER
CADILLAC CADILLAC BLS 12/07 - / 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 200 Z 20 LER
OPEL OPEL SIGNUM 09/05 - 12/08 2,8 Petrol Hatchback 230 Z 28 NEL
OPEL OPEL SIGNUM 01/06 - 12/08 2,8 Petrol Hatchback 250 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 10/08 2,8 Petrol Estate 230 Z 28 NEL
OPEL VECTRA C 08/05 - 08/08 2,8 Petrol Hatchback 230 Z 28 NEL
OPEL VECTRA C 08/05 - 10/06 2,8 Petrol Saloon 230 Z 28 NEL
OPEL VECTRA C 08/05 - 08/08 2,8 Petrol Estate 250 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 08/08 2,8 Petrol Hatchback 250 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 08/08 2,8 Petrol Saloon 250 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 09/08 2,8 Petrol Estate 255 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 09/08 2,8 Petrol Hatchback 255 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/05 - 09/06 2,8 Petrol Saloon 255 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 07/06 - 08/08 2,8 Petrol Estate 280 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 08/06 - 08/08 2,8 Petrol Hatchback 280 Z 28 NET
OPEL VECTRA C 09/06 - 08/08 2,8 Petrol Saloon 280 Z 28 NET
SAAB SAAB 9-3 08/03 - 02/15 2,0 Petrol Convertible 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,0 Petrol Estate 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,0 Petrol Estate 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 09/02 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol Convertible 163 B207G
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol Estate 163 B207G
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol Estate 163 B207G
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 163 B207G
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 163 B207G
SAAB SAAB 9-3 08/03 - 02/15 2,0 Petrol Convertible 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,0 Petrol Estate 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 09/02 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 02/09 - 02/15 2,0 Petrol Estate 200 B207M
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,0 Petrol Estate 209 B207R
SAAB SAAB 9-3 06/08 - 02/15 2,0 Petrol Estate 209 B207R
SAAB SAAB 9-3 08/03 - 02/15 2,0 Petrol Convertible 210 B207R
SAAB SAAB 9-3 09/02 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 210 B207R
SAAB SAAB 9-3 01/08 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 210 B207R
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol Convertible 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol Estate 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol Estate 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/08 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 02/06 - 02/15 2,8 Petrol Convertible 230 LP9
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,8 Petrol Estate 230 B284L
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,8 Petrol Saloon 230 LP9
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol Estate 241 B207R
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol Estate 241 B207R
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 241 B207R
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol Saloon 241 B207R
SAAB SAAB 9-3 02/06 - 02/15 2,8 Petrol Convertible 250 LP9
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,8 Petrol Estate 250 LP9
SAAB SAAB 9-3 03/05 - 02/15 2,8 Petrol Saloon 250 LP9
SAAB SAAB 9-3 12/07 - 02/15 2,8 Petrol Convertible 256 B284L
SAAB SAAB 9-3 12/07 - 02/15 2,8 Petrol Estate 256 B284L
SAAB SAAB 9-3 12/07 - 02/15 2,8 Petrol Saloon 256 B284L
SAAB SAAB 9-3 02/09 - 02/15 2,8 Petrol Convertible 276 B284R
SAAB SAAB 9-3 05/08 - 02/15 2,8 Petrol Estate 276 B284R
SAAB SAAB 9-3 04/08 - 02/15 2,8 Petrol Saloon 276 B284L
SAAB SAAB 9-3 02/09 - 02/15 2,8 Petrol Convertible 280 B284R
SAAB SAAB 9-3 05/08 - 12/11 2,8 Petrol Estate 280 B284R
SAAB SAAB 9-3 05/08 - 12/11 2,8 Petrol Saloon 280 B284R
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 150 B207E
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 163 B207H
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 163 B207H
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 163 B207H
SAAB SAAB 9-3 01/08 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 163 B207H
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 163 B207H
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 01/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 175 B207L
SAAB SAAB 9-3 06/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 197 B207R
SAAB SAAB 9-3 06/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 197 B207R
SAAB SAAB 9-3 06/07 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 200 B207M
SAAB SAAB 9-3 02/09 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 200 B207M
SAAB SAAB 9-3 05/09 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 200 B207M
SAAB SAAB 9-3 06/08 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 209 B207R
SAAB SAAB 9-3 01/08 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 210 B207R
SAAB SAAB 9-3 09/02 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 210 B207R
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Convertible 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Estate 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/11 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3 01/08 - 02/15 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-3X 02/09 - 02/15 2,0 Petrol Estate 209 B207R
SAAB SAAB 9-3X 02/09 - 12/12 2,0 Petrol/Ethanol Estate 209 B207R
SAAB SAAB 9-3X 01/11 - 12/12 2,0 Petrol/Ethanol Estate 220 A 20 NFT
VAUXHALL Mk II (C) 08/05 - 05/09 2,8 Petrol Estate 230 Z 28 NEL
VAUXHALL Mk II (C) 08/05 - 05/09 2,8 Petrol Hatchback 230 Z 28 NEL
VAUXHALL Mk II (C) 02/06 - 05/09 2,8 Petrol Hatchback 250 Z 28 NET
VAUXHALL Mk II (C) 08/06 - 05/09 2,8 Petrol Estate 255 Z 28 NET
VAUXHALL Mk II (C) 08/05 - 08/06 2,8 Petrol Hatchback 255 Z 28 NET
VAUXHALL Mk II (C) 10/06 - 05/09 2,8 Petrol Estate 280 Z 28 NET
VAUXHALL Mk II (C) 10/06 - 05/09 2,8 Petrol Hatchback 280 Z 28 NET
VAUXHALL VAUXHALL SIGNUM 07/05 - 05/08 2,8 Petrol Hatchback 230 Z 28 NEL
VAUXHALL VAUXHALL SIGNUM 05/07 - 10/08 2,8 Petrol Hatchback 250 Z 28 NET
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram