Hjullagerssats

Varenummer:
OE No.:
1241300310
Kan ikke sendes som pakke. Skal sendes med fragtmand
Applikation Motor År
Ascona C 1.3 C1.6LZ C1.6NZ E1.6NZ 1.6SV 81-88
Astra F aut. 1.4SE C1.4SE C1.6NZ C1.6SE 91-98
Astra F man. 1.4NV 1.4SE C1.4NZ C1.4SE C1.6NZ C1.6SE 91-98
Corsa A All 82-93
Kadett D 1.0 1.2 1.3 79-84
Kadett E 1.2 1.3 1.4 1.6SV E1.6NZ C1.6LZ C1.6NZ 84-91
Vectra A man. 1.4NV 1.6SV C1.6NZ E1.6NZ X1.6SZ 88-95
Attribut Värde
Position framaxel
Ytterdiameter [mm] 64
Innerdiameter [mm] 34
Bredd[mm] 37
Biltillverkning OE
OPEL 0328104
OPEL 1603192
OPEL 328104
VAUXHALL 90279331
CHEVROLET 94536117
DAEWOO 0926734001
DAEWOO 90222850
DAEWOO 90279331
DAEWOO 90279332
DAEWOO 94535121
DAEWOO 94535246
DAEWOO 94535247
DAEWOO 94535248
DAEWOO 94535249
DAEWOO 94536117
DAEWOO 94536118
GENERAL MOTORS 90486458
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
DAEWOO DAEWOO CIELO 04/95 - 07/97 1,5 Petrol Saloon 75 Y15L
DAEWOO DAEWOO CIELO 06/94 - 07/98 1,5 Petrol Saloon 90 V15L
DAEWOO DAEWOO NEXIA 08/96 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 60 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 08/96 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 60 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 71 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 71 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 75 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 75 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 90 A15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 90 A15MF
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/86 1,3 Petrol Hatchback 60 13 N
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/86 1,3 Petrol Saloon 60 13 N
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/88 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/88 1,3 Petrol Saloon 75 13 S
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/88 1,6 Petrol Hatchback 75 16 N
OPEL ASCONA C 09/86 - 08/88 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL ASCONA C 09/87 - 08/88 1,6 Petrol Hatchback 75 E 16 NZ
OPEL ASCONA C 09/81 - 09/87 1,6 Petrol Saloon 75 16 N
OPEL ASCONA C 09/86 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL ASCONA C 09/87 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 75 E 16 LZ,E 16 NZ
OPEL ASCONA C 09/86 - 08/88 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
OPEL ASCONA C 09/86 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/86 1,6 Petrol Hatchback 90 16 SH
OPEL ASCONA C 09/81 - 08/86 1,6 Petrol Saloon 90 16 SH
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTFRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 05/93 - 03/01 1,4 Petrol Convertible 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,4 Petrol Estate 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTRA F 10/91 - 01/99 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ
OPEL ASTRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Estate 75 14 NV
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 10/91 - 02/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 14 SE
OPEL ASTRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
OPEL ASTRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Estate 101 C 16 SE
OPEL CORSA A 09/87 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D (4EC1)
OPEL CORSA A 10/87 - 11/92 1,5 Diesel Saloon 50 15 D (4EC1)
OPEL CORSA A 06/87 - 04/89 1,5 Diesel Van 50 15 D (4EC1)
OPEL CORSA A 03/88 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 67 15 DT (T4EC1)
OPEL CORSA A 10/87 - 03/93 1,5 Diesel Saloon 67 15 DT (T4EC1)
OPEL CORSA A 09/82 - 03/93 1,0 Petrol Hatchback 45 10 S
OPEL CORSA A 09/82 - 09/92 1,0 Petrol Saloon 45 10 S
OPEL CORSA A 02/86 - 04/89 1,0 Petrol Van 45 10 S
OPEL CORSA A 09/82 - 08/90 1,2 Petrol Hatchback 45 12 NC,E 12 GV
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ
OPEL CORSA A 01/85 - 10/87 1,2 Petrol Saloon 45 12 NC,E 12 GV
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Saloon 45 C 12 NZ
OPEL CORSA A 02/86 - 04/89 1,2 Petrol Van 45 12 NC,E 12 GV
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 52 12 NV
OPEL CORSA A 02/86 - 04/89 1,2 Petrol Van 54 12 ST
OPEL CORSA A 01/85 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 54 C 14 NZ
OPEL CORSA A 09/82 - 02/90 1,2 Petrol Hatchback 55 12 ST
OPEL CORSA A 09/82 - 03/93 1,2 Petrol Saloon 55 12 ST
OPEL CORSA A 09/82 - 10/87 1,2 Petrol Saloon 58 12 S
OPEL CORSA A 09/82 - 08/90 1,2 Petrol Hatchback 60 12 S
OPEL CORSA A 02/86 - 07/90 1,2 Petrol Van 60 12 S
OPEL CORSA A 09/85 - 10/89 1,3 Petrol Hatchback 60 13 NB
OPEL CORSA A 09/86 - 09/90 1,3 Petrol Hatchback 60 C 13 N
OPEL CORSA A 09/85 - 10/87 1,3 Petrol Saloon 60 13 NB,C 13 N
OPEL CORSA A 02/86 - 04/89 1,3 Petrol Van 60 13 NB
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
OPEL CORSA A 10/89 - 03/93 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
OPEL CORSA A 02/86 - 04/89 1,3 Petrol Van 69 13 SB
OPEL CORSA A 09/82 - 10/89 1,3 Petrol Hatchback 70 13 SB
OPEL CORSA A 09/82 - 10/87 1,3 Petrol Saloon 70 13 SB
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 72 14 NV
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,4 Petrol Saloon 72 14 NV
OPEL CORSA A 08/88 - 09/92 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ
OPEL CORSA A 09/91 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 98 C 16 SEI
OPEL CORSA A 05/88 - 03/92 1,6 Petrol Hatchback 100 E 16 SE
OPEL CORSA A 02/92 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
OPEL KADETT D 03/82 - 08/84 1,6 Diesel Estate 54 16 D
OPEL KADETT D 03/82 - 08/84 1,6 Diesel Hatchback 54 16 D
OPEL KADETT D 03/82 - 08/84 1,6 Diesel Saloon 54 16 D
OPEL KADETT D 09/79 - 08/82 1,0 Petrol Hatchback 41 10 N
OPEL KADETT D 09/79 - 08/82 1,0 Petrol Saloon 41 10 N
OPEL KADETT D 09/79 - 08/84 1,0 Petrol Hatchback 45 10 S
OPEL KADETT D 09/79 - 08/84 1,0 Petrol Saloon 45 10 S
OPEL KADETT D 08/79 - 07/82 1,2 Petrol Estate 53 12 N
OPEL KADETT D 08/79 - 07/82 1,2 Petrol Hatchback 53 12 N
OPEL KADETT D 08/82 - 08/84 1,2 Petrol Hatchback 55 12 ST
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,2 Petrol Estate 60 12 S
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,2 Petrol Hatchback 60 12 S
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,2 Petrol Saloon 60 12 S
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Estate 60 13 N
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Hatchback 60 13 N
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Saloon 60 C 13 N
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Estate 75 13 S
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
OPEL KADETT D 08/79 - 08/84 1,3 Petrol Saloon 75 13 S
OPEL KADETT D 09/81 - 08/84 1,6 Petrol Estate 90 16 SH
OPEL KADETT D 09/81 - 08/84 1,6 Petrol Hatchback 90 16 SH
OPEL KADETT D 02/83 - 08/84 1,8 Petrol Hatchback 115 18 E
OPEL KADETT E 09/84 - 07/86 1,2 Petrol Estate 55 12 SC
OPEL KADETT E 09/84 - 07/86 1,2 Petrol Hatchback 55 12 SC
OPEL KADETT E 09/84 - 07/86 1,2 Petrol Saloon 55 12 SC
OPEL KADETT E 09/84 - 07/86 1,2 Petrol Van 55 12 SC
OPEL KADETT E 09/84 - 08/91 1,3 Petrol Estate 60 13 N
OPEL KADETT E 09/85 - 08/91 1,3 Petrol Estate 60 C 13 N
OPEL KADETT E 09/84 - 08/91 1,3 Petrol Hatchback 60 13 N,13 NB
OPEL KADETT E 09/85 - 08/91 1,3 Petrol Hatchback 60 C 13 N
OPEL KADETT E 09/84 - 08/89 1,3 Petrol Saloon 60 13 N,13 NB
OPEL KADETT E 09/85 - 08/91 1,3 Petrol Saloon 60 C 13 N
OPEL KADETT E 09/84 - 07/89 1,3 Petrol Van 60 13 N,13 NB
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Convertible 60 C 14 NZ
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Estate 60 C 14 NZ
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ
OPEL KADETT E 03/87 - 02/93 1,3 Petrol Convertible 75 13 S
OPEL KADETT E 09/84 - 08/87 1,3 Petrol Estate 75 13 S
OPEL KADETT E 09/84 - 08/87 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
OPEL KADETT E 09/84 - 08/87 1,3 Petrol Saloon 75 13 S
OPEL KADETT E 08/90 - 02/93 1,4 Petrol Convertible 75 14 NV
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Estate 75 14 NV
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
OPEL KADETT E 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
OPEL KADETT E 10/87 - 02/93 1,6 Petrol Convertible 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL KADETT E 10/86 - 02/93 1,6 Petrol Convertible 75 E 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Estate 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Estate 75 E 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Hatchback 75 E 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 LZ,C 16 NZ
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Saloon 75 E 16 NZ
OPEL KADETT E 08/89 - 09/93 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ
OPEL KADETT E 09/89 - 08/91 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL KADETT E 07/89 - 02/93 1,6 Petrol Convertible 82 16 SV
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Estate 82 16 SV
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
OPEL KADETT E 09/86 - 08/91 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
OPEL VECTRA A 08/92 - 07/93 1,6 Petrol Saloon 69 C 16 LZ2
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
OPEL VECTRA A 04/88 - 06/92 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
OPEL VECTRA A 09/88 - 06/92 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
OPEL VECTRA A 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,C 16 NZ2
OPEL VECTRA A 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,C 16 NZ2,E 16 NZ
OPEL VECTRA A 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
OPEL VECTRA A 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 SZ
VAUXHALL Mk II 09/84 - 12/89 1,6 Diesel Hatchback 54 16 D,16 DA
VAUXHALL Mk II 09/88 - 08/91 1,7 Diesel Hatchback 57 17 DR
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,2 Petrol Hatchback 54 12 S
VAUXHALL Mk II 09/84 - 12/88 1,2 Petrol Estate 60 12 S
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,2 Petrol Hatchback 60 12 S
VAUXHALL Mk II 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk II 01/90 - 12/91 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,3 Petrol Estate 75 13 S
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,3 Petrol Estate 75 13 S
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
VAUXHALL Mk II 09/85 - 08/91 1,3 Petrol Saloon 75 13 S
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,3 Petrol Saloon 75 13 S
VAUXHALL Mk II 01/89 - 08/91 1,4 Petrol Estate 75 14 NV
VAUXHALL Mk II 01/90 - 08/91 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 75 16 N
VAUXHALL Mk II 08/86 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 LZ,C 16 NZ
VAUXHALL Mk II 08/86 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 75 E 16 NZ
VAUXHALL Mk II 01/87 - 12/91 1,6 Petrol Convertible 82 16 SV
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,6 Petrol Estate 82 16 SV
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
VAUXHALL Mk II 01/89 - 12/91 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
VAUXHALL Mk II 10/83 - 08/88 1,6 Petrol Estate 90 16 SH
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/86 1,6 Petrol Hatchback 90 16 SH
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,6 Petrol Hatchback 90 16 SH
VAUXHALL Mk II 09/81 - 08/88 1,6 Petrol Saloon 90 16 SH
VAUXHALL Mk II 09/84 - 08/91 1,8 Petrol Hatchback 112 18 E,18 SE
VAUXHALL Mk II 01/87 - 12/91 2,0 Petrol Convertible 115 20 NE,C 20 NE
VAUXHALL Mk II 01/91 - 08/93 2,0 Petrol Convertible 115 C 20 NE
VAUXHALL Mk II 09/86 - 08/91 2,0 Petrol Hatchback 115 20 NE
VAUXHALL Mk II 09/86 - 08/91 2,0 Petrol Hatchback 129 20 SEH
VAUXHALL Mk II 03/88 - 08/91 1,9 Petrol Hatchback 149 C 20 XE
VAUXHALL Mk II 05/88 - 08/91 2,0 Petrol Hatchback 156 20 XE
VAUXHALL Mk III 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,E 16 NZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,E 16 NZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
VAUXHALL Mk III (F) 10/91 - 12/94 1,7 Diesel Van 60 17 DR
VAUXHALL Mk III (F) 09/94 - 08/98 1,7 Diesel Van 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Estate 60 C 14 NZ,X 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 04/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 08/95 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 08/94 - 07/96 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/94 - 08/96 1,6 Petrol Van 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 12/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 75 16 NZR,C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 10/91 - 08/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 02/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 04/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 12/94 1,6 Petrol Estate 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL ASTRA 02/82 - 08/84 1,2 Petrol Hatchback 60 12 S
VAUXHALL VAUXHALL ASTRA 09/79 - 08/84 1,3 Petrol Estate 75 13 S
VAUXHALL VAUXHALL ASTRA 09/79 - 08/84 1,3 Petrol Hatchback 75 13 S
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/87 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 67 15 DT (T4EC1)
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 02/93 1,5 Diesel Saloon 67 15 DT (T4EC1)
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/83 - 03/93 1,0 Petrol Hatchback 45 10 S
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/82 - 10/87 1,0 Petrol Saloon 45 10 S
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 52 12 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/83 - 02/90 1,2 Petrol Hatchback 55 12 ST
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/82 - 10/87 1,2 Petrol Saloon 55 12 ST
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/83 - 10/89 1,3 Petrol Hatchback 70 13 SB
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/82 - 10/87 1,3 Petrol Saloon 70 13 SB
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 02/93 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/91 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/89 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 98 C 16 SEI
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/88 - 03/92 1,6 Petrol Hatchback 100 E 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 02/92 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 01/91 - 10/94 1,5 Diesel Van 50 15 D
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 01/90 - 10/94 1,2 Petrol Van 52 12 NV
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram