Bromsslang

Ej i lager
Varenummer:
OE No.:
1261701200
0562247
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Längd[mm] 365
Biltillverkning OE
CITROËN 480672
CITROËN 480676
CITROËN 4806C7
CITROËN 4806C9
CITROËN 4806H7
FIAT 71736963
FIAT 7662724
FIAT 7662727
OPEL 0562247
OPEL 0562277
OPEL 0562457
OPEL 0562489
OPEL 562247
OPEL 562277
OPEL 562457
OPEL 562489
GENERAL MOTORS 13251588
GENERAL MOTORS 13267284
GENERAL MOTORS 13363237
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CITROËN CITROËN JUMPER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY (XUD9A)
CITROËN CITROËN JUMPER 01/99 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 D9B (XUD9A/U)
CITROËN CITROËN JUMPER 02/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 D9B (XUD9A/U)
CITROËN CITROËN JUMPER 11/01 - 04/02 2,0 Diesel Van 84 RHV (DW10TD)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
CITROËN CITROËN JUMPER 01/99 - 02/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 87 8140.63 (F28D)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 02/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 92 D8C (XUD9UTF)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 103 T8A (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 10/96 - 08/97 2,5 Diesel Van 103 THZ (DJ5T)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 12/96 - 11/00 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/00 - 11/00 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
CITROËN CITROËN JUMPER 09/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S
CITROËN CITROËN JUMPER 09/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S
CITROËN CITROËN JUMPER 09/00 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 128 8140.43S
CITROËN CITROËN JUMPER 09/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S
CITROËN CITROËN JUMPER 09/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S
CITROËN CITROËN JUMPER 02/94 - 04/02 2,0 Petrol Bus 109 RFW (XU10J2U)
CITROËN CITROËN JUMPER 08/96 - 04/02 2,0 Petrol Bus 109 RFW (XU10J2U)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Platform/Chassis 109 RFW (XU10J2U)
CITROËN CITROËN JUMPER 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Van 109 RFW (XU10J2U)
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Bus 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY
FIAT FIAT DUCATO 06/95 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 230 A2.000
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 80 230 A4.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 82 230 A3.000
FIAT FIAT DUCATO 10/01 - 04/02 2,0 Diesel Bus 84 RHV
FIAT FIAT DUCATO 10/01 - 04/02 2,0 Diesel Van 84 RHV
FIAT FIAT DUCATO 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 84 8140.67
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 84 8140.67
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 84 8140.67
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 84 8140.67
FIAT FIAT DUCATO 02/98 - 04/02 2,8 Diesel Bus 87 8140.63
FIAT FIAT DUCATO 02/98 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 87 8140.63
FIAT FIAT DUCATO 05/98 - 04/02 2,8 Diesel Van 87 8140.63
FIAT FIAT DUCATO 08/98 - 04/02 2,8 Diesel Van 87 8140.63
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 04/98 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 DHX,DHX (XUD9TF/L)
FIAT FIAT DUCATO 07/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 109 8140.47R
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 109 8140.47R
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 109 8140.47R
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 116 8140.47
FIAT FIAT DUCATO 04/97 - 04/02 2,5 Diesel Bus 116 8140.47
FIAT FIAT DUCATO 06/98 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 116 8140.47
FIAT FIAT DUCATO 06/94 - 04/98 2,5 Diesel Platform/Chassis 116 8140.47
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 116 8140.47
FIAT FIAT DUCATO 10/97 - 04/02 2,8 Diesel Bus 122 8140.43
FIAT FIAT DUCATO 07/99 - 04/02 2,8 Diesel Bus 122 8140.43
FIAT FIAT DUCATO 12/98 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 122 8140.43
FIAT FIAT DUCATO 10/97 - 04/02 2,8 Diesel Van 122 8140.43
FIAT FIAT DUCATO 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 10/01 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Bus 109 RFW
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Platform/Chassis 109 RFW
FIAT FIAT DUCATO 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Van 109 RFW
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 1,9 Diesel Bus 71 149 B1.000
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 1,9 Diesel Platform/Chassis 71 149 B1.000
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 1,9 Diesel Van 71 149 B1.000
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 2,0 Petrol Bus 75 170 B
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 2,0 Petrol Platform/Chassis 75 170 B
FIAT FIAT TALENTO 03/89 - 03/94 2,0 Petrol Van 75 170 B
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D 07/06 - 06/11 1,3 Diesel Hatchback 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D 06/09 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D 07/06 - 12/10 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,0 Petrol Hatchback 65 A 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 100 A 14 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 12/11 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 75 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 08/06 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 83 A 12 XER
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D Van 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Van 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D Van 07/06 - 06/10 1,3 Diesel Van 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D Van 11/09 - 08/14 1,3 Diesel Van 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D Van 08/06 - 08/14 1,0 Petrol Van 60 A 10 XEP
OPEL CORSA D Van 01/10 - 08/14 1,0 Petrol Van 65 A 10 XEP
OPEL CORSA D Van 01/10 - 08/14 1,2 Petrol Van 69 A 12 XEL
OPEL CORSA D Van 08/06 - 08/14 1,2 Petrol Van 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D Van 06/10 - 08/14 1,2 Petrol Van 86 A 12 XER
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 B 13 DTC,B 13 DTN
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 95 B 13 DTE,B 13 DTR
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 B 12 XEL
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 75 B 14 XEJ
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 90 B 10 XFL,D 10 XFL,F 10 XFL
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 90 B 14 XEL
OPEL CORSA E 09/14 - 06/19 1,4 Petrol Hatchback 101 B 14 NEJ,D 14 NEJ
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 115 B 10 XFT,D 10 XFT
OPEL CORSA E 11/15 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 B 14 XEL
OPEL CORSA E 03/15 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 90 B 14 XEL
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 68 DJY (XUD9A)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 69 D9B (XUD9AU)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 69 D9B (XUD9AU)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/01 - 04/02 2,0 Diesel Van 84 RHV (DW10UTD)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/97 - 11/01 2,5 Diesel Bus 84
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/97 - 11/01 2,5 Diesel Van 84
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Van 86 T9A (DJ5)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/99 - 02/02 2,8 Diesel Bus 87 8140.63 (F28D)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/99 - 02/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 87 8140.63 (F28D)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/99 - 02/02 2,8 Diesel Van 87 8140.63 (F28D)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 90 DHY (XUD9TE)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 06/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 90 DHY (XUD9TE),XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 1,9 Diesel Van 90 XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/96 - 09/98 1,9 Diesel Van 90 XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 1,9 Diesel Bus 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/94 - 04/02 1,9 Diesel Platform/Chassis 92 D8C (XUD9UTF),XUD9TE
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 1,9 Diesel Van 92 D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/94 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/96 - 04/02 2,5 Diesel Bus 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,5 Diesel Van 103 T8A (DJ5T)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Bus 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Platform/Chassis 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 01/97 - 04/02 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 07/99 - 04/02 2,5 Diesel Van 107 THX (DJ5TED)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/00 - 11/01 2,8 Diesel Bus 126 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/00 - 11/01 2,8 Diesel Platform/Chassis 126 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/00 - 11/01 2,8 Diesel Van 126 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/00 - 04/02 2,8 Diesel Bus 128 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Platform/Chassis 128 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 11/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 10/00 - 04/02 2,8 Diesel Van 128 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 03/94 - 04/02 2,0 Petrol Bus 109 RFW (XU10J2)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 08/96 - 04/02 2,0 Petrol Bus 109 RFW (XU10J2)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 06/94 - 04/02 2,0 Petrol Platform/Chassis 109 RFW (XU10J2)
PEUGEOT PEUGEOT BOXER 06/94 - 04/02 2,0 Petrol Van 109 RFW (XU10J2)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 09/90 2,5 Diesel Bus 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 09/90 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Platform/Chassis 73 CRD93 (PSA)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,5 Diesel Bus 95 CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PEUGEOT J5 09/81 - 09/90 2,0 Petrol Bus 75 170B (XN1T)
PEUGEOT PEUGEOT J5 01/86 - 11/88 2,0 Petrol Platform/Chassis 75 170B (XN1T)
PEUGEOT PEUGEOT J5 10/90 - 02/94 2,0 Petrol Bus 84 170D (XN1TACP)
TALBOT TALBOT SIMCA 1000 10/68 - 09/75 1,1 Petrol Saloon 53
TALBOT TALBOT SIMCA 1000 10/70 - 09/72 1,1 Petrol Saloon 53 351
TALBOT TALBOT SIMCA 1000 08/74 - 09/77 1,3 Petrol Saloon 60 1G1
TALBOT TALBOT SIMCA 1000 10/72 - 09/77 1,3 Petrol Saloon 60 1G1
TALBOT TALBOT SIMCA 1000 10/76 - 09/77 1,3 Petrol Saloon 86 1G4
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram