Bromsok

Ej i lager
Varenummer:
OE No.:
1262000580
0542010
Brand:
Applikation Motor År
Astra G All 98-04
Zafira A All 99-04
Attribut Värde
Position Bakaxel höger
Bromssystem Lucas
Biltillverkning OE
OPEL 0542010
OPEL 0542464
OPEL 1605076
OPEL 1605114
OPEL 1605968
OPEL 542010
OPEL 542464
OPEL 5542272
OPEL 93171069
OPEL 93175248
OPEL 93176621
OPEL 93177440
VAUXHALL 93171069
VAUXHALL 93175248
VAUXHALL 93176621
GENERAL MOTORS 93170599
GENERAL MOTORS 93176081
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
HONDA HONDA LOGO 03/99 - 03/02 1,3 Petrol Hatchback 65 D13B7
HONDA V 10/91 - 11/95 1,5 Petrol Hatchback 90 D15B2,D15B3,D15B4,D15Z2
HONDA V 10/91 - 11/95 1,5 Petrol Hatchback 94 D15B2,D15Z1
HONDA V 10/91 - 11/95 1,5 Petrol Saloon 94 D15B2,D15Z1
HONDA V 08/93 - 11/95 1,5 Petrol Coupe 101 D15B7
HONDA V 10/91 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 125 D16Z6
HONDA VI 11/95 - 02/01 1,4 Petrol Hatchback 75 D14A3,D14Z1
HONDA VI 11/95 - 02/01 1,4 Petrol Hatchback 90 D14A4,D14Z2,D14Z4
HONDA VI 11/95 - 02/01 1,4 Petrol Saloon 90 D14A4,D14Z2,D14Z4
OPEL ASTRA G 02/98 - 08/00 1,7 Diesel Estate 68 X 17 DTL
OPEL ASTRA G 02/98 - 08/00 1,7 Diesel Hatchback 68 X 17 DTL
OPEL ASTRA G 02/00 - 07/04 1,7 Diesel Estate 75 Y 17 DT
OPEL ASTRA G 02/00 - 01/05 1,7 Diesel Hatchback 75 Y 17 DT
OPEL ASTRA G 02/00 - 01/05 1,7 Diesel Saloon 75 Y 17 DT
OPEL ASTRA G 04/03 - 05/04 1,7 Diesel Estate 80 Z 17 DTL
OPEL ASTRA G 04/03 - 01/05 1,7 Diesel Hatchback 80 Z 17 DTL
OPEL ASTRA G 04/03 - 12/09 1,7 Diesel Saloon 80 Z 17 DTL
OPEL ASTRA G 02/98 - 07/04 2,0 Diesel Estate 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ASTRA G 02/98 - 01/05 2,0 Diesel Hatchback 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ASTRA G 09/98 - 01/05 2,0 Diesel Saloon 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ASTRA G 01/99 - 04/05 2,0 Diesel Van 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ASTRA G 02/98 - 09/00 1,2 Petrol Estate 65 X 12 XE
OPEL ASTRA G 02/98 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 65 X 12 XE
OPEL ASTRA G 09/98 - 09/00 1,2 Petrol Saloon 65 X 12 XE
OPEL ASTRA G 09/00 - 07/04 1,2 Petrol Estate 75 Z 12 XE
OPEL ASTRA G 09/00 - 01/05 1,2 Petrol Hatchback 75 Z 12 XE
OPEL ASTRA G 09/00 - 01/05 1,2 Petrol Saloon 75 Z 12 XE
OPEL ASTRA G 02/98 - 09/00 1,6 Petrol Estate 75 X 16 SZR
OPEL ASTRA G 02/98 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 75 X 16 SZR
OPEL ASTRA G 09/98 - 09/00 1,6 Petrol Saloon 75 X 16 SZR
OPEL ASTRA G 01/99 - 09/00 1,6 Petrol Van 75 X 16 SZR
OPEL ASTRA G 09/00 - 07/04 1,6 Petrol Estate 84 Z 16 SE
OPEL ASTRA G 09/00 - 01/05 1,6 Petrol Hatchback 84 Z 16 SE
OPEL ASTRA G 09/00 - 01/05 1,6 Petrol Saloon 84 Z 16 SE
OPEL ASTRA G 09/00 - 04/05 1,6 Petrol Van 84 Z 16 SE
OPEL ASTRA G 06/98 - 07/04 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE,Z 14 XE
OPEL ASTRA G 02/98 - 01/05 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE,Z 14 XE
OPEL ASTRA G 09/98 - 01/05 1,4 Petrol Saloon 90 X 14 XE,Z 14 XE
OPEL ASTRA G 02/98 - 07/04 1,6 Petrol Estate 101 X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ASTRA G 02/98 - 01/05 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SEL,X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ASTRA G 09/98 - 01/05 1,6 Petrol Saloon 101 X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ASTRA G 12/02 - 05/04 1,6 Petrol Estate 103 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G 11/02 - 01/05 1,6 Petrol Hatchback 103 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G 12/02 - 12/09 1,6 Petrol Saloon 103 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G 09/00 - 07/04 1,8 Petrol Estate 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G 09/00 - 01/05 1,8 Petrol Hatchback 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G 06/00 - 01/05 1,8 Petrol Saloon 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G 03/03 - 07/04 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Estate 97 Z 16 YNG
OPEL ASTRA G 03/98 - 01/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 101 X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ASTRA G 06/02 - 01/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 101 X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ASTRA G COUPE 03/00 - 05/05 1,6 Petrol Coupe 103 Z 16 XEP
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 08/00 1,7 Diesel Estate 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 08/00 1,7 Diesel Hatchback 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 08/00 1,7 Diesel Saloon 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 08/98 - 08/06 1,7 Diesel Van 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 02/00 - 05/05 1,7 Diesel Estate 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk IV (G) 02/00 - 05/05 1,7 Diesel Hatchback 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk IV (G) 02/00 - 05/05 1,7 Diesel Saloon 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk IV (G) 04/01 - 08/06 1,7 Diesel Van 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk IV (G) 04/03 - 05/05 1,7 Diesel Estate 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 04/03 - 05/05 1,7 Diesel Hatchback 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 04/03 - 05/05 1,7 Diesel Saloon 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 07/03 - 08/06 1,7 Diesel Van 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 2,0 Diesel Estate 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 2,0 Diesel Hatchback 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 07/04 2,0 Diesel Saloon 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 08/98 - 08/06 2,0 Diesel Van 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 2,0 Diesel Estate 101 Y 20 DTH
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol Estate 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 09/00 1,6 Petrol Saloon 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk IV (G) 08/98 - 09/00 1,6 Petrol Van 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol Estate 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,6 Petrol Hatchback 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,6 Petrol Saloon 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/06 1,6 Petrol Van 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE,Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE,Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 05/05 1,4 Petrol Saloon 90 X 14 XE,Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,4 Petrol Van 90 Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol Estate 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 1,6 Petrol Hatchback 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 05/05 1,6 Petrol Saloon 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 12/02 - 05/05 1,6 Petrol Estate 103 Z 16 XEP
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 08/00 1,8 Petrol Estate 116 X 18 XE1
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 09/00 1,8 Petrol Hatchback 116 X 18 XE1
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 07/04 1,8 Petrol Saloon 116 X 18 XE1
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,8 Petrol Estate 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,8 Petrol Hatchback 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 07/04 1,8 Petrol Saloon 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 85 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 85 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 85 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 07/00 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 86 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 07/00 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 07/00 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 86 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/99 - 08/04 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/99 - 08/04 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/99 - 08/04 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 05/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 118 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 05/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 118 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 07/04 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 118 Z 18 XE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram