Bromsok

I lager
Varenummer:
OE No.:
1262000670
0542467
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel vänster
för fabrikat LUCAS/TRW
Bromssadelutförande Bromsok (1 kolvs)
Diameter (mm) 38
för bromsskivetjocklek [mm] 10
Bromsskivetyp Solid
för bromsskivediameter [mm] 264
Biltillverkning OE
OPEL 0542047
OPEL 0542467
OPEL 1605078
OPEL 1605116
OPEL 1605119
OPEL 1605971
OPEL 542047
OPEL 542294
OPEL 542300
OPEL 542308
OPEL 542467
OPEL 5542275
OPEL 9192152
OPEL 93170606
OPEL 93171071
OPEL 93175250
OPEL 93176623
VAUXHALL 93170606
VAUXHALL 93171071
VAUXHALL 93175250
VAUXHALL 93176623
VAUXHALL 93177446
CHEVROLET 9193980
CHEVROLET 9196456
GENERAL MOTORS 93176084
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CHEVROLET CHEVROLET ASTRA 08/02 - 12/11 2,0 Diesel Hatchback 101 LD1
CHEVROLET CHEVROLET ASTRA 08/02 - 12/11 2,0 Diesel Saloon 101 LD1
OPEL ASTRA G 09/02 - 10/05 2,2 Diesel Convertible 125 Y 22 DTR
OPEL ASTRA G 03/01 - 10/05 1,8 Petrol Convertible 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G 03/01 - 10/05 2,2 Petrol Convertible 147 Z 22 SE
OPEL ASTRA G 03/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 03/03 - 07/04 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Estate 97 Z 16 YNG
OPEL ASTRA G COUPE 09/02 - 05/05 2,2 Diesel Coupe 125 Y 22 DTR
OPEL ASTRA G COUPE 03/00 - 05/05 1,6 Petrol Coupe 101 Z 16 XE
OPEL ASTRA G COUPE 03/00 - 05/05 1,6 Petrol Coupe 103 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G COUPE 03/00 - 10/00 1,8 Petrol Coupe 116 X 18 XE1
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 05/05 1,8 Petrol Coupe 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 05/05 2,2 Petrol Coupe 147 Z 22 SE
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 08/01 2,0 Petrol Coupe 190 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 08/01 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 11/02 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 200 Z 20 LET
OPEL OPEL MERIVA 09/03 - 05/10 1,7 Diesel MPV 100 Z 17 DT,Z 17 DTH
OPEL OPEL MERIVA 05/03 - 01/06 1,6 Petrol MPV 100 Z 16 XE
OPEL OPEL MERIVA 05/03 - 05/10 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
OPEL ZAFIRA A MPV 09/01 - 06/05 1,6 CNG MPV 97 Z 16 YNG
OPEL ZAFIRA A MPV 07/99 - 06/05 2,0 Diesel MPV 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 2,0 Diesel MPV 101 Y 20 DTH
OPEL ZAFIRA A MPV 01/02 - 06/05 2,2 Diesel MPV 117 Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA A MPV 01/02 - 06/05 2,2 Diesel MPV 125 Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA A MPV 04/99 - 06/05 1,6 Petrol MPV 101 X 16 XEL,Z 16 XE
OPEL ZAFIRA A MPV 04/99 - 09/00 1,8 Petrol MPV 116 X 18 XE1
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 2,2 Petrol MPV 147 Z 22 SE
OPEL ZAFIRA A MPV 09/01 - 06/05 2,0 Petrol MPV 192 Z 20 LET
OPEL ZAFIRA A MPV 11/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 200 Z 20 LET
OPEL ZAFIRA A MPV 04/99 - 06/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk I (A) 10/99 - 08/05 2,0 Diesel MPV 82 X 20 DTL
VAUXHALL Mk I (A) 04/99 - 08/05 2,0 Diesel MPV 101 Y 20 DTH
VAUXHALL Mk I (A) 01/03 - 09/05 1,6 Petrol MPV 100 Z 16 XE
VAUXHALL Mk I (A) 04/99 - 08/05 1,6 Petrol MPV 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk I (A) 05/99 - 08/00 1,8 Petrol MPV 116 X 18 XE1
VAUXHALL Mk I (A) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk I (A) 05/03 - 06/10 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk I (A) 11/98 - 08/04 2,2 Petrol MPV 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk I (A) 09/01 - 06/05 2,0 Petrol MPV 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk I (A) 06/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 199 Z 20 LET
VAUXHALL Mk I (A) 09/01 - 06/05 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) MPV 97 Z 16 YNG
VAUXHALL Mk I (A) 11/98 - 08/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 101 X 16 XEL
VAUXHALL Mk I (A) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 1,6 Petrol Coupe 103 Z 16 XEP
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 1,8 Petrol Coupe 115 X 18 XE1
VAUXHALL Mk IV (G) 03/01 - 10/05 1,8 Petrol Convertible 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol Coupe 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/01 - 10/05 2,2 Petrol Convertible 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 2,2 Petrol Coupe 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/05 2,0 Petrol Coupe 190 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 03/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 11/01 - 05/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 08/02 - 05/05 2,0 Petrol Hatchback 199 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 08/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Coupe 118 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 07/02 - 08/04 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Coupe 125 Z 18 XE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram