Bromsok

Ej i lager - (16-11-2021)
Varenummer:
OE No.:
1262000680
0542468
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel höger
Bromssadelutförande 001
Diameter (mm) 38
Bromssystem Lucas / TRW
Biltillverkning OE
OPEL 0542044
OPEL 0542468
OPEL 1605078
OPEL 1605116
OPEL 1605119
OPEL 1605971
OPEL 542044
OPEL 542468
OPEL 5542276
OPEL 93171071
OPEL 93175250
OPEL 93176623
VAUXHALL 93171071
VAUXHALL 93175250
VAUXHALL 93176623
VAUXHALL 93177448
GENERAL MOTORS 93170607
GENERAL MOTORS 93176085
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CHEVROLET CHEVROLET ASTRA 08/02 - 12/11 2,0 Diesel Hatchback 101 LD1
CHEVROLET CHEVROLET ASTRA 08/02 - 12/11 2,0 Diesel Saloon 101 LD1
CHEVROLET CHEVROLET ZAFIRA 04/01 - 07/04 2,2 Petrol MPV 124
OPEL ASTRA G 01/99 - 04/05 1,7 Diesel Van 68 X 17 DTL
OPEL ASTRA G 01/99 - 04/05 2,0 Diesel Van 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ASTRA G 09/02 - 01/05 2,2 Diesel Hatchback 117 Y 22 DTR
OPEL ASTRA G 09/02 - 10/05 2,2 Diesel Convertible 125 Y 22 DTR
OPEL ASTRA G 01/99 - 09/00 1,6 Petrol Van 75 X 16 SZR
OPEL ASTRA G 09/00 - 04/05 1,6 Petrol Van 84 Z 16 SE
OPEL ASTRA G 03/01 - 10/05 1,8 Petrol Convertible 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G 03/01 - 10/05 2,2 Petrol Convertible 147 Z 22 SE
OPEL ASTRA G 11/99 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 160 X 20 XER
OPEL ASTRA G 03/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 03/03 - 07/04 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Estate 97 Z 16 YNG
OPEL ASTRA G COUPE 09/02 - 05/05 2,2 Diesel Coupe 125 Y 22 DTR
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 05/05 1,8 Petrol Coupe 125 Z 18 XE
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 05/05 2,2 Petrol Coupe 147 Z 22 SE
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 08/01 2,0 Petrol Coupe 190 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 08/01 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 11/02 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 200 Z 20 LET
OPEL OPEL MERIVA 09/03 - 05/10 1,7 Diesel MPV 75 Y 17 DT
OPEL OPEL MERIVA 09/03 - 05/10 1,7 Diesel MPV 100 Z 17 DT,Z 17 DTH
OPEL OPEL MERIVA 05/03 - 01/06 1,6 Petrol MPV 100 Z 16 XE
OPEL OPEL MERIVA 05/03 - 05/10 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
OPEL ZAFIRA A MPV 07/99 - 06/05 2,0 Diesel MPV 82 X 20 DTL,Y 20 DTL
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 2,0 Diesel MPV 101 Y 20 DTH
OPEL ZAFIRA A MPV 01/02 - 06/05 2,2 Diesel MPV 117 Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA A MPV 01/02 - 06/05 2,2 Diesel MPV 125 Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA A MPV 04/99 - 09/00 1,8 Petrol MPV 116 X 18 XE1
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
OPEL ZAFIRA A MPV 09/00 - 06/05 2,2 Petrol MPV 147 Z 22 SE
OPEL ZAFIRA A MPV 09/01 - 06/05 2,0 Petrol MPV 192 Z 20 LET
OPEL ZAFIRA A MPV 11/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 200 Z 20 LET
VAUXHALL Mk I (A) 10/99 - 08/05 2,0 Diesel MPV 82 X 20 DTL
VAUXHALL Mk I (A) 09/03 - 08/05 1,7 Diesel MPV 100 Z 17 DTH
VAUXHALL Mk I (A) 04/99 - 08/05 2,0 Diesel MPV 101 Y 20 DTH
VAUXHALL Mk I (A) 01/03 - 09/05 1,6 Petrol MPV 100 Z 16 XE
VAUXHALL Mk I (A) 04/99 - 08/05 1,6 Petrol MPV 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk I (A) 05/99 - 08/00 1,8 Petrol MPV 116 X 18 XE1
VAUXHALL Mk I (A) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk I (A) 05/03 - 06/10 1,8 Petrol MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk I (A) 11/98 - 08/04 2,2 Petrol MPV 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk I (A) 09/01 - 06/05 2,0 Petrol MPV 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk I (A) 06/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 199 Z 20 LET
VAUXHALL Mk I (A) 09/01 - 06/05 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) MPV 97 Z 16 YNG
VAUXHALL Mk I (A) 11/98 - 08/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 101 X 16 XEL
VAUXHALL Mk I (A) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 08/00 1,7 Diesel Estate 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 02/00 - 05/05 1,7 Diesel Estate 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk IV (G) 04/03 - 05/05 1,7 Diesel Hatchback 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 04/03 - 05/05 1,7 Diesel Saloon 80 Z 17 DTL
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol Estate 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,6 Petrol Hatchback 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 05/05 1,6 Petrol Saloon 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/06 1,6 Petrol Van 84 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE,Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE,Z 14 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/01 - 10/05 1,6 Petrol Convertible 101 Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/98 - 04/04 1,6 Petrol Estate 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 05/05 1,6 Petrol Saloon 101 X 16 XEL,Z 16 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 1,6 Petrol Coupe 103 Z 16 XEP
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 1,8 Petrol Coupe 115 X 18 XE1
VAUXHALL Mk IV (G) 03/01 - 10/05 1,8 Petrol Convertible 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/05 1,8 Petrol Coupe 125 Z 18 XE
VAUXHALL Mk IV (G) 02/98 - 05/05 2,0 Petrol Hatchback 136 X 20 XEV
VAUXHALL Mk IV (G) 09/98 - 05/05 2,0 Petrol Saloon 136 X 20 XEV
VAUXHALL Mk IV (G) 03/01 - 10/05 2,2 Petrol Convertible 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 03/00 - 08/05 2,2 Petrol Coupe 147 Z 22 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/00 - 08/05 2,0 Petrol Coupe 190 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 03/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 11/01 - 05/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 05/05 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 85 Z 16 SE
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 08/05 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Coupe 118 Z 18 XE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram