Bromsbeläggssats, skivbroms

I lager
Varenummer:
OE No.:
1263600810
1605907
Brand:
Applikation Motor År
Astra F 1.4 1.6LZ2 1.6NZR C1.6NZ C1.6SE X1.6SZ 91-98
Astra F X1.6SZR C1.8NZ Diesel 91-98
Corsa A All 82-93
Corsa B All 93-00
Vectra A (not 4x4) 1.4NV 1.6 1.8 Diesel 88-95
Attribut Värde
Tjocklek [mm.] 16,5
Slitvarnarkontakt 001
Bromssystem Teves
Biltillverkning OE
OPEL 1605087
OPEL 1605455
OPEL 1605810
OPEL 1605824
OPEL 1605881
OPEL 1605907
CHEVROLET EC11046948372
DAEWOO 11046148
DAEWOO 11046948322
DAEWOO 11046948372
GENERAL MOTORS 90374747
GENERAL MOTORS 90374748
GENERAL MOTORS 90421736
GENERAL MOTORS 90442995
GENERAL MOTORS 90485140
GENERAL MOTORS 90510331
GENERAL MOTORS 93176120
GENERAL MOTORS 93192639
JAGUAR JLM11903
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/00 - 07/02 1,7 Diesel Estate 60 2H7
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/97 - 07/00 1,0 Petrol Pickup 60 X 10 E
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 03/94 - 07/00 1,0 Petrol Saloon 60 C 10 NE,X 10 E
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/94 - 07/97 1,4 Petrol Hatchback 60 2H6(85CUL4),LQ5(85CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/94 - 07/97 1,4 Petrol Pickup 60 2H6
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/94 - 07/97 1,4 Petrol Saloon 60 2H6
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/97 - 07/02 1,0 Petrol Pickup 68 X 10 YE
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/97 - 07/02 1,0 Petrol Saloon 68 L45(61CUL4),X 10 YE
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/97 - 07/02 1,6 Petrol Estate 92 C 16 NE,L01(98CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/99 - 07/02 1,0 Petrol/Ethanol Pickup 64
CHEVROLET CHEVROLET CORSA 08/99 - 07/02 1,0 Petrol/Ethanol Saloon 64 C 10 YE,L10(61CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET LANOS 11/05 - 12/10 1,4 Petrol Saloon 75 L13(82CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET LANOS 11/05 - 12/18 1,5 Petrol Saloon 87 LX6
CHEVROLET CHEVROLET TIGRA 09/98 - 12/99 1,6 Petrol Coupe 99 L91
DAEWOO DAEWOO LANOS 05/97 - / 1,3 Petrol Hatchback 75 L13(82CUL4)
DAEWOO DAEWOO LANOS 05/97 - / 1,3 Petrol Saloon 75 L13(82CUL4)
DAEWOO DAEWOO LANOS 05/97 - / 1,5 Petrol Hatchback 86 LX6(91CUL4)
DAEWOO DAEWOO LANOS 05/97 - / 1,5 Petrol Saloon 86 LX6(91CUL4)
DAEWOO DAEWOO LANOS 10/97 - 06/99 1,5 Petrol Hatchback 99 L43(91CUL4)
DAEWOO DAEWOO LANOS 10/97 - 06/99 1,5 Petrol Saloon 99 L43(91CUL4)
DAEWOO DAEWOO LEMANS 09/90 - 07/95 1,6 Petrol Saloon 75 A16D
DAEWOO DAEWOO LEMANS 09/90 - 07/95 1,5 Petrol Saloon 88 G15MG
DAEWOO DAEWOO LEMANS 09/90 - 07/93 2,0 Petrol Saloon 98 C20LE
DAEWOO DAEWOO NEXIA 08/96 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 60 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 08/96 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 60 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 71 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 71 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Hatchback 75 G15MF
DAEWOO DAEWOO NEXIA 02/95 - 08/97 1,5 Petrol Saloon 75 G15MF
DAEWOO DAEWOO RACER 03/95 - 12/97 1,5 Petrol Hatchback 71 G15MF
FSO FSO LANOS 05/04 - 10/08 1,4 Petrol Hatchback 75 A13SM
FSO FSO LANOS 05/04 - 10/08 1,4 Petrol Saloon 75 A13SM
FSO FSO LANOS 05/04 - 10/08 1,5 Petrol Hatchback 86 A15SM
FSO FSO LANOS 05/04 - 10/08 1,5 Petrol Saloon 86 A15SM
JAGUAR JAGUAR XJ 11/94 - 07/97 3,2 Petrol Saloon 211 9JPGRB
JAGUAR JAGUAR XJ 09/94 - 07/97 4,0 Petrol Saloon 241 9JPFRB
JAGUAR JAGUAR XJ 09/94 - 09/97 6,0 Petrol Saloon 311 8E
JAGUAR JAGUAR XJ 11/94 - 07/97 4,0 Petrol Saloon 320 9KPDRB
OPEL ASTFRA F 12/91 - 09/92 1,7 Diesel Hatchback 57 17 D
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/92 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
OPEL ASTFRA F 07/92 - 01/98 1,7 Diesel Hatchback 60 17 DR
OPEL ASTFRA F 07/92 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 60 17 DR
OPEL ASTFRA F 11/94 - 01/98 1,7 Diesel Hatchback 68 X 17 DTL
OPEL ASTFRA F 11/94 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 68 X 17 DTL
OPEL ASTFRA F 12/91 - 01/98 1,7 Diesel Hatchback 82 17 TD
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 82 17 TD
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTFRA F 03/93 - 08/96 1,6 Petrol Convertible 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
OPEL ASTFRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
OPEL ASTFRA F 01/96 - 03/01 1,6 Petrol Convertible 75 X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 09/95 - 01/98 1,6 Petrol Hatchback 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 09/95 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTFRA F 05/93 - 03/01 1,4 Petrol Convertible 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 09/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 14 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
OPEL ASTFRA F 01/96 - 03/01 1,4 Petrol Convertible 90 X 14 XE
OPEL ASTFRA F 09/96 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE
OPEL ASTFRA F 02/96 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 90 X 14 XE
OPEL ASTFRA F 09/91 - 01/98 1,8 Petrol Hatchback 90 C 18 NZ
OPEL ASTFRA F 03/92 - 09/98 1,8 Petrol Saloon 90 C 18 NZ
OPEL ASTFRA F 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
OPEL ASTFRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
OPEL ASTRA F 12/91 - 09/92 1,7 Diesel Estate 57 17 D
OPEL ASTRA F 12/91 - 09/92 1,7 Diesel Van 57 17 D
OPEL ASTRA F 07/92 - 01/98 1,7 Diesel Estate 60 17 DR
OPEL ASTRA F 07/92 - 01/99 1,7 Diesel Van 60 17 DR
OPEL ASTRA F 11/94 - 01/98 1,7 Diesel Estate 68 X 17 DTL
OPEL ASTRA F 08/94 - 01/99 1,7 Diesel Van 68 X 17 DTL
OPEL ASTRA F 12/91 - 01/98 1,7 Diesel Estate 82 17 TD
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,4 Petrol Estate 60 C 14 NZ,X 14 NZ
OPEL ASTRA F 10/91 - 01/99 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ
OPEL ASTRA F 05/93 - 07/96 1,6 Petrol Estate 71 X 16 SZ
OPEL ASTRA F 02/93 - 07/96 1,6 Petrol Van 71 X 16 SZ
OPEL ASTRA F 09/91 - 09/93 1,4 Petrol Estate 75 14 NV
OPEL ASTRA F 09/95 - 01/98 1,6 Petrol Estate 75 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 10/91 - 02/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ,X 16 SZR
OPEL ASTRA F 09/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 14 SE
OPEL ASTRA F 03/92 - 01/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
OPEL ASTRA F 02/96 - 01/98 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE
OPEL ASTRA F 09/91 - 01/98 1,8 Petrol Estate 90 C 18 NZ
OPEL ASTRA F 03/92 - 12/94 1,6 Petrol Estate 101 C 16 SE
OPEL CORSA A 09/87 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D (4EC1)
OPEL CORSA A 10/87 - 11/92 1,5 Diesel Saloon 50 15 D (4EC1)
OPEL CORSA A 03/88 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 67 15 DT (T4EC1)
OPEL CORSA A 10/87 - 03/93 1,5 Diesel Saloon 67 15 DT (T4EC1)
OPEL CORSA A 09/82 - 03/93 1,0 Petrol Hatchback 45 10 S
OPEL CORSA A 09/82 - 09/92 1,0 Petrol Saloon 45 10 S
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Saloon 45 C 12 NZ
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 52 12 NV
OPEL CORSA A 01/85 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 54 C 14 NZ
OPEL CORSA A 09/82 - 03/93 1,2 Petrol Saloon 55 12 ST
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
OPEL CORSA A 10/89 - 03/93 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
OPEL CORSA A 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 72 14 NV
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,4 Petrol Saloon 72 14 NV
OPEL CORSA A 08/88 - 09/92 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ
OPEL CORSA A 09/91 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL CORSA A 09/89 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 98 C 16 SEI
OPEL CORSA A 05/88 - 03/92 1,6 Petrol Hatchback 100 E 16 SE
OPEL CORSA A 02/92 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D
OPEL CORSA B 01/99 - 12/02 1,7 Diesel Estate 60 X 17 D
OPEL CORSA B 02/96 - 09/00 1,7 Diesel Hatchback 60 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL CORSA B 08/99 - 09/00 1,7 Diesel Van 60 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,5 Diesel Hatchback 67 15 TD,X 15 TD
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 45 12 NZ
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ,X 12 SZ
OPEL CORSA B 11/96 - 09/00 1,0 Petrol Hatchback 54 X 10 XE
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 54 C 14 NZ,X 14 SZ
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 SZ
OPEL CORSA B 08/99 - 09/00 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ,X 14 SZ
OPEL CORSA B 03/98 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 65 X 12 XE
OPEL CORSA B 04/93 - 08/94 1,4 Petrol Hatchback 73 C 14 SE
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
OPEL CORSA B 08/97 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 86 C 14 SEL
OPEL CORSA B 01/99 - 12/02 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE
OPEL CORSA B 09/94 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE
OPEL CORSA B 08/97 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 100 C 16 SEL
OPEL CORSA B 09/94 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 106 X 16 XE
OPEL CORSA B 03/93 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 109 C 16 XE
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 01/05 1,4 Petrol Estate 60 X 14 NZ
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 08/02 1,4 Petrol Hatchback 60 X 14 NZ
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 08/02 1,4 Petrol Saloon 60 X 14 NZ
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 01/05 1,6 Petrol Estate 75 X 16 SZR
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 08/02 1,6 Petrol Hatchback 75 X 16 SZR
OPEL OPEL ASTRA F CLASSIC 01/98 - 08/02 1,6 Petrol Saloon 75 X 16 SZR
OPEL OPEL COMBO 07/94 - 10/01 1,7 Diesel Van 60 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL OPEL COMBO 07/94 - 10/01 1,2 Petrol Van 45 C 12 NZ,X 12 SZ
OPEL OPEL COMBO 07/94 - 10/01 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ,X 14 SZ
OPEL OPEL COMBO 07/94 - 10/01 1,4 Petrol Van 82 C 14 SE
OPEL OPEL COMBO 08/99 - 10/01 1,4 Petrol Van 90 X 14 XE
OPEL OPEL TIGRA 08/97 - 12/00 1,4 Petrol Coupe 86 X 14 XE
OPEL OPEL TIGRA 07/94 - 12/00 1,4 Petrol Coupe 90 X 14 XE
OPEL OPEL TIGRA 08/97 - 08/98 1,6 Petrol Coupe 100 C 16 SEL
OPEL OPEL TIGRA 07/94 - 08/98 1,6 Petrol Coupe 106 X 16 XE
OPEL VECTRA A 09/88 - 09/92 1,7 Diesel Hatchback 57 17 D
OPEL VECTRA A 10/88 - 09/92 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
OPEL VECTRA A 07/92 - 11/95 1,7 Diesel Hatchback 60 17 DR
OPEL VECTRA A 07/92 - 11/95 1,7 Diesel Saloon 60 17 DR
OPEL VECTRA A 03/90 - 11/95 1,7 Diesel Hatchback 82 17 TD
OPEL VECTRA A 03/90 - 11/95 1,7 Diesel Saloon 82 17 TD
OPEL VECTRA A 08/92 - 07/93 1,6 Petrol Hatchback 69 C 16 LZ2
OPEL VECTRA A 08/92 - 07/93 1,6 Petrol Saloon 69 C 16 LZ2
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
OPEL VECTRA A 04/88 - 06/92 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
OPEL VECTRA A 09/88 - 06/92 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 75 16 LZ2
OPEL VECTRA A 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,C 16 NZ2
OPEL VECTRA A 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 75 16 LZ2,C 16 LZ2
OPEL VECTRA A 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,C 16 NZ2,E 16 NZ
OPEL VECTRA A 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
OPEL VECTRA A 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
OPEL VECTRA A 09/88 - 07/89 1,8 Petrol Hatchback 88 E 18 NVR
OPEL VECTRA A 09/88 - 07/89 1,8 Petrol Saloon 88 E 18 NVR
OPEL VECTRA A 09/88 - 10/90 1,8 Petrol Hatchback 90 18 SV
OPEL VECTRA A 03/90 - 11/95 1,8 Petrol Hatchback 90 C 18 NZ
OPEL VECTRA A 09/89 - 10/90 1,8 Petrol Saloon 90 18 SV
OPEL VECTRA A 03/90 - 11/95 1,8 Petrol Saloon 90 C 18 NZ
VAUXHALL Mk I 07/94 - 12/00 1,4 Petrol Coupe 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk I 07/94 - 12/00 1,6 Petrol Coupe 106 X 16 XE
VAUXHALL Mk I (B) 12/92 - 12/96 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D
VAUXHALL Mk I (B) 08/94 - 12/95 1,5 Diesel Van 50 15 D
VAUXHALL Mk I (B) 02/96 - 09/00 1,7 Diesel Hatchback 60 X 17 D
VAUXHALL Mk I (B) 07/94 - 10/01 1,7 Diesel Van 60
VAUXHALL Mk I (B) 01/94 - 09/00 1,7 Diesel Van 60 X 17 D
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 10/96 1,5 Diesel Hatchback 67 X 15 TD
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ,X 12 SZ
VAUXHALL Mk I (B) 11/96 - 09/00 1,0 Petrol Hatchback 54 X 10 XE
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 SZ
VAUXHALL Mk I (B) 07/94 - 10/01 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ,X 14 SZ
VAUXHALL Mk I (B) 01/94 - 09/00 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ,X 14 SZ
VAUXHALL Mk I (B) 03/98 - 09/00 1,2 Petrol Hatchback 65 X 12 XE
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk I (B) 09/94 - 09/00 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk I (B) 08/99 - 10/01 1,4 Petrol Van 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk I (B) 09/94 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 106 X 16 XE
VAUXHALL Mk I (B) 03/93 - 09/00 1,6 Petrol Hatchback 109 C 16 XE
VAUXHALL Mk III 09/88 - 09/92 1,7 Diesel Hatchback 57 17 D
VAUXHALL Mk III 09/88 - 09/92 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
VAUXHALL Mk III 07/92 - 11/95 1,7 Diesel Hatchback 60 17 DR
VAUXHALL Mk III 07/92 - 11/95 1,7 Diesel Saloon 60 17 DR
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,7 Diesel Hatchback 82 17 TD
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,7 Diesel Saloon 82 17 TD
VAUXHALL Mk III 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III 09/93 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Hatchback 75 C 16 NZ,E 16 NZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 11/95 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,E 16 NZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Hatchback 82 16 SV
VAUXHALL Mk III 09/88 - 05/93 1,6 Petrol Saloon 82 16 SV
VAUXHALL Mk III 09/87 - 03/94 1,8 Petrol Estate 88 E 18 NVR
VAUXHALL Mk III 09/89 - 08/92 1,8 Petrol Saloon 88 E 18 NVR
VAUXHALL Mk III 09/88 - 10/90 1,8 Petrol Hatchback 90 18 SV,C 18 NZ
VAUXHALL Mk III 03/90 - 11/95 1,8 Petrol Hatchback 90 18 SV,C 18 NZ
VAUXHALL Mk III 09/88 - 08/95 1,8 Petrol Saloon 90 18 SV,C 18 NZ
VAUXHALL Mk III 03/90 - 11/95 1,8 Petrol Saloon 90 18 SV,C 18 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 12/91 - 02/98 1,7 Diesel Estate 57 17 D
VAUXHALL Mk III (F) 12/91 - 02/98 1,7 Diesel Hatchback 57 17 D
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 09/92 1,7 Diesel Saloon 57 17 D
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 12/94 1,7 Diesel Estate 60 17 DR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 12/94 1,7 Diesel Hatchback 60 17 DR
VAUXHALL Mk III (F) 07/92 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 60 17 DR
VAUXHALL Mk III (F) 10/91 - 12/94 1,7 Diesel Van 60 17 DR
VAUXHALL Mk III (F) 01/94 - 02/98 1,7 Diesel Estate 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk III (F) 08/94 - 02/98 1,7 Diesel Hatchback 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk III (F) 08/94 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk III (F) 09/94 - 08/98 1,7 Diesel Van 68 X 17 DTL
VAUXHALL Mk III (F) 12/91 - 02/98 1,7 Diesel Estate 82 17 TD
VAUXHALL Mk III (F) 12/91 - 02/98 1,7 Diesel Hatchback 82 17 TD
VAUXHALL Mk III (F) 12/91 - 09/98 1,7 Diesel Saloon 82 17 TD
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Estate 60 C 14 NZ,X 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ,X 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 04/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 08/95 1,4 Petrol Van 60 C 14 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/93 - 08/96 1,6 Petrol Convertible 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 07/94 - 02/98 1,6 Petrol Estate 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 02/93 - 12/96 1,6 Petrol Hatchback 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 08/94 - 07/96 1,6 Petrol Saloon 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/94 - 08/96 1,6 Petrol Van 71 X 16 SZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL Mk III (F) 01/96 - 03/01 1,6 Petrol Convertible 75 X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 12/98 1,6 Petrol Estate 75 C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 75 16 NZR,C 16 NZ,E 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 09/98 1,6 Petrol Saloon 75 C 16 NZ,X 16 SZR
VAUXHALL Mk III (F) 10/91 - 08/98 1,6 Petrol Van 75 C 16 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 02/98 1,4 Petrol Estate 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 04/92 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 82 C 14 SE
VAUXHALL Mk III (F) 02/96 - 01/98 1,4 Petrol Estate 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk III (F) 02/96 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk III (F) 02/96 - 09/98 1,4 Petrol Saloon 90 X 14 XE
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,8 Petrol Estate 90 C 18 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 09/91 - 02/98 1,8 Petrol Hatchback 90 C 18 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 09/98 1,8 Petrol Saloon 90 C 18 NZ
VAUXHALL Mk III (F) 03/91 - 12/94 1,6 Petrol Estate 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 03/92 - 02/98 1,6 Petrol Hatchback 100 C 16 SE
VAUXHALL Mk III (F) 05/92 - 12/94 1,6 Petrol Saloon 100 C 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/87 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 50 15 D
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,5 Diesel Hatchback 67 15 DT (T4EC1)
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 02/93 1,5 Diesel Saloon 67 15 DT (T4EC1)
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/83 - 03/93 1,0 Petrol Hatchback 45 10 S
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/89 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 45 C 12 NZ
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,2 Petrol Hatchback 52 12 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 10/90 - 08/92 1,4 Petrol Saloon 59 C 14 NZ
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 60 C 14 NZ
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 75 14 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 01/90 - 02/93 1,4 Petrol Saloon 75 14 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/90 - 08/92 1,4 Petrol Saloon 81 C 14 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/91 - 03/93 1,4 Petrol Hatchback 82 C 14 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 09/89 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 98 C 16 SEI
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 05/88 - 03/92 1,6 Petrol Hatchback 100 E 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVA 02/92 - 03/93 1,6 Petrol Hatchback 101 C 16 SE
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 01/91 - 10/94 1,5 Diesel Van 50 15 D
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 10/91 - 12/91 1,0 Petrol Van 45 10 S
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 01/90 - 10/94 1,2 Petrol Van 52 12 NV
VAUXHALL VAUXHALL NOVAVAN 11/90 - 03/93 1,4 Petrol Van 74 14 NV
ZAZ ZAZ LANOS 10/04 - 08/09 1,4 Petrol Hatchback 75 A13SM
ZAZ ZAZ LANOS 10/04 - 08/09 1,4 Petrol Saloon 75 A13SM
ZAZ ZAZ LANOS 10/04 - 02/17 1,5 Petrol Hatchback 86 A15SM
ZAZ ZAZ LANOS 10/04 - 02/17 1,5 Petrol Saloon 86 A15SM
ZAZ ZAZ LANOS PICK-UP 10/04 - / 1,4 Petrol Van 75 A13SM
ZAZ ZAZ LANOS PICK-UP 10/04 - / 1,5 Petrol Van 86 A15SM
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram