Bromsbeläggssats, skivbroms

I lager
Varenummer:
OE No.:
1263602810
1605032
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Bredd 1 (mm) 156,3
Bredd 2 [mm] 155,1
Höjd [mm] 74
Tjocklek [mm.] 20,2
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Position framaxel
Bromssystem Teves
Biltillverkning OE
OPEL 1605032
OPEL 1605984
OPEL 5055371
OPEL 5064795
OPEL 5392485
OPEL 5532544
OPEL 5533518
SAAB 05055371
SAAB 05064795
SAAB 05392485
SAAB 05532544
SAAB 05533518
SAAB 32017604
SAAB 4778254
SAAB 4839924
SAAB 4907739
SAAB 5055371
SAAB 5062203
SAAB 5062211
SAAB 5124078
SAAB 5232350
SAAB 93192749
GENERAL MOTORS 09195064
GENERAL MOTORS 21018993
GENERAL MOTORS 9195064
GENERAL MOTORS 93173734
GENERAL MOTORS 93192749
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
OPEL ASTRA G 11/99 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 160 X 20 XER
OPEL ASTRA G 03/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 09/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 07/04 2,0 Petrol Estate 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G 11/02 - 01/05 2,0 Petrol Hatchback 200 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 09/00 - 08/01 2,0 Petrol Coupe 190 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 08/01 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 192 Z 20 LET
OPEL ASTRA G COUPE 11/02 - 05/05 2,0 Petrol Coupe 200 Z 20 LET
OPEL ZAFIRA A MPV 09/01 - 06/05 2,0 Petrol MPV 192 Z 20 LET
OPEL ZAFIRA A MPV 11/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 200 Z 20 LET
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 11/00 2,2 Diesel Hatchback 115 D223L,X 22 DTH
SAAB SAAB 9-3 11/00 - 09/02 2,2 Diesel Hatchback 125 D223L
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 131 B204I
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 131 B204I
SAAB SAAB 9-3 01/01 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 150 B205E
SAAB SAAB 9-3 03/99 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 150 B205E
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 08/03 2,3 Petrol Convertible 150 B234I
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 09/02 2,3 Petrol Hatchback 150 B234I
SAAB SAAB 9-3 10/98 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 154 B204E
SAAB SAAB 9-3 10/98 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 154 B204E
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 185 B204L,B205E,B205L
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 185 B204L,B205E,B205L
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 200 B204R
SAAB SAAB 9-3 02/98 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 200 B204R
SAAB SAAB 9-3 10/99 - 08/03 2,0 Petrol Convertible 205 B205R
SAAB SAAB 9-3 10/99 - 09/02 2,0 Petrol Hatchback 205 B205R
SAAB SAAB 9-3 10/99 - 08/03 2,3 Petrol Convertible 224 B235R
SAAB SAAB 9-3 10/98 - 09/02 2,3 Petrol Hatchback 224 B235R
SAAB SAAB 9-3 09/99 - 01/02 2,3 Petrol Convertible 230 B235R
SAAB SAAB 9-3 09/99 - 01/02 2,3 Petrol Hatchback 230 B235R
SAAB SAAB 9-5 03/02 - 12/09 2,2 Diesel Estate 120 D223L
SAAB SAAB 9-5 03/02 - 12/09 2,2 Diesel Saloon 120 D223L
SAAB SAAB 9-5 01/06 - 12/09 1,9 Diesel Estate 150 Z 19 DTH
SAAB SAAB 9-5 01/06 - 12/09 1,9 Diesel Saloon 150 Z 19 DTH
SAAB SAAB 9-5 01/07 - 12/09 1,9 Diesel Estate 175 Z 19 DTR
SAAB SAAB 9-5 07/01 - 12/09 3,0 Diesel Estate 177 D308L
SAAB SAAB 9-5 07/01 - 12/09 3,0 Diesel Saloon 177 D308L
SAAB SAAB 9-5 10/98 - 12/09 2,0 Petrol Estate 150 B205E
SAAB SAAB 9-5 09/97 - 12/09 2,0 Petrol Saloon 150 B205E
SAAB SAAB 9-5 10/98 - 12/09 2,3 Petrol Estate 170 B235E
SAAB SAAB 9-5 09/97 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 170 B235E
SAAB SAAB 9-5 07/00 - 07/01 2,0 Petrol Estate 185 B205L
SAAB SAAB 9-5 07/00 - 12/09 2,0 Petrol Saloon 185 B205L
SAAB SAAB 9-5 01/01 - 12/09 2,3 Petrol Estate 185 B235E
SAAB SAAB 9-5 01/01 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 185 B235E
SAAB SAAB 9-5 10/98 - 07/00 2,0 Petrol Estate 192 B205E
SAAB SAAB 9-5 10/98 - 07/00 2,0 Petrol Saloon 192 B205E
SAAB SAAB 9-5 10/98 - 12/09 3,0 Petrol Estate 200 B308E
SAAB SAAB 9-5 01/98 - 12/09 3,0 Petrol Saloon 200 B308E
SAAB SAAB 9-5 07/03 - 12/09 2,3 Petrol Estate 220 B235L
SAAB SAAB 9-5 07/03 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 220 B235L
SAAB SAAB 9-5 10/99 - 09/01 2,3 Petrol Estate 230 B235R
SAAB SAAB 9-5 10/99 - 09/01 2,3 Petrol Saloon 230 B235R
SAAB SAAB 9-5 09/01 - 12/09 2,3 Petrol Estate 250 B235R
SAAB SAAB 9-5 09/01 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 250 B235R
SAAB SAAB 9-5 04/08 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 256 B235R
SAAB SAAB 9-5 01/06 - 12/09 2,3 Petrol Estate 260 B235R
SAAB SAAB 9-5 11/05 - 12/09 2,3 Petrol Saloon 260 B235R
SAAB SAAB 9-5 06/03 - 08/05 2,3 Petrol Estate 305 B235R
SAAB SAAB 9-5 06/03 - 08/05 2,3 Petrol Saloon 305 B235R
SAAB SAAB 9-5 01/06 - 12/09 2,0 Petrol/Ethanol Estate 150 B205E
SAAB SAAB 9-5 01/05 - 12/09 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 150 B205E
SAAB SAAB 9-5 09/05 - 12/09 2,0 Petrol/Ethanol Estate 179 B205E
SAAB SAAB 9-5 09/05 - 12/09 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 179 B205E
SAAB SAAB 9-5 01/07 - 12/09 2,3 Petrol/Ethanol Estate 185 B235E
SAAB SAAB 9-5 01/07 - 12/09 2,3 Petrol/Ethanol Saloon 185 B235E
SAAB SAAB 9-5 11/06 - 12/09 2,3 Petrol/Ethanol Estate 207 B235R
SAAB SAAB 9-5 11/06 - 12/09 2,3 Petrol/Ethanol Saloon 207 B235R
SAAB SAAB 9-5 11/06 - 12/09 2,3 Petrol/Ethanol Estate 210 B235R
VAUXHALL Mk I (A) 06/02 - 06/05 2,0 Petrol MPV 199 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 11/01 - 05/05 2,0 Petrol Hatchback 192 Z 20 LET
VAUXHALL Mk IV (G) 09/02 - 10/05 2,0 Petrol Convertible 200 Z 20 LET
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram