Bromsbeläggssats, skivbroms

I lager
Varenummer:
OE No.:
1263603810
1605624
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position framaxel
Tjocklek [mm.] 19,1
Slitvarnarkontakt 004
Bromssystem Mando
Biltillverkning OE
OPEL 1605185
OPEL 1605236
OPEL 1605624
OPEL 22959105
OPEL 95514525
SAAB 13237753
VAUXHALL 22959105
CHEVROLET 13312895
CHEVROLET 22959105
GENERAL MOTORS 13237750
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
BUICK BUICK LA CROSSE 09/09 - / 2,4 Petrol Saloon 170 LE5
BUICK BUICK LA CROSSE 09/09 - / 2,4 Petrol Saloon 185 LAF
BUICK BUICK LA CROSSE 09/09 - / 3,0 Petrol Saloon 258 LF1
BUICK BUICK LA CROSSE 01/10 - 12/11 3,6 Petrol Saloon 284 LLT
CHEVROLET CHEVROLET IMPALA 07/13 - 12/14 3,6 Petrol Saloon 309 LFX
CHEVROLET CHEVROLET IMPALA 07/13 - / 3,6 Petrol/Ethanol Saloon 305 LFX
CHEVROLET CHEVROLET MALIBU 04/12 - / 2,0 Diesel Saloon 160 LBS
CHEVROLET CHEVROLET MALIBU 01/12 - / 2,4 Petrol Saloon 167 LE9(145CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET MALIBU 01/12 - / 2,4 Petrol Saloon 170 LE9(145CUL4)
CHEVROLET CHEVROLET MALIBU 01/12 - 12/15 2,0 Petrol Saloon 262 LTG
CHEVROLET CHEVROLET MALIBU 04/13 - / 3,0 Petrol Saloon 267 LFW
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 06/13 2,0 Diesel Estate 110 A 20 DTC,A 20 DTL
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 110 A 20 DTC,A 20 DTL
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 110 A 20 DTC,A 20 DTL
OPEL OPEL INSIGNIA 03/12 - 06/15 2,0 Diesel Estate 120 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 03/12 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 120 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 03/12 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 120 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 06/15 2,0 Diesel Estate 131 A 20 DT,A 20 DTJ
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 131 A 20 DT,A 20 DTJ
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 131 A 20 DT,A 20 DTJ
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 06/15 2,0 Diesel Estate 140 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 06/13 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 140 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 06/13 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 140 A 20 DTE
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 06/15 2,0 Diesel Estate 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 06/10 - 06/15 2,0 Diesel Estate 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 06/10 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 06/10 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 160 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 06/15 2,0 Diesel Estate 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 06/15 2,0 Diesel Estate 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/13 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 163 A 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 12/16 2,0 Diesel Estate 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 12/16 2,0 Diesel Estate 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 03/17 2,0 Diesel Hatchback 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 11/14 - 03/17 2,0 Diesel Saloon 170 B 20 DTH
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 06/12 1,6 Petrol Estate 116 A 16 XER
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 1,6 Petrol Hatchback 116 A 16 XER
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 1,6 Petrol Saloon 116 A 16 XER
OPEL OPEL INSIGNIA 09/11 - 06/13 1,4 Petrol Estate 140 A 14 NET,B 14 NET
OPEL OPEL INSIGNIA 04/11 - 03/17 1,4 Petrol Hatchback 140 A 14 NET,B 14 NET
OPEL OPEL INSIGNIA 04/11 - 03/17 1,4 Petrol Saloon 140 A 14 NET,B 14 NET
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 06/13 1,8 Petrol Estate 140 A 18 XER,B 18 XER
OPEL OPEL INSIGNIA 07/08 - 03/17 1,8 Petrol Hatchback 140 A 18 XER,B 18 XER
OPEL OPEL INSIGNIA 04/14 - 11/14 2,0 Petrol Estate 250 A 20 NHT,B 20 NHT
OPEL OPEL INSIGNIA 04/14 - 03/17 2,0 Petrol Hatchback 250 A 20 NHT,B 20 NHT
OPEL OPEL INSIGNIA 04/14 - 03/17 2,0 Petrol Saloon 250 A 20 NHT,B 20 NHT
OPEL OPEL INSIGNIA 07/12 - 06/13 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 140 A 14 NET,B 14 NET
OPEL OPEL INSIGNIA 07/12 - 03/17 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 140 A 14 NET,B 14 NET
OPEL OPEL INSIGNIA 07/12 - 03/17 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 140 A 14 NET,B 14 NET
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Diesel Saloon 160 A 20 DTH
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Diesel Saloon 190 A 20 DTR
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Diesel Saloon 190 A 20 DTR
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 1,6 Petrol Saloon 180 A 16 LET
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Petrol Saloon 220 A 20 NHT
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Petrol Saloon 220 A 20 NHT
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,8 Petrol Saloon 301 A 28 NER
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 220 A 20 NFT
SAAB SAAB 9-5 05/10 - 01/12 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 220 A 20 NHT
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Estate 110 A 20 DTC
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 110 A 20 DTC,A 20 DTL
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 03/12 - 03/16 2,0 Diesel Estate 120 A 20 DTE
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 03/12 - 03/16 2,0 Diesel Hatchback 120 A 20 DTE
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 12/14 2,0 Diesel Estate 130 A 20 DT,A 20 DTJ
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 12/14 2,0 Diesel Hatchback 130 A 20 DT,A 20 DTJ
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 12/14 2,0 Diesel Saloon 130 A 20 DT,A 20 DTJ
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/15 - 05/17 1,6 Diesel Estate 136 B 16 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/15 - 05/17 1,6 Diesel Hatchback 136 B 16 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Estate 140 A 20 DTE
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 140 A 20 DTE
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 140 A 20 DTE
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Estate 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Estate 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 160 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Estate 163 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 163 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/13 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 163 A 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Estate 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Estate 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Hatchback 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 11/14 - 05/17 2,0 Diesel Saloon 170 B 20 DTH
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 04/11 - 05/17 1,4 Petrol Estate 140 A 14 NET,B 14 NET
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 04/11 - 05/17 1,4 Petrol Hatchback 140 A 14 NET,B 14 NET
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 04/11 - 05/17 1,4 Petrol Saloon 140 A 14 NET
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 1,8 Petrol Estate 140 A 18 XER
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 1,8 Petrol Hatchback 140 A 18 XER,B 18 XER
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/08 - 05/17 1,8 Petrol Saloon 140 A 18 XER
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/11 - 05/17 2,0 Petrol Estate 250 A 20 NHT,B 20 NHT
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/11 - 05/17 2,0 Petrol Hatchback 250 A 20 NHT,B 20 NHT
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 09/11 - 05/17 2,0 Petrol Saloon 250 A 20 NHT,B 20 NHT
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/12 - 05/17 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 140 A 14 NET
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/12 - 05/17 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 140 A 14 NET
VAUXHALL VAUXHALL INSIGNIA 07/12 - 05/17 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Saloon 140 A 14 NET
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram