Bromsbackar, sats

I lager
Varenummer:
OE No.:
1263900110
1605041
Brand:
Applikation Motor År
Corsa C sedan (not ABS) All 00-06
Attribut Värde
Position Bakaxel
Diameter (mm) 200
Bredd[mm] 29
Bromsbelägg med belägg
Broms-/ Kördynamik för fordon utan ABS
Biltillverkning OE
OPEL 1605041
OPEL 1605052
OPEL 1605811
OPEL 1605909
OPEL 1605952
OPEL 91149504
OPEL 91158363
VAUXHALL 91149504
VAUXHALL 91158363
GENERAL MOTORS 09042179
GENERAL MOTORS 09196291
GENERAL MOTORS 9042179
GENERAL MOTORS 90421796
GENERAL MOTORS 90542862
GENERAL MOTORS 9196291
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
OPEL CORSA C 09/00 - 12/09 1,7 Diesel Hatchback 65 Y 17 DTL
OPEL CORSA C 09/00 - 07/03 1,7 Diesel Van 65 Y 17 DTL
OPEL CORSA C 07/05 - 06/06 1,3 Diesel Van 69 Z 13 DT
OPEL CORSA C 06/03 - 12/09 1,3 Diesel Hatchback 70 Y 13 DT,Z 13 DT
OPEL CORSA C 09/00 - 12/09 1,7 Diesel Hatchback 75 Y 17 DT
OPEL CORSA C 09/00 - 07/03 1,7 Diesel Van 75 Y 17 DT
OPEL CORSA C 06/03 - 12/09 1,7 Diesel Hatchback 100 Z 17 DTH
OPEL CORSA C 08/03 - 12/12 1,7 Diesel Van 101 Z 17 DTH
OPEL CORSA C 09/00 - 06/03 1,0 Petrol Hatchback 58 Z 10 XE
OPEL CORSA C 06/03 - 12/09 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
OPEL CORSA C 09/00 - 12/09 1,2 Petrol Hatchback 75 Z 12 XE
OPEL CORSA C 09/00 - 07/03 1,2 Petrol Van 75 Z 12 XE
OPEL CORSA C 07/04 - 12/09 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA C 07/05 - 06/06 1,2 Petrol Van 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA C 09/00 - 12/09 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XE
OPEL CORSA C 06/03 - 12/09 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XEP
OPEL CORSA C 08/03 - 06/12 1,4 Petrol Van 90 Z 14 XEP
VAUXHALL Mk II (C) 08/00 - 09/06 1,7 Diesel Hatchback 65 Y 17 DTL
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 06/06 1,7 Diesel Van 65 Y 17 DTL
VAUXHALL Mk II (C) 10/03 - 04/07 1,3 Diesel Hatchback 69 Y 13 DT,Z 13 DT
VAUXHALL Mk II (C) 04/04 - 06/06 1,3 Diesel Van 70 Z 13 DT
VAUXHALL Mk II (C) 08/00 - 09/06 1,7 Diesel Hatchback 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 06/06 1,7 Diesel Van 75 Y 17 DT
VAUXHALL Mk II (C) 08/00 - 09/06 1,7 Diesel Hatchback 100 Z 17 DTH
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 10/03 1,0 Petrol Hatchback 58 Z 10 XE
VAUXHALL Mk II (C) 11/03 - 10/06 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 10/06 1,2 Petrol Hatchback 75 Z 12 XE
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 06/06 1,2 Petrol Van 75 Z 12 XE
VAUXHALL Mk II (C) 07/04 - 10/06 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
VAUXHALL Mk II (C) 11/03 - 06/06 1,4 Petrol Van 89 Z 14 XEP
VAUXHALL Mk II (C) 09/00 - 10/06 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XE
VAUXHALL Mk II (C) 06/03 - 10/06 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XEP
VAUXHALL Mk II (C) 08/01 - 10/06 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 75 Z 12 XE
VAUXHALL Mk II (C) 08/01 - 06/06 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Van 75 Z 12 XE
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram