Bromsok

I lager
Varenummer:
OE No.:
1562002780
1730926
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel höger
för fabrikat ATE
Bromssadelutförande Bromsok med integrerad handbroms
Bromssadelutförande Bromsok (1 kolvs)
Diameter (mm) 38
för bromsskivetjocklek [mm] 11
Bromsskivetyp Solid
för bromsskivediameter [mm] 265
för bromsskivediameter [mm] 271
för bromsskivediameter [mm] 280
Biltillverkning OE
FORD 1511567
FORD 1730926
FORD 1760070
FORD 1761267
FORD 1761755
FORD 2210213
FORD 8M512M088BA
FORD 8M512M088BB
FORD 8M512M088BC
FORD 8M512M088BE
FORD 8M512M088CA
FORD 8M512M088CB
MAZDA 1511567
MAZDA 8M512M088BA
MAZDA BPYK2661XC
VOLVO 1511567
VOLVO 36000901
VOLVO 36001704
VOLVO 36001766
VOLVO 8M512M088BA
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
FORD C-MAX II 03/15 - / 1,5 Diesel MPV 95 XXDA,XXDC,XXDD
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Diesel MPV 95 T3DA,T3DB
FORD C-MAX II 03/15 - / 1,5 Diesel MPV 105 AEDA
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Diesel MPV 115 T1DA,T1DB
FORD C-MAX II 02/11 - / 2,0 Diesel MPV 115 TYDA
FORD C-MAX II 03/15 - / 1,5 Diesel MPV 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD C-MAX II 02/11 - / 2,0 Diesel MPV 136 UKDB
FORD C-MAX II 04/10 - / 2,0 Diesel MPV 140 UFDB
FORD C-MAX II 03/15 - / 2,0 Diesel MPV 150 T7DB,T7DC,T7DD
FORD C-MAX II 12/10 - / 2,0 Diesel MPV 163 TXDB
FORD C-MAX II 03/15 - / 2,0 Diesel MPV 170 T8DE
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 85 XTDA,XTDB
FORD C-MAX II 10/12 - / 1,0 Petrol MPV 100 M2DA,M2DC
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 105 IQDA,IQDB
FORD C-MAX II 02/12 - / 1,6 Petrol MPV 120 MUDA,MUDD
FORD C-MAX II 10/12 - / 1,0 Petrol MPV 125 B7DA,M1DA,M1DD
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 125 PNDA,PNDD
FORD C-MAX II 03/15 - / 1,5 Petrol MPV 150 M8DB
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 150 JQDA,JQDB
FORD C-MAX II 03/15 - / 1,5 Petrol MPV 182 M9DB
FORD C-MAX II 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 182 JTDA,JTDB
FORD C-MAX II 01/13 - / 1,6 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) MPV 117 MUDA
FORD C-MAX II 01/15 - / 2,0 Petrol/Electric MPV 140 UADA
FORD C-MAX II 01/15 - / 2,0 Petrol/Electric MPV 185 UADA
FORD C-MAX II 02/11 - / 1,6 Petrol/Ethanol MPV 120 MUDA,MUDD
FORD C-MAX II 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 117 MUDA,MUDD
FORD C-MAX II 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 120 MUDA,MUDD
FORD C-MAX II Van 12/10 - / 1,6 Diesel Van 95 T3DA,T3DB
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 1,5 Diesel Van 105 AEDA
FORD C-MAX II Van 12/10 - / 1,6 Diesel Van 115 T1DA,T1DB
FORD C-MAX II Van 02/11 - / 2,0 Diesel Van 115 TYDA
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 1,5 Diesel Van 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD C-MAX II Van 02/11 - / 2,0 Diesel Van 140 UFDB
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 2,0 Diesel Van 150 T7DB,T7DC
FORD C-MAX II Van 12/10 - / 2,0 Diesel Van 163 TXDB
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 2,0 Diesel Van 170 T8DE
FORD C-MAX II Van 10/12 - / 1,0 Petrol Van 100 M2DA,M2DC
FORD C-MAX II Van 10/12 - / 1,0 Petrol Van 125 B7DA,M1DA,M1DD
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 1,5 Petrol Van 150 M8DB
FORD C-MAX II Van 12/10 - / 1,6 Petrol Van 150 JQDA,JQDB
FORD C-MAX II Van 03/15 - / 1,5 Petrol Van 182 M9DB
FORD FOCUS III 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback 95 XXDA,XXDC,XXDD
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Diesel Hatchback 95 T3DA,T3DB
FORD FOCUS III 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback 105 AEDA,XXDB
FORD FOCUS III 05/12 - / 1,6 Diesel Hatchback 105 NGDA,NGDB
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Diesel Hatchback 115 T1DA,T1DB
FORD FOCUS III 07/10 - / 2,0 Diesel Hatchback 115 TYDA
FORD FOCUS III 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FOCUS III 07/10 - / 2,0 Diesel Hatchback 136 UKDB
FORD FOCUS III 07/10 - / 2,0 Diesel Hatchback 140 UFDB
FORD FOCUS III 11/14 - / 2,0 Diesel Hatchback 150 T7DA,T7DB
FORD FOCUS III 07/10 - / 2,0 Diesel Hatchback 163 TXDB
FORD FOCUS III 11/14 - / 2,0 Diesel Hatchback 185 T8DA
FORD FOCUS III 07/13 - / 0,0 Electric Hatchback 145 KDDA
FORD FOCUS III 08/11 - / 1,6 Petrol Hatchback 85 XTDA,XTDB
FORD FOCUS III 02/12 - / 1,0 Petrol Hatchback 100 M2DA,M2DB,M2DC,SFDA,SFDB
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Petrol Hatchback 105 IQDA,IQDB,IQDC
FORD FOCUS III 02/12 - / 1,6 Petrol Hatchback 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III 02/12 - / 1,0 Petrol Hatchback 125 M1DA,M1DC,M1DD
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Petrol Hatchback 125 PNDA,PNDD
FORD FOCUS III 10/17 - / 1,0 Petrol Hatchback 140 M1DH
FORD FOCUS III 09/14 - / 1,5 Petrol Hatchback 150 M8DA,M8DB
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Petrol Hatchback 150 JQDA,JQDB,YUDA
FORD FOCUS III 10/13 - / 2,0 Petrol Hatchback 150 XQDA
FORD FOCUS III 08/11 - / 2,0 Petrol Hatchback 170 MGDA
FORD FOCUS III 09/14 - / 1,5 Petrol Hatchback 182 M9DA,M9DB
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Petrol Hatchback 182 JTDA,JTDB
FORD FOCUS III 07/12 - / 2,0 Petrol Hatchback 250 R9DA,R9DB,R9DC,R9DD
FORD FOCUS III 07/15 - / 2,3 Petrol Hatchback 350 YVDA
FORD FOCUS III 07/10 - / 1,6 Petrol/Ethanol Hatchback 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III 07/13 - / 1,6 Petrol/Ethanol Hatchback 150 YUDA
FORD FOCUS III 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 117 MUDA
FORD FOCUS III 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 1,5 Diesel Saloon 95 XXDA,XXDC,XXDD
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Diesel Saloon 95 T3DA,T3DB
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 1,5 Diesel Saloon 105 AEDA,XXDB
FORD FOCUS III Saloon 05/12 - / 1,6 Diesel Saloon 105 NGDA,NGDB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Diesel Saloon 115 T1DA,T1DB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 2,0 Diesel Saloon 115 TYDA
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 1,5 Diesel Saloon 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 2,0 Diesel Saloon 136 UKDB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 2,0 Diesel Saloon 140 UFDB
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 2,0 Diesel Saloon 150 T7DA,T7DB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 2,0 Diesel Saloon 163 TXDB
FORD FOCUS III Saloon 08/11 - / 1,6 Petrol Saloon 85 XTDA,XTDB
FORD FOCUS III Saloon 02/12 - / 1,0 Petrol Saloon 100 M2DA,M2DB,M2DC,SFDA,SFDB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Petrol Saloon 105 IQDA,IQDB,IQDC
FORD FOCUS III Saloon 02/12 - / 1,0 Petrol Saloon 125 M1DA,M1DC,M1DD
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Petrol Saloon 125 PNDA,PNDD
FORD FOCUS III Saloon 10/17 - / 1,0 Petrol Saloon 140 M1DH
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 1,5 Petrol Saloon 150 M8DA,M8DB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Petrol Saloon 150 JQDA,JQDB,YUDA
FORD FOCUS III Saloon 10/13 - / 2,0 Petrol Saloon 150 XQDA
FORD FOCUS III Saloon 11/14 - / 1,5 Petrol Saloon 182 M9DA,M9DB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Petrol Saloon 182 JTDA,JTDB
FORD FOCUS III Saloon 07/10 - / 1,6 Petrol/Ethanol Saloon 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III Saloon 07/13 - / 1,6 Petrol/Ethanol Saloon 150 YUDA
FORD FOCUS III Turnier 09/14 - / 1,5 Diesel Estate 95 XXDA,XXDC
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Diesel Estate 95 T3DA,T3DB
FORD FOCUS III Turnier 09/14 - / 1,5 Diesel Estate 105 XXDB
FORD FOCUS III Turnier 05/12 - / 1,6 Diesel Estate 105 NGDA,NGDB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Diesel Estate 115 T1DA,T1DB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 2,0 Diesel Estate 115 TYDA
FORD FOCUS III Turnier 09/14 - / 1,5 Diesel Estate 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 2,0 Diesel Estate 136 UKDB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 2,0 Diesel Estate 140 UFDB
FORD FOCUS III Turnier 11/14 - / 2,0 Diesel Estate 150 T7DA,T7DB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 2,0 Diesel Estate 163 TXDB
FORD FOCUS III Turnier 11/14 - / 2,0 Diesel Estate 185 T8DA
FORD FOCUS III Turnier 08/11 - / 1,6 Petrol Estate 85 XTDA,XTDB
FORD FOCUS III Turnier 02/12 - / 1,0 Petrol Estate 100 M2DA,M2DB,M2DC,SFDA,SFDB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Petrol Estate 105 IQDB
FORD FOCUS III Turnier 02/12 - / 1,6 Petrol Estate 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III Turnier 02/12 - / 1,0 Petrol Estate 125 M1DA,M1DC,M1DD
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Petrol Estate 125 PNDA,PNDD
FORD FOCUS III Turnier 10/17 - / 1,0 Petrol Estate 140 M1DH
FORD FOCUS III Turnier 09/14 - / 1,5 Petrol Estate 150 M8DA,M8DB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Petrol Estate 150 JQDA,JQDB,YUDA
FORD FOCUS III Turnier 10/13 - / 2,0 Petrol Estate 150 XQDA
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 2,0 Petrol Estate 170 MGDA
FORD FOCUS III Turnier 09/14 - / 1,5 Petrol Estate 182 M9DA,M9DB
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Petrol Estate 182 JTDA,JTDB
FORD FOCUS III Turnier 07/12 - / 2,0 Petrol Estate 250 R9DA,R9DB,R9DC,R9DD
FORD FOCUS III Turnier 07/10 - / 1,6 Petrol/Ethanol Estate 120 MUDA,MUDD
FORD FOCUS III Turnier 07/13 - / 1,6 Petrol/Ethanol Estate 150 YUDA
FORD FOCUS III Turnier 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 117 MUDA
FORD FOCUS III Turnier 02/12 - / 1,6 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 120 MUDA,MUDD
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 09/14 - / 1,5 Diesel Estate Van 95 XXDA,XXDC
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 09/14 - / 1,5 Diesel Estate Van 105 XXDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 09/14 - / 1,5 Diesel Estate Van 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 11/14 - / 2,0 Diesel Estate Van 150 T7DA,T7DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 02/12 - / 1,0 Petrol Estate Van 100 M2DA,M2DB,M2DC,SFDA,SFDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 02/12 - / 1,0 Petrol Estate Van 125 M1DA,M1DC,M1DD
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 09/14 - / 1,5 Petrol Estate Van 150 M8DA,M8DB,M8DD,M8DE
FORD FORD FOCUS III Box Body / Estate 09/14 - / 1,5 Petrol Estate Van 182 M9DA,M9DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback Van 95 XXDA,XXDC,XXDD
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 01/11 - / 1,6 Diesel Hatchback Van 95 T3DA,T3DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback Van 105 AEDA,XXDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 02/12 - / 1,6 Diesel Hatchback Van 115 T1DA,T1DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 01/11 - 06/14 2,0 Diesel Hatchback Van 115 TYDA
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 09/14 - / 1,5 Diesel Hatchback Van 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 01/11 - 06/14 2,0 Diesel Hatchback Van 140 UFDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 11/14 - / 2,0 Diesel Hatchback Van 150 T7DA,T7DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 02/12 - / 1,0 Petrol Hatchback Van 100 M2DA,M2DB,M2DC,SFDA,SFDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 01/11 - / 1,6 Petrol Hatchback Van 105 IQDA,IQDB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 02/12 - / 1,0 Petrol Hatchback Van 125 M1DA,M1DC,M1DD
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 09/14 - / 1,5 Petrol Hatchback Van 150 M8DA,M8DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 11/11 - 06/14 1,6 Petrol Hatchback Van 150 JQDA,JQDB,YUDA
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 09/14 - / 1,5 Petrol Hatchback Van 182 M9DA,M9DB
FORD FORD FOCUS III Box Body / Hatchback 11/11 - 06/14 1,6 Petrol Hatchback Van 182 JTDA,JTDB
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Diesel MPV 95 XXDA,XXDC
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Diesel MPV 95 T3DA,T3DB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Diesel Van 95 T3DA,T3DB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Diesel MPV 115 T1DA,T1DB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Diesel Van 115 T1DA,T1DB
FORD FORD GRAND C-MAX 02/11 - / 2,0 Diesel MPV 115 TYDA
FORD FORD GRAND C-MAX 02/11 - / 2,0 Diesel Van 115 TYDA
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Diesel MPV 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Diesel Van 120 XWDA,XWDB,XWDC,XWDD,XWDE
FORD FORD GRAND C-MAX 02/11 - / 2,0 Diesel MPV 136 UKDB
FORD FORD GRAND C-MAX 02/11 - / 2,0 Diesel MPV 140 UFDB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 2,0 Diesel Van 140 UFDB
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 2,0 Diesel MPV 150 T7DB,T7DC
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 2,0 Diesel Van 150 T7DB,T7DC
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 2,0 Diesel MPV 163 TXDB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 2,0 Diesel Van 163 TXDB
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 2,0 Diesel MPV 170 T8DE
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 2,0 Diesel Van 170 T8DE
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 86 XTDA
FORD FORD GRAND C-MAX 10/12 - / 1,0 Petrol MPV 100 B3DA,M2DA,M2DC
FORD FORD GRAND C-MAX 10/12 - / 1,0 Petrol Van 100 B3DA,M2DA,M2DC
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 105 IQDA,IQDB
FORD FORD GRAND C-MAX 10/12 - / 1,0 Petrol MPV 125 B7DA,M1DA,M1DD
FORD FORD GRAND C-MAX 10/12 - / 1,0 Petrol Van 125 B7DA,M1DA,M1DD
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 125 PNDA,PNDD
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Petrol MPV 150 M8DB
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Petrol Van 150 M8DB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 150 JQDA,JQDB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol Van 150 JQDA,JQDB
FORD FORD GRAND C-MAX 03/15 - / 1,5 Petrol MPV 182 M9DB
FORD FORD GRAND C-MAX 12/10 - / 1,6 Petrol MPV 182 JTDA,JTDB
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Estate 75 BEGA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 75 XUGA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 09/13 - / 1,6 Diesel Estate 75 UBGA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 09/13 - / 1,6 Diesel Estate 95 TZGA,TZGB
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 101 XVGA,XVGB,XVGC,XXGA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Estate 101 Z2GA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 09/13 - / 1,6 Diesel Estate 115 T1GA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 120 XWGA,XWGB,XWGC
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Estate 120 ZTGA
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 11/13 - / 1,0 Petrol Estate 100 B3GA,M2GA,M2GB
FORD FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT 11/13 - / 1,6 Petrol Estate 150 JQGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 08/15 - / 1,5 Diesel Estate 75 XUGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Van 75 BEGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 08/15 - / 1,5 Diesel Van 75 XUGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Estate 75 UBGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Van 75 UBGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Estate 95 TZGA,TZGB
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Van 95 TZGA,TZGB
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 101 XVGA,XVGB,XVGC,XXGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Estate 101 Z2GA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Van 101 XVGA,XVGB,XVGC,XXGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Van 101 Z2GA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Estate 115 T1GA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,6 Diesel Van 115 T1GA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 120 XWGA,XWGB,XWGC
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Estate 120 ZTGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/15 - / 1,5 Diesel Van 120 XWGA,XWGB,XWGC
FORD FORD TRANSIT CONNECT 05/18 - / 1,5 Diesel Van 120 ZTGA
FORD FORD TRANSIT CONNECT 02/13 - / 1,0 Petrol Van 100 B3GA,M2GA,M2GB
FORD FORD TRANSIT CONNECT 11/13 - / 1,6 Petrol Van 150 JQGA
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 115 TYMA
FORD KUGA II 07/16 - / 1,5 Diesel SUV 120 XWMB,XWMC
FORD KUGA II 09/14 - / 2,0 Diesel SUV 120 XRMA,XRMB
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 136 UKMA
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 136 UKMA
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 140 UFMA
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 140 UFMA
FORD KUGA II 09/14 - / 2,0 Diesel SUV 150 T7MA,T7MB
FORD KUGA II 09/14 - / 2,0 Diesel SUV 150 T7MA,T7MB
FORD KUGA II 03/13 - / 2,0 Diesel SUV 163 TXDA,TXMA
FORD KUGA II 09/14 - / 2,0 Diesel SUV 180 T8MA,T8MB
FORD KUGA II 01/16 - / 1,5 Petrol SUV 120 BNMA
FORD KUGA II 09/14 - / 1,5 Petrol SUV 150 M8MA
FORD KUGA II 07/16 - / 1,5 Petrol SUV 150 M8MA
FORD KUGA II 03/13 - / 1,6 Petrol SUV 150 JQMA,JQMB
FORD KUGA II 03/13 - / 1,6 Petrol SUV 150 JQMA,JQMB
FORD KUGA II 08/18 - / 1,5 Petrol SUV 176
FORD KUGA II 10/12 - 04/15 1,6 Petrol SUV 179 JTMA
FORD KUGA II 09/14 - / 1,5 Petrol SUV 182 M9MA
FORD KUGA II 03/13 - / 1,6 Petrol SUV 182 JTMA
FORD KUGA II 03/19 - / 2,0 Petrol SUV 230
FORD KUGA II 08/17 - / 2,0 Petrol SUV 242 R9MA
FORD KUGA II 03/13 - 06/16 2,0 Petrol SUV 243
FORD KUGA II Van 01/19 - / 1,5 Diesel Van 120 XWMB,XWMC
FORD KUGA II Van 06/19 - / 2,0 Diesel Van 120 XRMA,XRMB
FORD KUGA II Van 09/14 - / 2,0 Diesel Van 150 T7MA,T7MB
FORD KUGA II Van 09/14 - / 2,0 Diesel Van 150 T7MA,T7MB
FORD KUGA II Van 09/14 - / 2,0 Diesel Van 180 T8MA,T8MB
FORD KUGA II Van 06/19 - / 1,5 Petrol Van 120 BNMA
FORD KUGA II Van 09/14 - / 1,5 Petrol Van 150 M8MA
FORD KUGA II Van 06/19 - / 1,5 Petrol Van 176
FORD KUGA II Van 09/14 - / 1,5 Petrol Van 182 M9MA
MAZDA MAZDA 3 06/06 - 12/09 1,6 Diesel Hatchback 90 Y406
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 05/13 1,6 Diesel Hatchback 109 Y642
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 05/13 1,6 Diesel Saloon 109 Y642
MAZDA MAZDA 3 09/10 - 05/13 1,6 Diesel Hatchback 116 Y650,Y655
MAZDA MAZDA 3 09/10 - 05/13 1,6 Diesel Saloon 116 Y650,Y655
MAZDA MAZDA 3 01/09 - 10/13 2,2 Diesel Hatchback 150 R2AA
MAZDA MAZDA 3 01/09 - 09/14 2,2 Diesel Saloon 150 R2AA
MAZDA MAZDA 3 01/09 - 05/13 2,2 Diesel Hatchback 185 R2AA
MAZDA MAZDA 3 06/09 - 05/13 2,2 Diesel Saloon 185 R2AA
MAZDA MAZDA 3 10/03 - 06/09 1,6 Petrol Hatchback 105 Z601,Z627
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 09/14 1,6 Petrol Hatchback 105 Z668,Z682,Z683
MAZDA MAZDA 3 02/04 - 06/09 1,6 Petrol Saloon 105 Z601,Z627
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 09/14 1,6 Petrol Saloon 105 Z668,Z682,Z683
MAZDA MAZDA 3 04/09 - 09/14 2,0 Petrol Hatchback 147 LF5H,LF5W
MAZDA MAZDA 3 10/03 - 12/09 2,0 Petrol Hatchback 150 LF50,LF72,LFDE,LFN7,LFN8,LFVE
MAZDA MAZDA 3 01/09 - 09/14 2,0 Petrol Hatchback 150 LF5H,LF5W
MAZDA MAZDA 3 10/03 - 12/09 2,0 Petrol Saloon 150 LF50,LF72,LFDE,LFN7,LFN8,LFVE
MAZDA MAZDA 3 03/09 - 09/14 2,0 Petrol Saloon 150 LF5H,LF5W
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 05/13 2,0 Petrol Hatchback 151 LFZ2
MAZDA MAZDA 3 02/09 - 05/13 2,0 Petrol Saloon 151 LFZ2
MAZDA MAZDA 3 03/04 - 03/09 2,3 Petrol Saloon 160 L3-VE
MAZDA MAZDA 3 12/06 - 06/09 2,3 Petrol Hatchback 260 L3M6
MAZDA MAZDA 3 12/08 - 09/14 2,3 Petrol Hatchback 260 L3Y7
VOLVO C70 II 01/08 - 10/09 2,0 Diesel Convertible 136 D 4204 T
VOLVO C70 II 10/10 - 06/13 2,0 Diesel Convertible 150 D 5204 T5
VOLVO C70 II 03/07 - 06/13 2,4 Diesel Convertible 163 D 5244 T9
VOLVO C70 II 10/10 - 06/13 2,0 Diesel Convertible 177 D 5204 T
VOLVO C70 II 03/06 - 06/13 2,4 Diesel Convertible 180 D 5244 T13,D 5244 T8
VOLVO C70 II 03/06 - 10/09 2,4 Petrol Convertible 140 B 5244 S5
VOLVO C70 II 03/06 - 10/09 2,4 Petrol Convertible 170 B 5244 S4
VOLVO C70 II 03/06 - 02/07 2,5 Petrol Convertible 220 B 5254 T3
VOLVO C70 II 03/07 - 10/09 2,5 Petrol Convertible 230 B 5254 T7
VOLVO S40 II 01/05 - 12/12 1,6 Diesel Saloon 110 D 4164 T
VOLVO S40 II 10/10 - 12/12 1,6 Diesel Saloon 115 D 4162 T
VOLVO S40 II 07/05 - 12/06 2,0 Diesel Saloon 131 D 4204 T2
VOLVO S40 II 07/05 - 12/06 2,0 Diesel Saloon 133 D 4204 T2
VOLVO S40 II 01/04 - 12/10 2,0 Diesel Saloon 136 D 4204 T
VOLVO S40 II 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Saloon 150 D 5204 T5
VOLVO S40 II 03/07 - 12/10 2,4 Diesel Saloon 163 D 5244 T9
VOLVO S40 II 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Saloon 177 D 5204 T
VOLVO S40 II 03/06 - 12/10 2,4 Diesel Saloon 179 D 5244 T13,D 5244 T8
VOLVO S40 II 01/05 - 12/12 1,6 Petrol Saloon 101 B 4164 S3
VOLVO S40 II 04/04 - 12/10 1,8 Petrol Saloon 125 B 4184 S11
VOLVO S40 II 01/04 - 12/10 2,4 Petrol Saloon 140 B 5244 S5
VOLVO S40 II 10/06 - 12/12 2,0 Petrol Saloon 146 B 4204 S3
VOLVO S40 II 01/04 - 12/12 2,4 Petrol Saloon 170 B 5244 S4
VOLVO S40 II 01/04 - 12/07 2,5 Petrol Saloon 220 B 5254 T3
VOLVO S40 II 04/04 - 12/07 2,5 Petrol Saloon 220 B 5254 T3
VOLVO S40 II 03/07 - 12/12 2,5 Petrol Saloon 230 B 5254 T7
VOLVO S40 II 03/07 - 12/10 2,5 Petrol Saloon 230 B 5254 T7
VOLVO S40 II 01/06 - 12/10 1,8 Petrol/Ethanol Saloon 125 B 4184 S8
VOLVO S40 II 10/09 - 12/12 2,0 Petrol/Ethanol Saloon 146 B 4204 S4
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 1,6 Diesel Hatchback 109 D 4164 T
VOLVO VOLVO C30 10/10 - 12/12 1,6 Diesel Hatchback 115 D 4162 T
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,0 Diesel Hatchback 136 D 4204 T
VOLVO VOLVO C30 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Hatchback 150 D 5204 T5
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,4 Diesel Hatchback 163 D 5244 T9
VOLVO VOLVO C30 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Hatchback 177 D 5204 T
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,4 Diesel Hatchback 180 D 5244 T13,D 5244 T8
VOLVO VOLVO C30 12/10 - 12/12 0,0 Electric Hatchback 112 E400V1
VOLVO VOLVO C30 12/10 - 12/12 0,0 Electric Hatchback 120 E400V1
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 1,6 Petrol Hatchback 100 B 4164 S3
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 1,8 Petrol Hatchback 125 B 4184 S11
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,0 Petrol Hatchback 145 B 4204 S3
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,4 Petrol Hatchback 170 B 5244 S4
VOLVO VOLVO C30 10/06 - 12/12 2,5 Petrol Hatchback 220 B 5254 T3
VOLVO VOLVO C30 03/07 - 12/12 2,5 Petrol Hatchback 230 B 5254 T7
VOLVO VOLVO C30 01/07 - 12/12 1,8 Petrol/Ethanol Hatchback 125 B 4184 S8
VOLVO VOLVO C30 01/10 - 12/12 2,0 Petrol/Ethanol Hatchback 146 B 4204 S4
VOLVO VOLVO V40 03/12 - / 1,6 Diesel Hatchback 114 D 4162 T
VOLVO VOLVO V40 02/15 - / 2,0 Diesel Hatchback 120 D 4204 T13,D 4204 T8
VOLVO VOLVO V40 04/15 - / 2,0 Diesel Hatchback 150 D 4204 T16,D 4204 T9
VOLVO VOLVO V40 03/12 - 03/15 2,0 Diesel Hatchback 150 D 5204 T6
VOLVO VOLVO V40 03/12 - / 2,0 Diesel Hatchback 177 D 5204 T4
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Diesel Hatchback 190 D 4204 T14
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Diesel Hatchback 200 D 4204 T14
VOLVO VOLVO V40 03/13 - 12/15 1,6 Petrol Hatchback 120 B 4164 T4
VOLVO VOLVO V40 02/15 - / 1,5 Petrol Hatchback 122 B 4154 T3,B 4154 T5
VOLVO VOLVO V40 02/15 - / 2,0 Petrol Hatchback 122 B 4204 T17,B 4204 T38
VOLVO VOLVO V40 03/12 - / 1,6 Petrol Hatchback 150 B 4164 T3
VOLVO VOLVO V40 02/15 - / 1,5 Petrol Hatchback 152 B 4154 T2,B 4154 T4
VOLVO VOLVO V40 02/15 - / 2,0 Petrol Hatchback 152 B 4204 T33,B 4204 T37
VOLVO VOLVO V40 03/12 - / 1,6 Petrol Hatchback 180 B 4164 T
VOLVO VOLVO V40 07/13 - / 2,0 Petrol Hatchback 180 B 5204 T8
VOLVO VOLVO V40 07/13 - 12/15 2,0 Petrol Hatchback 180 B 5204 T8
VOLVO VOLVO V40 08/15 - / 2,0 Petrol Hatchback 190 B 4204 T19
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Petrol Hatchback 190 B 4204 T21
VOLVO VOLVO V40 04/14 - / 1,6 Petrol Hatchback 200 B 4164 T
VOLVO VOLVO V40 03/13 - / 2,0 Petrol Hatchback 214 B 5204 T9
VOLVO VOLVO V40 03/13 - 12/15 2,0 Petrol Hatchback 214 B 5204 T9
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Petrol Hatchback 245 B 4204 T11
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Petrol Hatchback 245 B 4204 T11
VOLVO VOLVO V40 01/14 - / 2,5 Petrol Hatchback 249
VOLVO VOLVO V40 01/14 - / 2,5 Petrol Hatchback 249 B 5254 T14
VOLVO VOLVO V40 05/14 - / 2,0 Petrol Hatchback 253 B 4204 T11
VOLVO VOLVO V40 01/13 - / 2,5 Petrol Hatchback 254 B 5254 T12
VOLVO VOLVO V40 12/12 - / 2,5 Petrol Hatchback 254 B 5254 T12
VOLVO VOLVO V40 Hatchback Van (525, 526) 09/13 - 12/15 1,6 Diesel Hatchback Van 114 D 4162 T
VOLVO VOLVO V50 03/05 - 12/12 1,6 Diesel Estate 109 D 4164 T
VOLVO VOLVO V50 01/05 - 12/11 1,6 Diesel Estate 110 D 4164 T
VOLVO VOLVO V50 01/10 - 12/12 1,6 Diesel Estate 114 D 4162 T
VOLVO VOLVO V50 07/05 - 12/06 2,0 Diesel Estate 131 D 4204 T2
VOLVO VOLVO V50 12/03 - 12/06 2,0 Diesel Estate 133 D 4204 T2
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/10 2,0 Diesel Estate 136 D 4204 T
VOLVO VOLVO V50 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Estate 150 D 5204 T5
VOLVO VOLVO V50 05/07 - 12/10 2,4 Diesel Estate 163 D 5244 T9
VOLVO VOLVO V50 10/10 - 12/12 2,0 Diesel Estate 177 D 5204 T
VOLVO VOLVO V50 03/06 - 12/10 2,4 Diesel Estate 179 D 5244 T13,D 5244 T8
VOLVO VOLVO V50 01/05 - 12/12 1,6 Petrol Estate 101 B 4164 S3
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/10 1,8 Petrol Estate 125 B 4184 S11
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/10 2,4 Petrol Estate 140 B 5244 S5
VOLVO VOLVO V50 10/06 - 12/12 2,0 Petrol Estate 146 B 4204 S3
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/10 2,4 Petrol Estate 170 B 5244 S4
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/07 2,5 Petrol Estate 220 B 5254 T3
VOLVO VOLVO V50 04/04 - 12/07 2,5 Petrol Estate 220 B 5254 T3
VOLVO VOLVO V50 03/07 - 12/12 2,5 Petrol Estate 230 B 5254 T7
VOLVO VOLVO V50 03/07 - 12/10 2,5 Petrol Estate 230 B 5254 T7
VOLVO VOLVO V50 01/05 - 12/10 1,8 Petrol/Ethanol Estate 125 B 4184 S8
VOLVO VOLVO V50 01/10 - 12/12 2,0 Petrol/Ethanol Estate 146 B 4204 S4
VOLVO VOLVO V50 01/09 - 09/10 1,8 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Estate 126
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram