Flänsning, skärm

Ej i lager
Varenummer:
OE No.:
1680301210
91459890500
Kan ikke sendes som pakke. Skal sendes med fragtmand
Brand: DANSK ORIGINAL
Applikation Motor År
Porsche 914/6 2.0 11/69-12/73
Attribut Värde
Material stål
Position fram och bak
Position Tvåsidig
Mängdenhet Sats
Biltillverkning OE
PORSCHE 91450390500
PORSCHE 91450390600
PORSCHE 91450390700
PORSCHE 91450390800
PORSCHE 91459890500
PORSCHE DAN59890500
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
PORSCHE PORSCHE 914 11/69 - 12/73 2,0 Petrol Targa 110 901.36,901.37
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram