Bromsbackar, sats

I lager
Varenummer:
OE No.:
3163900410
4241P3
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel
Diameter (mm) 203
Bredd[mm] 38
Bromssystem Lockheed
Biltillverkning OE
CITROËN 4241P0
CITROËN 4241P3
FIAT 77362449
FIAT 77362929
FIAT 77363855
FIAT 77364029
FIAT 77364744
OPEL 1605107
OPEL 1605458
PEUGEOT 4241P0
PEUGEOT 4241P3
GENERAL MOTORS 93168956
GENERAL MOTORS 93189993
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
CITROËN CITROËN NEMO 04/09 - / 1,4 Diesel Estate 68 8HS (DV4TED)
CITROËN CITROËN NEMO 02/08 - / 1,4 Diesel Van 68 8HS (DV4TED)
CITROËN CITROËN NEMO 04/09 - / 1,4 Petrol Estate 73 KFT (TU3A),KFV (TU3A)
CITROËN CITROËN NEMO 02/08 - / 1,4 Petrol Van 73 KFV (TU3A)
FIAT FIAT FIORINO 11/07 - / 1,4 Petrol Estate Van 73 KFT,KFV
FIAT FIAT IDEA 10/05 - / 1,4 Petrol MPV 77 350 A1.000
FIAT FIAT IDEA 01/04 - / 1,2 Petrol MPV 80 188 A5.000
FIAT FIAT IDEA 01/04 - / 1,4 Petrol MPV 95 843 A1.000
FIAT FIAT IDEA 03/09 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 78 350 A1.000
FIAT FIAT PANDA 02/12 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 199 A1.000,199 A9.000
FIAT FIAT PANDA 12/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 60 312 A4.000,312 A6.000
FIAT FIAT PANDA 02/12 - / 0,9 Petrol Hatchback 65 312 A4.000
FIAT FIAT PANDA 02/12 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 169 A4.000
FIAT FIAT PANDA 02/12 - / 0,9 Petrol Hatchback 78 312 A2.000,312 A7.000
FIAT FIAT PANDA 12/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 80 312 A5.000
FIAT FIAT PANDA 02/12 - / 0,9 Petrol Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PANDA 07/12 - / 0,9 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PANDA 04/09 - / 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 60 188 A4.000
FIAT FIAT PANDA 06/12 - / 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 69 169 A4.000
FIAT FIAT PANDA 11/10 - 08/13 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 69 169 A4.000
FIAT FIAT PUNTO 02/14 - / 1,2 Petrol Hatchback 67 199 B9.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 0,9 Petrol Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PUNTO 09/03 - 03/12 1,4 Petrol Hatchback 95 843 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 12/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 101 199 B6.000,199 B7.000
FIAT FIAT PUNTO 07/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 105 199 B6.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 0,9 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 10/05 - / 1,2 Petrol Hatchback 65 199 A4.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,2 Petrol Hatchback 65 199 A4.000
FIAT FIAT QUBO 02/08 - / 1,4 Petrol MPV 73 KFT,KFV
LANCIA LANCIA MUSA 10/04 - 09/12 1,3 Diesel MPV 70 188 A9.000
LANCIA LANCIA MUSA 09/05 - 09/12 1,4 Petrol MPV 78 350 A1.000
LANCIA LANCIA MUSA 10/07 - 09/12 1,4 Petrol MPV 90 192 B2.000
LANCIA LANCIA MUSA 10/04 - 09/12 1,4 Petrol MPV 95 843 A 1.000
LANCIA LANCIA MUSA 11/10 - 09/12 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) MPV 78 350 A1.000
LANCIA LANCIA YPSILON 05/11 - / 1,3 Diesel Hatchback 95 199 B1.000,312 B1.000
LANCIA LANCIA YPSILON 05/11 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 169 A4.000
LANCIA LANCIA YPSILON 12/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 80 312 A2.000,312 A5.000
LANCIA LANCIA YPSILON 05/11 - / 0,9 Petrol Hatchback 86 312 A2.000
LANCIA LANCIA YPSILON 05/11 - / 0,9 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Hatchback 86 312 A2.000
LANCIA LANCIA YPSILON 05/11 - / 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 67 169 A4.000
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D 07/06 - 06/11 1,3 Diesel Hatchback 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D 06/09 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D 07/06 - 12/10 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,0 Petrol Hatchback 65 A 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 100 A 14 XER
OPEL CORSA D 08/06 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 83 A 12 XER
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D 08/06 - 12/11 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 90 Z 14 XEP
OPEL CORSA D Van 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Van 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D Van 07/06 - 06/10 1,3 Diesel Van 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D Van 11/09 - 08/14 1,3 Diesel Van 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D Van 08/06 - 08/14 1,0 Petrol Van 60 A 10 XEP
OPEL CORSA D Van 01/10 - 08/14 1,0 Petrol Van 65 A 10 XEP
OPEL CORSA D Van 01/10 - 08/14 1,2 Petrol Van 69 A 12 XEL
OPEL CORSA D Van 08/06 - 08/14 1,2 Petrol Van 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D Van 06/10 - 08/14 1,2 Petrol Van 86 A 12 XER
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL,B 12 XEL,D 12 XEL
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL,B 14 XEL,D 14 XEL
OPEL OPEL ADAM 07/14 - 11/18 1,0 Petrol Hatchback 90 B 10 XFL,D 10 XFL
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 101 A 14 XER,B 14 XER,D 14 XER
OPEL OPEL ADAM 07/14 - 11/18 1,0 Petrol Hatchback 115 B 10 XFT,D 10 XFT
OPEL OPEL ADAM 07/13 - 11/18 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 A 14 XEL,B 14 XEL,D 14 XEL
PEUGEOT PEUGEOT BIPPER 02/08 - / 1,4 Diesel Van 68 8HS (DV4TED)
PEUGEOT PEUGEOT BIPPER 02/08 - / 1,4 Petrol Van 73 KFV (TU3A)
PEUGEOT PEUGEOT BIPPER Tepee 04/08 - / 1,4 Diesel Estate 68 8HS (DV4TED)
PEUGEOT PEUGEOT BIPPER Tepee 04/08 - / 1,4 Petrol Estate 73 KFV (TU3A)
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram