Bromsbackar, sats

I lager
Varenummer:
OE No.:
3363900910
77364264
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel
Diameter (mm) 228
Bredd[mm] 42
Bromsbelägg 000
Biltillverkning OE
FIAT 77363858
FIAT 77364264
FIAT 77365863
OPEL 1605108
OPEL 1605290
OPEL 1605459
VAUXHALL 1605108
GENERAL MOTORS 93168957
GENERAL MOTORS 93190003
GENERAL MOTORS 95517923
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
FIAT FIAT LINEA 06/07 - / 1,3 Diesel Saloon 90 199 A3.000
FIAT FIAT LINEA 09/09 - / 1,3 Diesel Saloon 95 199 A3.000
FIAT FIAT LINEA 06/07 - / 1,4 Petrol Saloon 77 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 199 A2.000,199 A9.000
FIAT FIAT PUNTO 04/08 - / 1,3 Diesel Van 75 199 A2.000,199 A9.000
FIAT FIAT PUNTO 12/13 - / 1,3 Diesel Hatchback 80 199 B8.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,3 Diesel Hatchback 84 199 B4.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,3 Diesel Hatchback 95 199 B1.000,330 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/09 - / 1,3 Diesel Van 95 199 B1.000
FIAT FIAT PUNTO 02/14 - / 1,2 Petrol Hatchback 67 199 B9.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 169 A4.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol Hatchback 75 199 A7.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol Van 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 0,9 Petrol Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PUNTO 12/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 101 199 B6.000,199 B7.000
FIAT FIAT PUNTO 07/13 - / 0,9 Petrol Hatchback 105 199 B6.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol Hatchback 105 955 A6.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol Hatchback 135 955 A2.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/09 - / 1,4 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Van 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Van 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO 03/12 - / 0,9 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 312 A2.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 07/08 - / 1,3 Diesel Hatchback 69 199 B2.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 10/05 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 199 A2.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 06/09 - / 1,3 Diesel Hatchback 76 199 A2.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 04/10 - / 1,3 Diesel Hatchback 84 199 B4.000,223 A9.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 10/05 - 12/10 1,3 Diesel Hatchback 90 199 A3.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 10/05 - 07/07 1,4 Petrol Hatchback 75 199 A7.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 06/05 - 12/15 1,4 Petrol Hatchback 77 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 10/05 - 08/11 1,4 Petrol Hatchback 95 199 A6.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 07/08 - / 1,4 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO 12/08 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,3 Diesel Hatchback 75 199 A2.000,199 A9.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 09/10 - / 1,3 Diesel Hatchback 76 199 A2.000,199 A9.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,3 Diesel Hatchback 84 199 B4.000,223 A9.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,3 Diesel Hatchback 90 199 A3.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,3 Diesel Hatchback 95 199 B1.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 07/09 - 02/12 1,4 Petrol Hatchback 75 199 A7.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,4 Petrol Hatchback 77 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,4 Petrol Hatchback 105 955 A6.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 10/09 - 02/12 1,4 Petrol/Compressed Natural Gas (CNG) Hatchback 78 350 A1.000
FIAT FIAT PUNTO EVO 06/09 - 02/12 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 78 350 A1.000
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D 07/06 - 06/11 1,3 Diesel Hatchback 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D 06/09 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D 07/06 - 12/10 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,0 Petrol Hatchback 65 A 10 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D 07/06 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XEP
OPEL CORSA D 12/09 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 100 A 14 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 12/11 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 75 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 08/06 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 80 Z 12 XEP
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 83 A 12 XER
OPEL CORSA D 06/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 A 12 XER
OPEL CORSA D 09/09 - 08/14 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 A 14 XEL
OPEL CORSA D 08/06 - 12/11 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 90 Z 14 XEP
OPEL CORSA D Van 07/06 - 08/14 1,3 Diesel Van 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL CORSA D Van 07/06 - 06/10 1,3 Diesel Van 90 Z 13 DTH
OPEL CORSA D Van 11/09 - 08/14 1,3 Diesel Van 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
OPEL CORSA D Van 06/10 - 08/14 1,2 Petrol Van 86 A 12 XER
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 B 13 DTC,B 13 DTN
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 95 B 13 DTE,B 13 DTR
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 B 12 XEL
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 75 B 14 XEJ
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 90 B 10 XFL,D 10 XFL,F 10 XFL
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 90 B 14 XEL
OPEL CORSA E 09/14 - 06/19 1,4 Petrol Hatchback 101 B 14 NEJ,D 14 NEJ
OPEL CORSA E 09/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 115 B 10 XFT,D 10 XFT
OPEL CORSA E 03/15 - / 1,4 Petrol Hatchback 150 B 14 NEH,D 14 NEH
OPEL CORSA E 11/15 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 B 14 XEL
OPEL CORSA E 03/15 - / 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 90 B 14 XEL
OPEL CORSA E Van 01/15 - / 1,3 Diesel Van 75 B 13 DTC,B 13 DTN
OPEL CORSA E Van 09/14 - / 1,3 Diesel Van 95 B 13 DTE,B 13 DTR
OPEL CORSA E Van 01/15 - / 1,2 Petrol Van 69 B 12 XEL
OPEL CORSA E Van 09/14 - / 1,4 Petrol Van 75 B 14 XEJ
OPEL CORSA E Van 09/14 - / 1,4 Petrol Van 90 B 14 XEL
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL,B 12 XEL,D 12 XEL
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL,B 14 XEL,D 14 XEL
OPEL OPEL ADAM 07/14 - 11/18 1,0 Petrol Hatchback 90 B 10 XFL,D 10 XFL
OPEL OPEL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 101 A 14 XER,B 14 XER,D 14 XER
OPEL OPEL ADAM 07/14 - 11/18 1,0 Petrol Hatchback 115 B 10 XFT,D 10 XFT
OPEL OPEL ADAM 11/14 - 01/19 1,4 Petrol Hatchback 150 B 14 NEH,D 14 NEH
OPEL OPEL ADAM 07/13 - 11/18 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 87 A 14 XEL,B 14 XEL,D 14 XEL
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 75 B 13 DTC,B 13 DTN
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,3 Diesel Hatchback 95 B 13 DTE,B 13 DTR
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,2 Petrol Hatchback 69 B 12 XEL
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 09/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 75 B 14 XEJ
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 90 B 10 XFL,F 10 XFL
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 90 B 14 XEL,D 14 XEL
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,4 Petrol Hatchback 101 B 14 NEJ,D 14 NEJ
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 08/14 - / 1,0 Petrol Hatchback 116 B 10 XFT,D 10 XFT
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) 07/15 - / 1,4 Petrol Hatchback 150 B 14 NEH
VAUXHALL CORSAVAN Mk IV (E) 10/14 - / 1,3 Diesel Van 75 B 13 DTC,B 13 DTN
VAUXHALL CORSAVAN Mk IV (E) 10/14 - / 1,3 Diesel Van 95 B 13 DTE,B 13 DTR
VAUXHALL CORSAVAN Mk IV (E) 10/14 - / 1,2 Petrol Van 69 B 12 XEL
VAUXHALL Mk III (D) 08/06 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
VAUXHALL Mk III (D) 07/06 - / 1,3 Diesel Van 75 A 13 DTC,Z 13 DTJ
VAUXHALL Mk III (D) 08/06 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 90 Z 13 DTH
VAUXHALL Mk III (D) 07/06 - / 1,3 Diesel Van 90 Z 13 DTH
VAUXHALL Mk III (D) 07/10 - 08/14 1,3 Diesel Hatchback 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
VAUXHALL Mk III (D) 07/06 - / 1,3 Diesel Van 95 A 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTE
VAUXHALL Mk III (D) 08/06 - 08/14 1,0 Petrol Hatchback 60 Z 10 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 01/10 - 08/14 1,0 Petrol Hatchback 65 A 10 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 06/10 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL
VAUXHALL Mk III (D) 01/10 - / 1,2 Petrol Van 69 A 12 XEL
VAUXHALL Mk III (D) 08/06 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 80 Z 12 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 07/09 - / 1,2 Petrol Van 80 Z 12 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 12/09 - 08/14 1,2 Petrol Hatchback 86 A 12 XER
VAUXHALL Mk III (D) 08/06 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 90 Z 14 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 01/10 - 08/14 1,4 Petrol Hatchback 101 A 14 XER
VAUXHALL Mk III (D) 09/09 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 80 Z 12 XEP
VAUXHALL Mk III (D) 08/11 - 08/14 1,2 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 86 A 12 XER
VAUXHALL Mk III (D) 07/06 - 08/14 1,4 Petrol/Liquified Petroleum Gas (LPG) Hatchback 90 Z 14 XEP
VAUXHALL VAUXHALL ADAM 10/12 - 02/19 1,2 Petrol Hatchback 69 A 12 XEL,B 12 XEL
VAUXHALL VAUXHALL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 87 A 14 XEL,B 14 XEL
VAUXHALL VAUXHALL ADAM 10/12 - 02/19 1,4 Petrol Hatchback 101 A 14 XER,B 14 XER
VAUXHALL VAUXHALL ADAM 07/14 - 11/18 1,0 Petrol Hatchback 116 B 10 XFT,D 10 XFT
VAUXHALL VAUXHALL ADAM 11/14 - 01/19 1,4 Petrol Hatchback 150 B 14 NEH
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram