Hjulcylinder

I lager
Varenummer:
OE No.:
4361300200
7701039395
Brand:
Applikation Motor År
Attribut Värde
Position Bakaxel vänster
Hål-Ø [mm] 20,64
Bromssystem Bendix
Biltillverkning OE
CITROËN 440298
CITROËN 95668068
PEUGEOT 440298
RENAULT 7701033391
RENAULT 7701033706
RENAULT 7701035310
RENAULT 7701035472
RENAULT 7701035474
RENAULT 7701036386
RENAULT 7701039389
RENAULT 7701039393
RENAULT 7701039395
Bilmärke Modellversion År Motor Bränsle Kropp BHP Motorkod Applikations information
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,9 Diesel Hatchback 64 F8Q 730,F8Q 732
RENAULT CLIO I 05/96 - 02/98 0,0 Electric Hatchback 30 2DB 701
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,1 Petrol Hatchback 46 C1E 700
RENAULT CLIO I 04/92 - 08/92 1,1 Petrol Hatchback 49 C1E 700
RENAULT CLIO I 01/91 - 06/96 1,2 Petrol Hatchback 54 E7F 706
RENAULT CLIO I 05/90 - 09/98 1,2 Petrol Hatchback 58 E7F 700,E7F 708,E7F 750
RENAULT CLIO I 05/90 - 03/96 1,2 Petrol Hatchback 60 E5F 710
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,4 Petrol Hatchback 75 E6J 718,E7J 756,E7J 757
RENAULT CLIO I 05/90 - 02/98 1,4 Petrol Hatchback 78 E6J 712,E6J 713,E6J 760
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,4 Petrol Hatchback 79 E7J 601,E7J 718,E7J 719,E7J 754
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,4 Petrol Hatchback 80 E7J 710,E7J 711
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,8 Petrol Hatchback 88 F3P 710,F3P 714
RENAULT CLIO I 08/94 - 09/98 1,8 Petrol Hatchback 90 F3P 754,F3P 755
RENAULT CLIO I 08/90 - 04/96 1,8 Petrol Hatchback 90 F3P 755
RENAULT CLIO I 01/91 - 12/93 1,7 Petrol Hatchback 92 F2N 770
RENAULT CLIO I 01/91 - 09/98 1,8 Petrol Hatchback 95 F3P 710
RENAULT CLIO I 08/95 - 09/98 1,8 Petrol Hatchback 107 F3P 758
RENAULT CLIO I 01/93 - 08/95 1,8 Petrol Hatchback 109 F3P 712
RENAULT CLIO I 01/91 - 03/96 1,8 Petrol Hatchback 135 F7P 722
RENAULT CLIO I 01/94 - 09/98 2,0 Petrol Hatchback 147 F7R 700
RENAULT I 01/91 - 09/98 1,9 Diesel Van 65 F8Q 730,F8Q 732
RENAULT I 01/91 - 09/98 1,1 Petrol Van 46 C1E 700
RENAULT I 06/94 - 02/98 1,2 Petrol Van 54 C3G 720
RENAULT I 01/91 - 09/98 1,2 Petrol Van 54 E7F 706
RENAULT I 01/91 - 09/98 1,2 Petrol Van 60 E5F 710,E7F 750
ATE
CPP
FAG
Gti
HJS
INA
JWL
LUK
OJD
SSI
TMI
TRW
Ram
Ram
Ram